Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az ömce facebook gruplarından birinde gördüm c432 kodlu tr cihazına 9.0 güncellemesi almış varmı burada alan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan Tataroglu

Ne güncellemesi kardeşim unut yok güncelleme falan lanet olsun satıyorum telefonu da eksik olsun Çin malı cihaz bundan sora
    güncelleme gecikecek diye satmak çok ilginç gerçekten, android8de kaldı diye işinizi görmüyor mu sanki kronik arızası varmış gibi sitem etmenin anlamı yok. 9 gelse de aynı şeyleri yapacaz, telefon arabaya dönüşmeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Aynı renk kutusuz Ankara fix smart servisi direk kutusuz ama jelatinlerini ben söktüm kartı taktım. Hemen alıp çıktım arkama bile bakmadım
    benim de bildirim sorunu vardı cihazda ilk verişimde anakartı değiştirdiler, sorun düzelmedi sonra tekrar verdim cihazı değiştirip verdiler. Nisan ayında almıstım 7 aylık telefonu değiştirdiler.
  • 26.12.2018 tarihi itibariyle Mate 10 pro model telefonumu, amoled yanığı ve hoparlörde olan cızırtı nedeniyle kargo ile Huawei servise göndermiş bulunmaktayım. Aynı durumdan muzdarip olan arkadaşlar için ilerleyen zamanlarda sonucu burada paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaonLaoReaL -- 26 Aralık 2018; 21:53:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa5892

26.12.2018 tarihi itibariyle Mate 10 pro model telefonumu, amoled yanığı ve hoparlörde olan cızırtı nedeniyle kargo ile Huawei servise göndermiş bulunmaktayım. Aynı durumdan muzdarip olan arkadaşlar için ilerleyen zamanlarda sonucu burada paylaşırım.

Süper olur teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amoled yanığı nasıl oluyor arkadaslar ben daha önce hiç karşılaşmadım. 3-4 tane mate10 pro kullanan arkadaslarım var hiçbirinde böyle bir sorun yok ama bu forumda cok görüyorum bu yanık sorununu. oyun oynamaktan falan mı oluşuyor sizde?
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Bahsedilen şey amoled yanığı değil aslında alt sanal tuşlar genelde siyah kaldığı için kısaca hiç çalışmadığı için çalıştığında daha parlak yanıyor. Genel bir amoled yanığı samsungdaki gibi duvar kağıdı kalmasi klavye kalması gibi bir durum yok.

• android pie kullanan bazıları kamera kalitesinin ve batarya süresinin düştüğünü söylüyor..kullananlardan böyle birşey gözlemleyen var mı? 9 sürümün olumsuz yanları varsa kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazabilir mi? geri dönmek zor oluyor sonra..
  • Kardeşim güncelleme falan gelmedi ki test edelim,, Huawei Türkiye uyuyor yurt dısında millet 2 aydır kullanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirius_75 S kullanıcısına yanıt
    HiCare uygulaması üzerinden güncelleyenler için beta sürümü yüklemeyin diye okumuştum bi yerde, eğer yükledikleri beta ise belki de o sorunların sebebi olabilir. bu kadar bekliyoruz sorunsuz bir şekilde alacağız gibi geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirius_75

android pie kullanan bazıları kamera kalitesinin ve batarya süresinin düştüğünü söylüyor..kullananlardan böyle birşey gözlemleyen var mı? 9 sürümün olumsuz yanları varsa kullanan arkadaşlar tecrübelerini yazabilir mi? geri dönmek zor oluyor sonra..
    c432 telefonumda herhangi bir problem yok. batarya da kamera da eskisinden daha iyi..

Tek sevmediğim yani, arka planda çalışan uygulamaları listeleyip sağa kaydırarak kapattığımız ekran hoşma gitmedi. pie'de bu resim galerisinde foto bakar gibi yapmışlar. tek tek görüyorsunuz uygulaayı. uygulama arası geçişi sağ sol ile ileriyor. kapatmak için yuarı kaydırıyorsunuz. kilitlemek için (tümü kapatta silinmemesi için) aşağı kaydırıyorsunuz.

Onun haricinde gayet iyi.

pie, beta değil, 161 nolu tam sürüm bendeki c432, Türkiye versiyonu. (HWota ile yükledim)

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

c432 telefonumda herhangi bir problem yok. batarya da kamera da eskisinden daha iyi..

Tek sevmediğim yani, arka planda çalışan uygulamaları listeleyip sağa kaydırarak kapattığımız ekran hoşma gitmedi. pie'de bu resim galerisinde foto bakar gibi yapmışlar. tek tek görüyorsunuz uygulaayı. uygulama arası geçişi sağ sol ile ileriyor. kapatmak için yuarı kaydırıyorsunuz. kilitlemek için (tümü kapatta silinmemesi için) aşağı kaydırıyorsunuz.

Onun haricinde gayet iyi.

pie, beta değil, 161 nolu tam sürüm bendeki c432, Türkiye versiyonu. (HWota ile yükledim)

Alıntıları Göster
    Firmware finderdan hangi sürümü indirdiniz? Cihazınızın Xloader versiyonunu biliyor musunuz?

• Bir arkadaşımız 158 var öncesinde dediğinde ihtimal vermiyordum, kararlı sürümden (android pie) daha sonra yayınlandığı için, görülen o ki Pie'den önce 158 alan arkadaşlar mevcut. Güvenlik yaması pie ile değil belliki önce gelecek, ben yapılan haberlerin gelişi güzel verildiğini her zaman savundum ve Tr cihazların 3 Ocak itibari ile genele geldiğini söylemiştim. Fazla zaman önce değil genel itibari ile Tr cihaz dışında cihaz olmazdı lakin bugün ithalat fiyat cazibesi kod farkından dolayı güncelleme farklılıkları mevcut. Tr cihazlar en geç güncelleme alan cihazlar konumunda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Firmware finderdan hangi sürümü indirdiniz? Cihazınızın Xloader versiyonunu biliyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Bu versiyonu indirip kurdum..

Xloader kodunu hatırlamıyorum ama 1di sanırım.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• sametkarakoc S kullanıcısına yanıt
    Hangi grupta gördünüz denk gelirse bir ekran görüntüsü atar mısınız ?

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    İki yazılımda onaylı ancak biri Xloader 1 diğeri 2. Hangisi 7nu bulamıyoruz maalesef.

• oguzeybek kullanıcısına yanıt
    Yayınlandı diyorlar.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Maalesef yalan haber Mate 10 pro için herhangi bir güncelleme yok bana gelende yok Facebook'ta Huawei Türkiye Destek Platformu Moderatörüyüm 20 bin kişilik kimse yazmadı paylaşmadı daha

• caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Maalesef yalan haber Mate 10 pro için herhangi bir güncelleme yok bana gelende yok Facebook'ta Huawei Türkiye Destek Platformu Moderatörüyüm 20 bin kişilik kimse yazmadı paylaşmadı daha

• Ben Almanyada yaşıyorum, halen burayada gelmiş değil.

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.