Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.716
Cevap
157
Favori
925.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    Perfomans modu kapalı ve açık şekildeki test böyle bendede. Şuan üzerinde birçok uygulama kurulu halde.

• huseyinözd kullanıcısına yanıt
    her şey siliniyor mu hocam bu işlemi yapınca?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruel35 kullanıcısına yanıt
    eRecovery ile güncellerseniz hiçbir veri kaybolmuyo. Ama wipe data/cache yaparsanız bütün ayar ve dosyalar silinir.
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi açık olmadan Hwota ile yükleme yapamamki mecbur açık olacak. Benim sıkıntım recovery kısmına giremiyorum. Onun için telefon hiçbir şekilde açılmıyor. Twrp yide yükleyemedim bi türlü. Fastboottan komut işletimi ile gönderiyorum fakat açılışta Trwp ye girmiyor.
  • huseyinözd kullanıcısına yanıt
    eRecovery ile güncelledim, şimdilik donma kasma yok. Olursa wipe data/cache yaparım artık. Tekrar yüklemeye üşendim her şeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Spiderfel

8.0 ikenki antutu testleri o modu açıp mı yapıyor?

8 iken kaç alıyordunuz?

8 de 212k civarında alıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel35

eRecovery ile güncelledim, şimdilik donma kasma yok. Olursa wipe data/cache yaparım artık. Tekrar yüklemeye üşendim her şeyi

Üşenmeyin temiz kurulum yapın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekteki resimde yer alan renk tonu farklılığı garantiye gider mi? servise vermeli miyim? aynı ton farkı kapasitif tuşları kapatınca ekranın altında da mevcut.
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeepers_creepers -- 31 Aralık 2018; 22:36:41 >
  • beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Sadece bu yorumun olduğu sayfada 150 tane öğe engellenmiş bu da %38 e tekabül ediyor. Bu değer %5 olsun ben reklamları engellemem. Buraya yazıyorum. Her sayfaya girdiğimde bakarım sadece dh değil farklı sayfalarda bu orana bakarım. Reklam koymanın da bi adabı var yani, yazık günah.
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Arkadaşlar benim telefon ölümsüzlüğü ilan etti. Şarj aletine gerek kalmadı satıyorum

• Merhaba arkadaşlar. Çok kısa bi sorum olucak crvaplarsanız sevinirim. Foto çekerken hangi çözünürlüğü seçmek sağlıklı? 18:9 tam ekran istediğimmgibi oluyor ancak 8 megapixel e düşüyor. 4:3 ise 20 megapixel ancak tam ekran değil. Bilgisi olan arkadaş bi zahmet cevaplarsa çok faydalı olacak benim için

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• must@fa M kullanıcısına yanıt
    sizin için önemli olan kalite mi yoksa tam ekran olması mı? bence kalite daha önemli tam ekran olmasının bir faydası yok
  • Söylediğiniz şekilde DNS yi değiştirdim ff den onayda aldım yalnız kac kez denedim sürekli 158 i indiriyor nerde hata yapıyorum ve bende modem yok başka bi telefona bağlanarak wifi yaparak bağlandım DNS değiştirdim ondan mı hata oluyor.. PC var ama hospot olayını anlamadım PC den de TLF bağlanıyorum

O listede en güçlü lens 12 mp olandır seçin anın tadını çıkarın

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Ff ile güncelleme yapacağım. Daha sonra ota dan güncelleme alır mı, yoksa hep ff ile mi yüklemem gerekir. Cevabınıza göre yükleyeceğim güncellemeyi.

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Kilit işareti açılınca ne oluyor?

• android 9 kurduktan sonra hısuite telefona bir türlü bağlanmıyor.Neden olabilir ?

hısuite kaldırıp yeniden kurdum ve düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mathman20 -- 1 Ocak 2019; 12:4:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

O listede en güçlü lens 12 mp olandır seçin anın tadını çıkarın
    12m 20m'den daha iyi yani? Yanlış seçim yapmışım bugüne kadar demek. Cevaplar için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must@fa -- 1 Ocak 2019; 11:53:10 >
    Beyefendi 20mp sensörün ois desteği yoktur. Haliyle eis yetersiz ışıkta size zor anlar yaşatacaktır. 12mp sensör ois desteği ile loş ortamda bir adım önde olacaktır. 20mp detay bakımından iddalı durabilir ama iş uygulamada maaalesef öyle değil siz 12 den devam edin pişman olmayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1şahıs

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ff ile güncelleme yapacağım. Daha sonra ota dan güncelleme alır mı, yoksa hep ff ile mi yüklemem gerekir. Cevabınıza göre yükleyeceğim güncellemeyi.
    Bir bilen yok mu?

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.