Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.716
Cevap
157
Favori
925.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemiz cihazları için 9.0.0.161 kodlu güncelleme dağıtıma sunuldu arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2blackline3 -- 19 Aralık 2018; 14:35:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzeybek kullanıcısına yanıt
    Bugün onay çıktı. İkiside onaylı lakin biri çift hat diğeri tek hat için yayınlanmış benim tek hat ota olarak o gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzeybek kullanıcısına yanıt
    18 aralık Global dağıtım tarihi bugün onay aldım FF den lakin bu hemen gelecek diye bir durum değil tabi sıra ile dağıtıldığı için bana ay sonu veya yeni yılın ilk haftası düşer gibime geliyor Ota olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2blackline3

Ülkemiz cihazları için 9.0.0.161 kodlu güncelleme dağıtıma sunuldu arkadaşlar
    Nereden öğrendiniz??

• https://shiftdelete.net/huawei-mate-10-pro-android-pie-cikti

Mate 10 pro kullanan arkadaşlar güncellemeniz gelmiş hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysalgurler -- 18 Aralık 2018; 21:46:51 >
  • mericucar kullanıcısına yanıt
    içerlerden

• Herkese tavsiyem android Pie geldikten sonra bir Hard Format atın. Daha sağlıklı kararlı geçiş sağlamış olursunuz. Her yama ve sürüm güncellemesinde değil lakin Sürüm yükseltme güncellemelerinde öneririm.

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    Hard format derken fabrika ayarlarınamı sıfırlayalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Tel kişisel bilgileri pc ye yedekleyip Hard format ne var ne yoksa hepsini silme YouTube da videolar var

• Bu gelecek sürümde 960 fps özelliğini verecekler mi bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Bu gelecek sürümde 960 fps özelliğini verecekler mi bilen var mı?
    verecekler
  • caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    gelecek evet, p20 pro da bulunan kamera uygulaması birebir gelmiş olacak

• Mate 10 dan mate 10 pro geçşş yaptım. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki düz mate 10 kamerası daha iyiydi. Renkler çok canlı ve göze hoş geliyordu. Kalın olmasa devam ederdim aslında ama ins pişman olmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Drmhmtrnyy

Mate 10 dan mate 10 pro geçşş yaptım. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki düz mate 10 kamerası daha iyiydi. Renkler çok canlı ve göze hoş geliyordu. Kalın olmasa devam ederdim aslında ama ins pişman olmam
    Bence 2k IPS ekrandaki görüntü kalitesi farkı bu algıya neden olmuştur. Pro da fullHD+ amoled var malum. Düz Mate 10 ekranı muhakkak daha canlıdır.

• Honor Play e dahi Türkiye'de Emui 9.0 dağıtımı başlandı amiral gemisi olarak tonla para verdiğimiz cihazda hala tık yok 8.1 verilecek dendi aylarca bekledik iptal oldu şimdi aylardır 9.0 bekliyoruz. Türkiye'de güncelleme konusunda sınıfta kalıyorlar hep.

• baysalgurler B kullanıcısına yanıt
    Bu shiftdelete çok yanlı haber veriyor. Bence huawei ile omuz omuza mate 10 pro video çekimi harika falan filan diyorlardı. Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bu adamlara inanmıyorum artık

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    Nerede dendi ? İlk çıktığı günden bu yana tüm haber kaynakları bu paraya herşey iyi fakat video performansı çok geride dendi ? Ki siz bir videoya bakarak mi cihaz aldınız ?

• Hangi telefonu aldıysak güncelleme geç geldi arkadaş.buna da bakalım ne zaman gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Bu shiftdelete çok yanlı haber veriyor. Bence huawei ile omuz omuza mate 10 pro video çekimi harika falan filan diyorlardı. Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bu adamlara inanmıyorum artık
    SDN için doğru tespit olmuş

Zamanında SDN editörlerinden Tolga Cem Küçükyılmaz Reeder firmasına geçmişti editörlüğü bırakıp sonrasında SDN de çılgın gibi Reeder reklamı döndü firmasının bile bıraktığı Mediatek helio X20 li cihazlar övülmeye başlandı sonrasında Tolga Cem Küçükyılmaz SDN e geri döndü reklamlar bitti.

şuan ki durumda böyle

SDN editörlerinden Kaan Arlı Huawei geçti ürün müdürü olarak şimdide çok daha fazla huawei haberi görmeye başladık Kaan a sordum daha resmi bilgi yok diyor test aşamasında demişti EMUI 9.0 için

• aceleciburak A kullanıcısına yanıt
    Walla arkadaşlar bu işlerden pek anlamam ama inanın Bi hile hurda var kim kimdir nedir sizin kadar takip etmiyorum. Ama huawei bu adamları arka planda bağlıyor bir daha aala
    Bu adamların söylemleri bana referans değildir. Bakın güncelleme haberleri hep bu sitenin ortaya attığı yalan dolan.

• 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.