Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben hala güncellemeyi almadım var mı benim gibi başka kimse yoksa tek sorun bende mi 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wufuk kullanıcısına yanıt
    Kaşıma gardaşım yaramı. Bende alamadım hala...

• Benim telefonda wifi problemi başladı 1-2 gündür.Wifi açılmıyor.Açıyorum 2 sn sonra kendi kendine kapanıyor.Sıkıntısı ne olabilir bilen var mı?
  • Praétorian kullanıcısına yanıt
    hocam bende de güncellemeden sonra wifi+ çalışmamaya başladı, bu durumu yaşayan başka arkadaşlar var mıdır.
  • Bence sorunlu güncelleme o yüzden kestiler
    Vermiyolar pie 9 güncellemesini
    Banada hala gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Ben güncelledim Ali abi. Hiç bir sıkıntısı yok. Gayet iyi çalışıyor.
  • BLA-L09 benimki banada gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu güncelleme sanırım tam testleri yapılmadan verildi. Alan arkadaşlar sürekli farklı sorunlar yazıyorlar. Huawei bize sorunları çözülmüş stabil bir güncelleme hazırlamaya çalışıyor galiba. Benim cihaz da Türkiye garantili, ben de bekliyorum.

• Orodruin kullanıcısına yanıt
    Candaş bana otadan gelmedi ben bilerek ff den yapmıyorum.
    Bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abzrtnrvrdi A kullanıcısına yanıt
    ses konusunda hikaye bu alet, gerçi hTC dışında tamamı hikaye, kayıt yapacaksan eski bir hTC One m7 bul onla kaydet, bu cihaz 100 basar mate 10 a bu konuda, gerçi şuan satılan en üst modellerede U11 hariç basarya neyse :)
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Anladım abi hala güncelleme gelmeyenler var. Gelir sınırım bu ay dolmadan :)
  • alimelle A kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim hocam sağolun

• Kayıtlı wifi ağının olduğu yerde wifi otomatik açılıp bağlanıyordu uzaklaşınca wifi kapanıyordu. Wifi+ açık ama artık çalışmıyor..

• Ekranı tam kapatan kırılmaz cam filmi alan varmı arkadaşlar Nano bugün telefoncuları gezdim bulamadım

• Orodruin kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum işte Candas ergeç gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

hocam bende de güncellemeden sonra wifi+ çalışmamaya başladı, bu durumu yaşayan başka arkadaşlar var mıdır.
    Evet bende de güncellemeden sonra oldu ama hemen değil, 1 hafta kadar kullandım sıkıntı yoktu sonra bozuldu.Wifi+ olsa yine iyi bende wifi hiç açılmıyor. İnternette de bulamadım çözümünü.
  • Praétorian kullanıcısına yanıt
    Sanki yazmamı bemliuormuş gibi, bu akşam eve geldiğimde otomatik olarak wifi ye bağlandı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

Düz mate 10 kullanıyorum güncellemeyi yaptıktan sonra wifi + standart bir şekilde çalışmıyor :)

• Hala pie güncellemem gelmedi. Bende huawei mail adresine bir mail attım.
    Maili buraya da atayım sizde atmak isterseniz kullanabilirsiniz.

Merhaba, 9 Ocak 2018 tarihinde kullanmış olduğum Mate 10 Pro telefonuma Android Pie güncellemesi aldım. Güncellememin daha sağlıklı olması için önce verilerimi yedekledim daha sonra hard reset işlemi gerçekleştirip güncellememi yapmak istedim. Ancak hard reset attıktan sonra, gelen Android 9 güncellememi kaybettim. Hi Care, Hi Suite ve telefonumun ayarlar bölümünden defalarca kontrol ettim ancak ulaşamadım.

Bunun üzerine müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Onlar bana ''Güncellemenin sıra ile gönderildiğini, hard reset attığım için güncellememin kaybolduğunu 1 hafta 10 gün içerisinde tekrar geleceğini'' söylediler. Bunun üzerine beklemeye başladım. Bugün itibariyle hala güncelleme elime ulaşmadı.

Defalarca kes müşteri hizmetlerinden talep oluşturdum ancak problemim çözülmüyor. Bugüne kadar severek kullandığım, üzerime vazife olmamasına rağmen bulunduğum her ortamda reklamını yaptığım HUAWEI ilk defa beni pişman etti. Keşke başka bir telefon alsaydım dedim.

İnsanlar tüp kuyruğuna girer gibi güncelleme kuyruğuna giriyor. Diğer tüm ülkeler bizden önce Android Pie güncellemesi alıyor. En son Türkiye'ye gelen güncellemeyi bile hala indiremiyorum. İnsanlar Android Pie güncellemesini eskitti, ancak ben hala yüklemesini dahi yapamadım.

Bu problemimi çözmeniz bu kadar mı zor? IMEI numarama, bir güncelleme dosyası göndermeniz sizi bu kadar mı yoruyor?

Mate 10 Pro Türkiye'ye ilk geldiğinde sadece İstanbul'da 1-2 mağazada vardı. Yaşadığım şehir Afyonkarahisar'dan çıktım ve şehrime bile gelmesini beklemeden gidip bu telefonu aldım. Türkiye'de bu telefonu alan ilk insanlardan biriyim. Ancak HUAWEI'nin bu politikasını anlamakta zorlanıyorum.

Size IMEI numaramı vereceğim. Lütfen, artık rica ediyorum. Android Pie güncelleme dosyasını cihazıma gönderin. Keşke güncelleme politikanız biraz daha düzgün olsaydı, bende bir güncelleme için size mail atmak zorunda kalmasaydım. Artık manuel olarak mı atarsınız bilemem. Ama umarım çözersiniz.

Bu arada bir öneri olarak; Güncelleme politikanız yüzünden firmanıza isyan eden ve küsen birçok kullanıcınız var. Bir güncelleme olayından bu kadar tepki toplamanız HUAWEI için üzülesi bir durum. Arada bir internette bulunan forumları gezmenizi ve kullanıcılarınızın yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. Birşeyleri daha iyi yapmanız için, müşterileri dinlemek her zaman iyi bir yoldur.

Cihazımın IMEI numarası: xxxxxxxxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfandoganozcelik -- 21 Ocak 2019; 20:13:6 >

• irfandoganozcelik İ kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 2 hafta önce pie güncellemesini yaptım. Pil performansından hiç memnun değilim bu gidişle 8.0 a döneceğim cihaza Hard reset de attım ama çare olmadı.

• 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.