Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam sizce ithalatcı garantili olanla huawei türkiye garantili olan arasında ki farka değer mi? kahvesi için 472 tl mavisi için 600 lira fark var

note 8 de düşünüyorum cok kararsız kaldım siz ne secerdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JosSeven -- 3 Mart 2018; 16:25:47 >
  • JosSeven kullanıcısına yanıt
    Ben boyundan, kamera çekim özelliklerinden, düz ekranından, Samsung amoledlerdeki yanma sorunu ihtimalinden, parmak izinin konumu ve hızından, kızılötesi sensöründen, pilinden ve aklıma gelmeyen şeylerden ötürü mate 10 Pro yu seçtim. Ama daha almadım.

İthalatçı distribütör arasında kaldım. Acele etmiyorum. Mwc nin geçip telefon fiyatlarının düşmesini bekledim. Yaklaşık bir hafta sonra almayı düşünüyorum. İnternetten alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JosSeven kullanıcısına yanıt
    Ayrıca Samsung note 8 de volte Türkiyede çalışıyor. Mate 10 Pro daki çalışmıyor.

Ancak pek işe yarar, ya da olgunlaşmış teknoloji değil zaten.

Videoyu izlerseniz kullanım alanının darlığını ve kısıtlamasını görürsünüz.

https://youtu.be/vT225zKrEQA

• ya neredeyse 1 aydır kullanıyorum bu telefonu

güç tasarruf modunda kullanmama rağmen hiç bir zaman burdaki gibi sonuçlar alamadım (sürekli 4.5 g açık acaba bu yüzden dolayı mı)

çok geziyorum instagrama bol bol videolu hikayeler atıyorum ama videonun kalitesi o kadar kötü ki sanki 1000 tl altı bir telefonla çekilmiş gibi

internetten hepsiburadadan aldım telefonu acaba bana lite modelini mi yolladılar diye düşübüyordum telefonun içinden ve kutusundan tekrar kontrol ettim ama yok öyle bir şey bu telefon neden böyle anlam veremedim
  • Takvimde bugün ayın 28 i görünüyor nedenini veya nasıl düzelteceğimi bilen var mı

Ayrıca bu telefonda titreşimi bildirim sesleri ile beraber kullanamıyor muyuz ben mi beceremedim anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonu şarja takılıyken kullanabilirmiyiz hani
    Arama gelirse falan yada bildirimlere bakmak icap ederse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Evet. Patlamaz dayı korkma. Patlarsa da elimizde done olur

• lansker kullanıcısına yanıt
    Aman yaw patlamasın

• nwih N kullanıcısına yanıt
    Saat takvim ayarlarindan
    Diğerinide ses ayarlarından düzenlersin

• Telefon ile birlikte Bluetooth kulaklık kullanan var mı? Konuşma için değilde müzik film falan için.. Ben spigen legato kulaklık aldım ama sürekli bağlantı kopuyor. Koptuğu andada sesi dışarı veriyor saçma sapan bi durum oluyor.. Yazılım sürümü ile mi alakalı bir dert anlamadım.. 129 sürümü var bende.

• Arkadaşlar cihazda 2 ayı doldurdum.sonra biraz yuklendim.hafizayi doldurdum oyun net falan derken.20 gün hiç kapatıp açmadım ve sonunda.azcik tekleme yaptı örneğin face'de donup attı.dream league de attı.gelen çağrı da dondu. Sonra kurcalarken su ekran bölmeyi kapatıp.yine hiç silip yeniden başlatmadan kullanmaya devam ettim inanılmaz stabil çalışıyor şaka gibi ekran bölmeyi kapatınca herşey düzeldi.bu arada cihazda ısınma yok.120 GB dolu

• lansker kullanıcısına yanıt
    Hocam cevaplarınız için çok teşekkürler aslında note 8 düşünüyorum ama ithalatçı garantili alacağım için amoled yanığı ve ışık süzmesi olayları beni korkutuyor. Bu yüzden huawei bakıyorum bende ama sonradan alsam pişman olurmuyum diye de düşünüyorumç
  • mapıt kullanıcısına yanıt
    Videoları 4K çekip Instagram a yüklemek istersen.instagram video formatı ni değiştirir.bir alt formatta çekip yüklersen düzenlediğini görürsün

• mapıt kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya uygulamalarının çözünürlük olayıyla ilgili bunlar. Ben de iphone x ile geçen facebook da canlı yayın yaptım yürüyüşde , daha sonradan o video ya baktim sanki samsung j2 ile cekmisim gibiydi :)

• Herkes bu cihazı almakta kararsız bir nebze olsun yardımcı olmak adına.deneyimim şu şekild; özgür bir dünyada güçlü işlemci ve batarya.akici ara yüz.bence tüm zamanların en doğal ekranı.muhtesem kamerası.hele hızlı şarjı.privatespace özelliği.olmasi gereken ekran gövde oranı.tatmin edici sesi.vs vs artıları.gelelim eksilere.ikinci eli sıfır.iphone gibi stabil değil.güncellemeler gelsede kararlı değil.ama ben herşeye rağmen iPhone 8 plus dan geldim. X den nefret ettim.note 8 iyi bir cihaz ama ben tasarım ve bataryadan hoşlanmadım.sonuc olarak ben cihazdan memnunum.tavsiyem ileri düzey kullanıcı değilseniz ve iPhone kullanıcı iseniz 8 plus tercih edin derim kesinlikle başka cihaz onermem

• quote:

Orijinalden alıntı: JosSeven

teşekkürler hocam sizce ithalatcı garantili olanla huawei türkiye garantili olan arasında ki farka değer mi? kahvesi için 472 tl mavisi için 600 lira fark var

note 8 de düşünüyorum cok kararsız kaldım siz ne secerdiniz?

2 HAFTA hocam. 2 hafta iki cihazıda inceledim, forumları okudum bütün videoları izledim.
    10 pro aldım.

keşke note 8 alsaydım dediğim bir an olmadı.

samsungun eksileri, kronik sorunlar, batarya problemi...
    note 8in artısı ise, videoda üstün biraz.
    onunda mate 10 proda yazılım ile düzeleceğini söylüyorlar.

mate 10 pro alıp aramıza katılmalısın

• Daha fazla pil süresi için neler yapıyorsunuz?

• Şu ana kadar kullandığım akıllı telefonlar içinde bataryası
    Lumıa 1520 den bile en iyi stabil çalışan bir telefon
    İphoneye zaten 4S den beri elimi sürmem kapalı devre
    Telefon mübarek ne yazıcıdan çıktı alırsın ne bluetoth
    Nfc ne foto atabiliyosun bana yaramaz
    Samsungda herkes biliyo bataryasını zaten malum

Bu telefon alınır en az 2-3 yıl depe depe kullanılır

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var iphone 7 ile yazıcıdan her türlü çıktı alınabiliyor. Yanıltıcı bilgi vermeyelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nurunaslanı

Arkadaşlar cihazda 2 ayı doldurdum.sonra biraz yuklendim.hafizayi doldurdum oyun net falan derken.20 gün hiç kapatıp açmadım ve sonunda.azcik tekleme yaptı örneğin face'de donup attı.dream league de attı.gelen çağrı da dondu. Sonra kurcalarken su ekran bölmeyi kapatıp.yine hiç silip yeniden başlatmadan kullanmaya devam ettim inanılmaz stabil çalışıyor şaka gibi ekran bölmeyi kapatınca herşey düzeldi.bu arada cihazda ısınma yok.120 GB dolu

Ben bulamadım :( ekran bölmeyi kapattığınız ayar hangi menü altında?
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.