Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Arkadaşlar kilitli ekrana gelen mesaj ve whatsapp gibi bildirimleri daha ayrıntılı görmenin bir yolu var mı? Bildirimlerde mesajın bir kısmı görünmüyor mu?
    Bunu ben 1 yıldır yapamadım. Kilit ekranında mesaj içeriği kapalı. Bildirimi aşağı kaydırınca içerik açılmıyor.
  • Selam

Sorununuzun cevabı ayarlar gizlilik yüz tanıma ile kilit açma içerisinde ki akıllı kilit ekranı bildirimleri bölümüdür deaktif ediniz o kısımı

İyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Herkes gezinti tuşunun gölgelenmesinden bahsetmiş. Bende ise gezinti tuşu değil de başlangıç ekranında ki ikonların gölgeleri kalmış. Bu durumu yaşayan var mıdır? İzmir de oturuyorum Kvk servisi var iyi değil diyorlar. Huawei müşteri hizmetlerini aradım onlarda kvk yerine fix yetkili servisini tercih ederim dedi. Ama İstanbul ve Ankara da varmış. Kvk yı kullananlardan da yorum alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme almayan kaç kişiyiz Bi ses verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronessi -- 16 Ocak 2019; 10:48:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustNaiR__

Selam

Sorununuzun cevabı ayarlar gizlilik yüz tanıma ile kilit açma içerisinde ki akıllı kilit ekranı bildirimleri bölümüdür deaktif ediniz o kısımı

İyi günler.
    Çok teşekkür ederim, oldu galiba.
  • ronessi kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşlar bu bekleyişe dayanamayıp FF üzerinden erecovery ile indirmeyi düşünüyorum, garanti dışı bırakma durumu olur mu bu işlemin? sonuçta root falan dokunmuyorum, adamların server ındaki güncellemeyi çekiyorum?
    Bana da gelmedi büyük ihtimalle haftaya gelir. Genelde 3 hafta sonra falan alıyor benim cihaz.
    Almanya çift hatlı cihaz. Halen daha ses yok. 158 yüklü en son. ff'de görünüyor ama halen daha düşmedi güncellemeye

• Dayanamadım FF ile yükledim :)

Tcell kullanıyorum hattıma VoLTE daha önce tanımlı değildi yine gözükmüyor. Tercih edilen ağ türü, ayarlar menüsünde arama yapınca çıkıyor, tıklayıp olması gereken menüye yönlendirdiğimde menü kayboluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orbital -- 16 Ocak 2019; 14:34:58 >
  • Cihazlara Ota gelenlerin yine farklı bir durumu ortaya çıktı gözlemlerimde mesela 157'den direkt 161 android pie alan kişinin 158 onaylı değil. Aynı zamanda 158 alan kişi ise anddoid pie daha almadı veya alan çok nadir. Neye göre dağıtılıyor tam olarak bilinmiyor. Ben FF'den yapmıştım zamanında beklemedim. Bana 158 onaylı değil hala mesela android pie onaylı idi. Arkadaşım Ota bekledi onunda 157 var iken 161 geldi Ota olarak. Merak Edip FF indirdim onun telinede 158 onda da onaylı değil.

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    Hocam benim cihazım 185 bende hala almadım güncellemeyi ff ile nasıl yüklediniz ve herhangi bir sorun oluyor mu ff ile yükleyince
  • Bu arada, Volte destekleyen bir samsung cihaza taktım sim kartımı, onda volte aktif ettim geri mate 10 pro ya taktım turkcell de VOLTE açılmış oldu şu anda.

FF ile yüklemek için modem ayarlarından programın söylediği DNS numarasını modeme tanıtıp, sonra programdan kayıt yaptırıyoruz. telefonu şarza takıp erecovery moduna alıp güncellemeyi yapıyoruz.

Şimdilik telefon menü ve program geçişleri gayet akıcı. detay sorusu olanlar özelden mesaj atabilirler. bu arada evimde w9970 v3 turktelekom modemi var ve DNS değişimi desteklenmiyor. başka bir wifi ağı bulup onunla güncelleme yaptım. (wifi ağında olmak erecovery yöntemi için gerek şart)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbital

Bu arada, Volte destekleyen bir samsung cihaza taktım sim kartımı, onda volte aktif ettim geri mate 10 pro ya taktım turkcell de VOLTE açılmış oldu şu anda.

FF ile yüklemek için modem ayarlarından programın söylediği DNS numarasını modeme tanıtıp, sonra programdan kayıt yaptırıyoruz. telefonu şarza takıp erecovery moduna alıp güncellemeyi yapıyoruz.

Şimdilik telefon menü ve program geçişleri gayet akıcı. detay sorusu olanlar özelden mesaj atabilirler. bu arada evimde w9970 v3 turktelekom modemi var ve DNS değişimi desteklenmiyor. başka bir wifi ağı bulup onunla güncelleme yaptım. (wifi ağında olmak erecovery yöntemi için gerek şart)
    Hangi versiyonunu yüklediniz rica etsem söyleyebilir misiniz ? 197 liyi mi 179 luyu mu yoksa 161 liyi mi ? Şimdiden teşekkürler

Almadım artık çokda umurumda değil
    Gittiği yere kadar kullanıp çöpe atarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Önceki güncellemeler gününde gelmişti bu niye gelmedi anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackShazam

Hangi versiyonunu yüklediniz rica etsem söyleyebilir misiniz ? 197 liyi mi 179 luyu mu yoksa 161 liyi mi ? Şimdiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    199236 (listede sağ altında yazıyor) numaralı 161 güncellemesini yükledim, diğerlerinde check firmware access dediğimde olumsuz sonuç alıyordum ve risk almak istemedim açıkcası.

• Arkadaşlar instagramda gezerken izlediğim bir videonun sesi bazen açık kalıyor. Instagramı kapatsam da o videonun sesi sürekli tekrar tekrar arkada çalıyor ve telefonu yeniden başlatmak dışında çözüm bulamadım. Bilgisi olan var mı?

• B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    ayarlar>pil>pil kullanımından kapatırsanız duruyor yeniden başlatamanıza gerek yok. tam olarak bir çözümü varmı bilmiyorum
    Ah bir anlasam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben güncellemeden ümidi kestim. Beceriksiz Huawei

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnowN -- 16 Ocak 2019; 18:47:15 >
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.