Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
157
Favori
925.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende pie geçtiğimden beri hiç bir şekilde 3. Party video görüşmelerinde sesim karşıya gitmiyor. İki mikrofon da çalıştığı halde. Mesela whatsapp Skype video aramada ses gitmiyor pubg de de ses gitmiyor. Normal sesli aramalarda sorun yok. Sizin ve benim gibi sorunlara yabancı forumlarda da denk geldim pie ın emui9 ile ilgili bug olabileceği yazılıyor. Henüz bir çözüm bulamadım bende.

Merak eden arkadaşlar için not; hicare mikrofon testi şki tarafta çalışıyor. Video kayıt stereo kayıt ediyor. Ses kaydı uugulaması sorunsuz kayıt ediyor. Pie a geçtiğim her sürümde temiz kurulum sonrası ilk testim whatsapp dan görüntülü konuşma yapmak olur. Sorun hep aynı yani engelleyen 3. Party bir yazılım yok. Bakalım bir gün çözülür umarım. Servise göndermek istemiyorum bu yüzden bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasindemir94 Y kullanıcısına yanıt
    Whatsapptan olabilir. kaldırıp tekrar yükleyin. bende önceki sürümlerde düzeldi.
  • İyi günler,

Kutulu Huawei fast şarj adaptörü (kablo hariç) düşünen varsa bende 1 tane satılık var. Ayrıca type c kulaklık var kutudan çıkan - kullanılmamış sıfır.

İlgilnenler bana mesaj atarak ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conradi -- 20 Nisan 2019; 19:2:51 >
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    deneyeceğim teşekkürler
  • Arkadaşlar günaydın

Telefonunu başla bir kılıfla kullandığından orijinal kılıfı elinde olan arkadaşlardan birisi bana satabilir mi?

Sararması bir tarafa gevşedi bir de acilen değiştirmem lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei Mate 10 serisini EMUI 9.1 kapalı beta grubuna dahil ettiğini bugün açıkladı. Yeni sürüm çok yakında(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese selamlar,

Mate 10 pro (BLA-L09) telefonumu yaklaşık 1 ay önce huawei servisinde android 9 a yükselttim. Fakat bu sürümü hızlı bulamadım ve android 8 e dönmek istiyorum.
    Hisuite'den Update dediğimde bana eski sürümleri göstermiyor. System recovery yöntemini deniyorum cihazıma destek yok diye çıkıyor. Bir türlü yapamadım.
    Yapmış birisi varsa anlatabilir mi mümkünse.

Teşekkürler.
  • setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Evet dahil edildi ama siz yine de çok yakında kısmından emin olmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Kasım falan gibi alırız artık betayı

• theunix T kullanıcısına yanıt
    Bugun ben dondum 8 once pc den hiesuite kaldir tamamen sonra yeniden indir ve kur. Sonra telefonu bagla eski surume don secenegi cikiyor. Aynisi bendede olmustu. Bu sekilde yaptim

• kymelria kullanıcısına yanıt
    (!) i görmediniz sanırım.

• 2 sene daha kullanıır bizim cihaz

• delimacur kullanıcısına yanıt
    Hocam birçok yöntemi denedim fakat eski sürüm seçeneği çıkmıyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Kasım falan gibi alırız artık betayı
    Biz çin versiyonlulara 1 aya kalmaz düşmesi :)
  • 9.0.0.238 onaylanmış ve önceki anlattığım sayfalardaki yöntemle yüklenebiliyor bilginiz olsun. 1 Nisan 2019 güvenlik yaması ve ara versiyonlardaki hata düzeltmeleri mevcut.
  • huseyinözd kullanıcısına yanıt
    O değerli sayfanın linki olsa ne güzel olurmuştu 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinözd

HiSuite üzerinden onaylanmış versiyonu yüklemek için

- C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts dosyasını Notepad++ vs. ile açın ve en alt satıra şunu ekleyin

188.225.84.142 query.hicloud.com

- Şuan kurulu olan hiSuite i kaldırın, Linkteki HiSuite9.0.2.304 indirin ve kurun fakat çalıştırmayın HiSuite_9.0.2.304
    - Linkteki dosyayı indirin ve kurulum sonrası şu konumlara dosyaları kopyalayın Hisuite

httpcomponent.dll dosyasını şu dizine taşıyın C:/Program Files (x86)/HiSuite veya uygulamanın kurulu olduğu dizin.
    HiSuiteConfig.xml dosyasını şu dizine taşıyın C:/Users/KULLANICIADINIZ/AppData/Local/Hisuite/userdata/UpdateDogDev

- Firmware Finder ı indirin = Firmware Finder
    - Bu siteden yüklemek istediğiniz sürümü seçin. Benim cihazın BLA-L09C432 olduğu için bu şekilde arama yaptım. Kendi cihazınıza uygun versiyonu yukarıdan aratabilirsiniz. Firmware
    Açılan sayfada Telefonumda onaylı olarak gördüğüm 9.0.0.197 ye tıklayınca .xml linki verilecek. Bu linki kopyalayın. Ben 9.0.0.197 olarak bunu yükledim :
    http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G3501/g1699/v214402/f1/full/changelog.xml

-İndirdiğimiz firmware finder uygulamasını açın ve "Availabiliyt of firmware checker" a tıklayın. Açılan pencedeki 1. bölüme kopyaladığınız .xml linkini yapıştırın ve 2. kutucuğa IMEI nizi yazın. Onaylı olup olmadığını burdan görebilirsiniz. (Bende Telefondaki uygulamada onaylı çıkıyordu fakat pc de onay çıkmadı ama ben yinede yükledim)

-Şimdi Firmware Finder uygulamasında "DNS Update" bölümüne gelin. İlk kutucuğa yükleyeceğiniz yukarıda belirttiğim .xml linkini yapıştırın ve Rigister a tıklayın. daha sonra "Check current registered firmware" e tıkayın ve IPnize bu yazılımın onaylandığını görün.

- Daha sonra Copy DNS to clipboard a tıklayın ve bağdaştırıcınızın DNS adresini kopyalanan DNS ile değiştirin.
    - HiSuite yi açın ve cihazınızı bağlayın. Update e tıklayın,
    - Seçmiş olduğunuz sürümü Update ekranında göreceksiniz. BU EKRANDA DİREK YÜKLEMEYE TIKLAMAYIN!!!
    - Güncellemeyi gördüğünüzde Update bölümünün sağındaki "Switch to Orher Version" a tıklayın,
    - Bu ekrandan "Earlier Versions" u seçin. Bu versiyon Official Versiondur.
    - Earlier Versions u seçtikten sonra yükleye tıklayın. Kendisi otomatik olarak indirip ve yükleyecektir.

Örnek olarak bu videoyu refersan alabilirsiniz = Youtube Linki

Şimdilik bu şekilde anlattım. Tüm Huawei modelleri için geçerli bu yöntem. Eğer anlatım yetersiz olduysa daha sonra yeni bir başlık açıp daha detaylı olarak anlatabilirim.
    @favarol bu şekilde halledebilirsin, 9.0.0.238 in linki ise :
    http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G3501/g1699/v249733/f1/full/changelog_base.xml

• sirius_75 S kullanıcısına yanıt
    ana ekranda iki parmagin dista ice birlestir ... en sagda ANA SAYFA AYARLARI menusununde aradiklarin.
    herhangi bir baska lucher a ihtiyacin yok.

sadece telefonu biraz daha kurcala ve ya gereksiz ama kitapcigini oku !

• huseyinözd kullanıcısına yanıt
    .238i yükledim ve ön kamera iyileştirilmiş gibi geldi 226 sürümüne göre. Genel olarak arayüz biraz daha akıcı geldi. Güncellemenin onaylandığını söylediğin için çok teşekkürler.
  • left4you L kullanıcısına yanıt
    bende şimdi geçtim ve dediğin gibi ön kamera daha iyi :)
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.