Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.716
Cevap
157
Favori
925.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Sürekli bu ekran geliyor hwota ile yükleme yapamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Sürekli bu ekran geliyor hwota ile yükleme yapamıyorum.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• 24asmlceza24 kullanıcısına yanıt
    merhaba...ben burada tarif edildiği gibi yaptım...kablolu bağlantılara dns olarak belirtilen adresleri verdim..sorunsuz yükledi.
    https://www.chip.com.tr/haber/windows-10u-wi-fi-hotspota-donusturun_57635.html
  • huseyinözd kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim hocam sonunda oldu halletim.

• kymelria kullanıcısına yanıt
    Evet geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

Pie yükleyen arkadaşlar 960 fps ağır çekim geldi mi?
    geldi gardaş
  • Herşey iyi güzelde 9 özgü güzel bi tema bulamadım ya 8 ve 5 için olan temalar da zaten uyumsuz oluyor mesajlar arama ayarlar kısmı okunmuyor var mı elinizde güzel bi tema alırım bi dal

• Bu nedir 2 gündür çözemedim.

• Bunu Huawei Türkiye ye mail olarak yazdım sanırım çentik olayı işi bozuyor heralde kararlı sürüm yok hala herkesin yüklediği tam kararlı sürüm olmayabilir çentik varmış gibi üst ekran değişmiş güncelleme yapanlarda uygulamalarda o tür bir sıkıntı var mı bilemiyorum tabi. Ha tutupta herkesin yüklediği 161 verilirse ota üzerinden işte o zaman okkalı bir küfürü hakediyorlar demektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzeybek kullanıcısına yanıt
    Hayır tabiki de çentikle alakası yok. Emui 9 ile birlikte operatör ve wifi sinyal gücü sola taşındı. Asya'da, Orta Doğu'da ve bazı Avrupa ülkelerinde kararlı EMUI 9 alan Mate 10 Pro'lar var. C432 olanların çoğuna gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FameHooker -- 31 Aralık 2018; 18:22:5 >
    Hayır tabiki de çentikle alakası yok. Emui 9 ile birlikte operatör ve wifi sinyal gücü sola taşındı. Asya'da, Orta Doğu'da ve bazı Avrupa ülkelerinde kararlı EMUI 9 alan Mate 10 Pro'lar var. C432 olanlar'ın çoğuna gelmedi

• Sola taşınma sebebi çentik zaten bundan bahsediyorum Mate 20 pro çentigi büyük olduğu için ilk EMUI 9.0 onunla beraber çıktı oraya taşıdılar zaten o şekilde ve diğer cihazlara portlarken bunu bile yapmamışlar kısaca sacmalamislar.

Sola taşınma sebebinin çentikten dolayı olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsaydı çentikli olmayan telefonlarınki hâlâ sağda olurdu. Emui 9,biraz iOS gibi olmuş. Ben de iOS'ten geçtiğim için operatör ve wifi sinyal gücünün sol tarafta olması beni rahatsız etmiyor. İsteyenler için solda veya sağda durması için bir seçenek olması daha mantıklı tabi
  • komik bi bahane çamur atmak için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusdemir

Bu nedir 2 gündür çözemedim.

bootloader kilidini açmışsınız.. kilidin açık olduğu, işletim sisteminin gerçek/doğru olmayabilir uyarısı veriyor.

Şimdlik emui 9 için relock işlemi bulunmuyor. Çünkü; ayarlar->geliştirici seçenekler->"oem kilidi açma etkin" seçeneğini aktif edemiyorsunuz. Huawei bunu engellemiş.

• eerenerr kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar modem üzerinden dns degistirdim ff de hatalar aldım daha sonra check availability kısmında sürekli kendi kendine kapanıyordu. Sonra ki denemem de o kısmı next ile geçip ip kaydetme işlemini sonra hüseyin arkadaşın bahsettiği şekilde ereccovery işlemlerine geçtim ve sonra güncellemesi buldu. Şimdi indiriyor sonucu ne olur tekrar paylaşırım. Benim gibi sorun yaşayanlar birde böyle deneyebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnrbl -- 31 Aralık 2018; 19:30:48 >

• ben de güncelledim eRecovery yöntemiyle. wipe data/cache filan yapmadım. gerekir mi?

• Ben bi türlü dns değişemedim dostlar wifi arayüzünde izin verilmiyor dns değişimine hotspot la da yeni wifi oluşturunca internet bağlantısı olmuyor bi türlü başka bi seçenek yok galiba

• Arkadaşlar güncelleme işlemi tamam. Vesile olanlara teşekkür ederim. Herkese mutlu seneler. ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• cruel35 kullanıcısına yanıt
    Daha stabil olmasını istiyorsanz Wipe data/cache yapabilirsiniz. Şahsen ben yaptım :)
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.