Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon xloader 2. Bir versiyonu indiriyoruz hadi hayırlısı

Edit: Yazılım herkeste BLA-L09 mu gözüküyor? Benim tel L29 ama yazılım 09

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 30 Aralık 2018; 10:24:17 >
  • Merhaba arkadaşlar. Eşime telefon alacağız. Normalde aklımda mate 10 pro vardı ancak mate 20 lite kafamı karıştırdı. Karşılaştırdım ancak sizin de fikirlerinizi almak istedim. Şuan yaklaşık 1000 liralık bir fiyat farkı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKONOMI$T kullanıcısına yanıt
    Evet genel itibari ile bu söz konusu herhalde bir daha ki güncelleme ile düzeltilir çok denedim ama bulamadım.

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    Ekran değişimlerinde daha önceki mesajlardan gördüğüm üzere batarya ile tümleşik olduğu için ekstra olarak bataryayı da değiştiriyorlar diye biliyorum. Üstelik bu durum başka marka ve model telefonlarda da mevcut. Gelince bir şekilde test edip, servisi arayıp soracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaonLaoReaL -- 30 Aralık 2018; 12:11:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakama

Ben 199236 yı kurdum. Farkediyor mu bilmiyorum lakin rehber olayı canımı sıktı resimli çıkıyor değiştirilmiyor aynı olayı yaşayan arkadaş mevcut mu ?. Bu arada oyun performansında ve arayüzde farkedilir hız mevcut kamerada iyileştirilmiş ama alıştığımız arayüz dışında yeniden yapılandırılmış alışmak gerek ama tam olmuş gibime gelmedi bu sürüm seri lakin eksikler tamamlanmış bir nebze, tam olmuş bu diyemem, yünleyenler yukarıda ki resim gibi rehber problemi mevcut olan var mı ?

Kuracak arkadaşlar ayriyetten ilk önce 158 i kurun çünkü biz direk 157 den geçenler güvenlik yaması Kasım gözüküyor hala :). Android pie içinde son güvenlik yaması barındırmıyor.
    Benim c185 tede aynı rehberde resimler var
  • ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Ekran değişimi yapan bazı kullanıcılar tarafından bu sorun ifade edilmişti. Gelince kesinlikle test edeceğim. Hatırlattığınız için teşekkür ederim.
  • Erecovery yöntemi ile kuruluma başladım yükleme bittiğinde izlenimlerimi paylaşırım. cihaz numarası c185 bl29 rp3 159 sürümü çekin 3. sırada ki anroid pie
  • yasindemir94 Y kullanıcısına yanıt
    Bende sizin ifade ettiğiniz gibi, özellikle ekran hasarından dolayı serviste ekranı değiştirmek isteyen kullanıcılara bataryanın da değişmesinin şart olduğu söylenerek ekstra ücret ile değiştiriyorlar diye biliyorum. Eğer benim telefonumun ekranı değiştiği halde batarya değiştirilmediyse, huawei servis ekran değişiminde batarya değişimini de dayatarak müşterilerini istismar ediyor demektir.
  • Yeni bir telefon almış gibi oldu bu güncelleme. Kablosuz projeksiyon özelliğini bekliyordum ki oyun bile oynatması süper oldu

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Ben hwota ile bunu yükledim.

• Arkadaşlar merhabalar. Bir arkadaşımız güzelce şu e recovery olayından bahsetse çok memnun kalırım. Ne yaptıysam 157 versiyon iniyor. Dns değişiminden bahsedilmiş bir arkadaşımız hotspot olayını ayrıntılı şekilde açarsa çok sevinirim

• Her şey güzel. Yükledik çalışıyor. Ama o sinyal çubuğunu sola yaslayan tasarımcı neyin kafasında. Gözüm hep oraya takılıyor. Birde hala HiCloud yok. Lanet olsun
  • Piyade26 P kullanıcısına yanıt
    2 sayfa geride tüm aşamaları detaylı olarak anlattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinözd

2 sayfa geride tüm aşamaları detaylı olarak anlattım
    Hocam hotspot yöntemi ile nasıl yaptığınızı çok merak ediyorum
  • Bu arada EMUI 9.0 da ayarlar-pil bölümüne performans modu gelmiş. Bu default kapalı geliyor. Kapalı iken Antutu 158.00 civarı alırken performans modunu açtığımda 212.866 aldım :)
  • okanic kullanıcısına yanıt
    Windows 10 da Ayarlar - Ağ ve internet - Mobil Etkin noktaya gelin. Oradan kablolu internetinizi kendi wifi ı üzerinden paylaştırıyor. Kablolu net e de vermiş olduğum DNS i girip paylaşma yaptım ve bağlandım.
  • Sıkıntı zaten dns alma üzerine sürekli olarak 157 indiriyor. Dns nasıl ayarlandı onun üzerine aslında sıkıntı hocam aydınlatırsanız sevinirim

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    Game suite yi Ayarlar- Uygulamalar- AppGallery Asistanı içinde mevcut yani ismi değişmiş AppGallery asistanın girerek ayarlar bölümünden başlangıç kısayolu oluştura tıklayarak Game Suite kısayolu oluşturabilirsiniz.
  • Piyade26 P kullanıcısına yanıt
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    Kablolu ağın DNS ini bu şekilde ayarlayın ve ardında hotspotu yapın. Detaylı anlatımı aşağı birkez daha yazıyorum =

Şu şekilde yükleme yapabilirsiniz

-FFyi google play üzerinden güncelleyin ve giriş yapın
    -Öncelikle eğer modeminizde DNS değişiyor ise DNS adresini 188.225.84.142 olarak değiştirin. Değiştiremeyenler Windows 10 hotspot kullanabilir(ben hotspot ile yaptım)
    -9.0.0.161 olan firmwareye tıklayın ve "GET AN UPDATE VIA ERECOVERY" tıklayın
    -Bi sonraki pencerede dns adresi ve onay bölümü mevcut. Eğer modemdeki dns i yukarıdaki gibi yaptıysanız NEXT e tıklayın
    -Eğer DNS doğru girilmiş ise CHECK AVAILABILITY e tıkladığınızda size güncelleme onayı verecek next e tıklayın
    -Onay aldıktan sonra REGISTER UPDATE tıklayarak IP nizi onaylatın ve next e tıklayın
    -Telefonu kapatın, Ses açma tuşuna basılı tutarak şarj kablosunu takın, HUAWEI logosu geldiğinde kabloyu çıkartın fakat ses açma tuşu basılı kalsın
    -Açılan ekranda Recovery i seçin ve size bağlanacağınız Wifi ağını soracak, DNSi değiştirdğiniz wifi ye bağlanıp ve NEXT e tıklayın
    -Bağlantı sonrası otomatik olarak ekranda indireceği sürüm numarasını göreceksiniz 9.0.0.161 olmalıdır.
    -İndirme işlemi biraz zaman alabilir. İndirdikten sonra otomatik olarak yüklenecek ve restart edecektir

• telefonu oled yanığından dolayı servise vermeyi düşünüyordum ama şimdi pie yükledim diye laf ederler mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.