Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar,

İthalatcı garantili cihazı başka bir markamı yapıyor hocam neden güncelleme almasın. Sıkıntı yok güncelleme alır bölge koduna göre huawei güncellemeyi mutlaka verecektir cihaza. Misal TR cihazına gelen günceleme belki sana 2-3 hafta gelecek yada tam tersi önce sana gelir TR cihazlarına sonra gelir. Dediğim gibi bölge koduna göre güncelleme varsa mutlaka gelir cihazına merak etme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1-2 saat içinde kargom gelir benide ekleyebilirsiniz kahverengi PRO ile :) p10 plustan geçtim bakalım değecek mi :)

• İthalatçı garantililer 3 bin TL ye kadar indi , vay be .. herhalde yeni P serisi tanıltılacak diye fiyatlarda gerileme var ki dolar da yükselişde olmasına rağmen ..

• dnzyel D kullanıcısına yanıt
    P10 Plus kullanıcısı olarak yorumlarınızı , artı ve eksiklerinizi bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar acil bi soru , kargo geldi ancak kahverengi istemiştim mavi gelmiş mate10pro . sizce iade mi edeyim yoksa mavi kalsın mı ?

size kalmış. renk hoşunuza giderse kalsın. şuan çoğu kişi mavi alıyor. ama gitmezse zorlamayın iade edin. kahverengi yollasınlar.

• lansker kullanıcısına yanıt
    işin uyuzu kutuyu açamıyorum iade olmaz diye açsam belki begenicem : )

• quote:

Orijinalden alıntı: dnzyel

arkadaşlar acil bi soru , kargo geldi ancak kahverengi istemiştim mavi gelmiş mate10pro . sizce iade mi edeyim yoksa mavi kalsın mı ?

Gece mavisi çok klas hoşuna gider.

internete sorun. açmanızda sakınca olmayabilir.

• lansker kullanıcısına yanıt
    kısmete mavi gelmiş kullanayım dedim . ama beğendim mavide cok güzelmiş akşama kullanmaya başlıcam inşallah :)

• Bendekide mavi ve çok klas

• Sürümü 131 olanlar için güncelleme ben yüklüyorum..

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnowN -- 6 Mart 2018; 17:10:50 >
  • Araştırmalarım sonucu mavisinde karar kıldım ama neredeyse 64 sayfanın tümünü okumama rağmen öneri bulamadım bir türlü.

MM, Teknosa, Turkcell falan gibi yerlerde hala fiyat 4300 küsür. GG, n11 gibi yerlerdeki iletişim marketlerde ( X İletişim, Y Telefon vs) 3.600-700'e bulunabiliyor ama kimse oradaki marketlerden hangisinin güvenilir, hangisinin sıkıntılı olduğunu yazmamış. Herkes büyük marketlerden mi aldı arkadaş telefonu? :)

Varsa uygun fiyata, sağlam bir yerden distribütör garantili alabileceğimiz bir yer, yardım eder misiniz? Diğer arayışta olan arkadaşlar da yararlanır hem.

Aç kullan ben mavi bulsaydım mavi alacaktım
    Moca vardı onu aldım kullanıyorum

Güle güle güzel günlerde keyifle kullan
    Hayırlı olsun güzel haberler al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuzParmak kullanıcısına yanıt
    Ben turkcell oparatörümden 24 aya 21 ay öde kampanyasından
    Türkiye genpa garantili aldım yani Türkiye garantili
    Biraz fazla oldu lakin taksitli olduğu için gözüme fazla batmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KnowN K kullanıcısına yanıt
    Abi bu güncelleme nerde mevcut bende finderden 131 i yüklemiştim.Findere baktımda dün indirdiğim güncelleme dışında iki parça düşmüş. Beni şu konuda aydınlatırmısın lütfen, mesela hadi dün biz full ota olanını indirdik. Şimdi bu yeni iki seçenekten hangisini yüklemek lazım, biri 369 mb biri 557 mb, her ikisinede yükleyebilir diyo. Cevabını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtomKarincaZ5c -- 6 Mart 2018; 18:48:36 >
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

merhaba arkadaslar mate 10 pro ile bende aranıza katıldım.
    hepsiburadadan Huawei Türkiye Garantili olarak aldım. satıcı hepsiburadaydı. yalnız forumda okuduklarımda kafam karıştı. aldığım kutuda kvk amblemi var telefon Huawei Türkiye Garantili değilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRBoY

quote:

Orijinalden alıntı: T.GhostNetwork

Hocam sorularını sor biz ona göre cevap verelim istersen neleri merak ediyorsun

Telefonun herhangi bir ısınma, donma, kasma vb. kronik bir sorunu var mı onu merak ediyorum. Bir akrabama alıcaz da 3-4 sene kullanabileceği rahat edebileceği, kendisine sıkıntı çıkarmayacak bir telefon bakıyoruz. Ayrıca diğer saydığım telefon modellerini kullanan varsa f/p açısından kıyas yapabilirseniz sevinirim. Telefon oyun amaçlı değil; fotoğraf, video, whatsapp, facebook, twitter tarzı uygulamalar amaçlı kullanılacak, şarjı uzun gitmesi de önemli bir etmen.

Telefonu alalı 1 ay oldu neredeyse herhangi bir kronik sıkıntı görmedim hocam.Kronik sorunu olanda yok.Kesinlikle temiz bakıldığında 4-5 sene bile götürebilecek bir cihaz.Yani fiyat performans açısından bakarsanız bana göre Huawei der geçerim çünkü diğer amiral gemilerine gör pili daha fazla işlemcisi daha güçlü RAM aynı en önemlisi hafıza 128 GB.

Daha öncelerden paylaştım şarj sürelerini sayfalardan kontrol edebilirsiniz.

@BuzParmak Hocam ben bu mağazadan -Ankatekno- satın aldım ve daha bir sorun çıkmadı kargo ertesi gün geldi elime.

Şuan mağazada ürün gözükmüyor galiba son ürünü ben aldım

https://www.hepsiburada.com/huawei-mate-10-pro-128-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV0000097IFG?magaza=Ankatekno

• AtomKarincaZ5c A kullanıcısına yanıt
    İlk önce 2.yi yükle sonra en baştakini dns yapınca zaten öbürünüde güncelleme olarak görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnowN -- 6 Mart 2018; 20:15:29 >
  • KnowN K kullanıcısına yanıt
    Hacı biz bunun full olanını dün yükledik zaten, bunlar onun parçaları galiba gerek yoktur diye düşünüyorum. Yanlış iş yapmayalım yani

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.