Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece müzikte değil genel olarak konuşma sesini de dahil ederek söyledim. Kulak zarımı acıtırcasına ince bir ses çıkışı var bana göre ondan tercih etmedim kulaklığı, bir de m8 varken yaşadığım bir sıkıntıydı. Ses konusunda m7 8 iyiydi bilhassa m7 ilk gelen yazılımla baya iyiydi güncelleme ile m8 satılsın diye traşladıydılar. Rom atarak aşılıyordu yine de. Mate 10 pro da type c destekli uygun kulaklık bulmak bile zulüm ki kalite olarak memnun kalmak pek zor önceki telefonlar htc olunca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spiderfel S kullanıcısına yanıt
    Kendi qr tarama eklentisi sisteme gömülü bir eklenti, ayrı uygulama şeklinde değil. Desteklediği formatları deneyerek anlayabiliriz. Yazılı bir yer var mı bilmiyorum.

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    ben 2 cihazıda kullanıyorum yani hiç bi fark göremiyorum sağlam gibi ikiside. zaten dış kaplamasından tut kamerasına aynı cihazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

ben 2 cihazıda kullanıyorum yani hiç bi fark göremiyorum sağlam gibi ikiside. zaten dış kaplamasından tut kamerasına aynı cihazlar.
    Mate 10 ve pro modelin farkları belli. 16/9 IPS paneli, kulaklık girişi, sd kart kullanma imkanı ve nispeten uygun fiyatı ile birçok kişi için tercih sebebi. Kimine göre eksiği yok fazlası var denebilir. Huawei TR ülkemize getirseydi belki daha çok tercih edilebilirdi. Tıpkı Mate 9 baz modelde olduğu gibi. Bunun dışında bir materyal kalitesi farkı kesinlikle yok. Garanti desteği önemli konu çoğumuz için. Benim de pro tercih etmemin nedeni bu açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3 ay mate 10 kullandım sattım prosunu aldım 3aydırda pro kullanıyorum hiç fark yok hatta şöyle diyeyim biri ekranda iyi diğeri tuş açma ve yönetimde pro diye iyi değil bizim cihaz hatta mate 10 daha verimli ram hariç ama iki cihazda candır.😀😀

• Bla-l29c dubaide satılan modelde Global rom mu var acaba bilgisi olan var mı ? Artık bootloader kilidi kaldırılamadığı için rom yükleme işlemi yapılamıyor herhalde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion4201 -- 19 Ekim 2018; 16:6:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkana

KISACASI bence kamera kalitesi iyi. (gerçi çok önemsemiyorum da)
    bilmiyorum siz foto kalitesi derken neyi istiyorsunuz? yada kastınız 500mt ilerideki bir bayanın yüzündeki sivilce detayı filan mı! demişsiniz..

Hayır o detay için telefoto lens gerekir.
    fotoğraf makinalarıyla fotoğraf çekerken bir otomatik mod bir diğeri manuel mod var.manuel de değişik çekim modları var vs. Eğer iyi fotoğraf çekecekseniz ki bu telefon da buna dahil manuel çekmelisiniz.
    fotoğraf çekme üzerine yüzlerce binlerce sayfalık veriyi iki cümle ile anlatamak ta özetlemek te mümkün değil ayrıca bu konuda ahkam kesmek de benim haddim değil.. Ayrıca ben önemsemiyorum diyorsanız sorun yok.çek birşeyler görünüyor ise olay bitmiştir.Ama bana göre o iş o kadar kolay olsa fotoğrafçılık diye meslek olmazdı.kaldı ki bende fotoğrafçı değilim zaten.Kısaca iyi fotoğraf Net fotoğraf değildir.
    Bunu şunun için yazmıştım Kimi kötü, çok kötü, kimi iyi, çok iyi diyebiliyor.Yazılım idare eder lensler iyi..İleride optik zoom bu makinalara geldiğinde herşey değişecek.Dijital zoom senin fotoğrafı büyüttüğündeki pixellerdeki bozulmaların azlığı yada çokluğu.Mesela Ben dijital zoom yapmam anlamsızdır çünkü.pcde büyütebildiğince büyüt aynı şey.Bu yazdıklarım benim fikirlerim
    benim doğrularım.Katılan katılır, kimse benim gibi düşünmek zorunda değil.
    Bende naçizane kurslarına gittim netten veriler indirip okudum biraz araştırdım vs.

imla.

Alıntıları Göster
    balkana @

Kamera vb özelliklerden ziyade, ve + oyun vs de beni ilgilendirmiyor.
    Sadece internete girince (forex vb gibi hızlı ANLIK internet işlemlerinde) sağlam olması yeterli.

ha birde bu telefonda şöyle bir CİDDİ problem var. wi-fi bağlıyken birisi sizi arayınca
    "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" diyor. bunu DEFALARCA denedik.
    whatsap vs herşey açlışıyor ama arayan kişi ulaşamıyor!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

7nm günlük kullanımda ne avantajı vardır satış tekniği bence kirin ler arasında fazla fark yok en uygun fiyatlıısnı alın
    Kesinlikle aynı fikirdeyim.

mate pro 10 tek eksiği,
    birileri sizi aradıgında,
    wi-fi bağlıyken (aradıgınız kişiye ulaşılamıyor) diyor.
    umarım güncelleme ile düzeltirler.
  • Benim şuana kadar kullandığım en sorunsuz telefon mate 10 pro ve 10 en ufak sıkıntı yok karşılaştığım

• benimde kullandığım en sorunsuz telefon mate 10 pro ve telefonum bütün gün wifi ye bağlı ve hiçbir şekilde ulaşılamama gibi bir durum olmadı şimdiye kadar ki iş yerinde devamlı telefonla aranıyorum. demek ki bazı kişilerin telefonunda sıkıntı var
  • Bnde de öyle bir sorun olmadı. Öyle bir sorun olsa olay olurdu..
  • turker777 T kullanıcısına yanıt
    Hattınız Vodafone mu volte vowifi kullanımından dolayı olabilir mi acaba ?

• turker777 T kullanıcısına yanıt
    Vowifi kapatıp deneyin sorununuz çözülür hocam altyapımız şu an desteklemediği için geçişlerde net yardımı alamadığından kablosuz üzerinden hatta kesilme, açınca kapanma, ulaşamama geç çalma problemleri olabilir. Volte de dahi opatatörler tam destek sağlayamazken bu özelliği öncelik olmaktan çıkartın. Benimde internetim vowifi den vokte ye geçtiğinde şebeke kesilip konuşma yarıda kesiliyordu. Arama ayarlarında wifi üzerinden arama önceliğini oparatöre verdim. Sorun çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordyakup01

Pm gönderemiyorum. Grup linkini atabilir misin?
    Mate 10 pro Kullanıcıları
  • quote:

Orijinalden alıntı: turker777

balkana @

Kamera vb özelliklerden ziyade, ve + oyun vs de beni ilgilendirmiyor.
    Sadece internete girince (forex vb gibi hızlı ANLIK internet işlemlerinde) sağlam olması yeterli.

ha birde bu telefonda şöyle bir CİDDİ problem var. wi-fi bağlıyken birisi sizi arayınca
    "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" diyor. bunu DEFALARCA denedik.
    whatsap vs herşey açlışıyor ama arayan kişi ulaşamıyor!!!

Alıntıları Göster
    Anlamadım.Ben niye alıntılandım ki?,
    Telefonu methetmiyorum kamerayı anlatıyorum. Üstelik o sizin dediğiniz şey yazılımla alakalı.neyse sizin önceliğinize bakarak note 8 daha uygun ...

• quote:

Orijinalden alıntı: lordyakup01

Bu mesaj silindi.
    eklendiniz.hoşgeldiniz.
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

İlk resimde çıkan durumu nasıl kapatabilirim. Yukarıdan aşağı çekince çıkıyor. Ayar kısayolları açmak isterken bu çıkıyor sinir bozucu.

2. Resimde ise mail hesabımı değiştirmek istiyorum. Benim 1hotmail 1de gmail hesabım var kurulum aşamasında hatırlamıyorum ikisinide tanıtmışım galiba şimdi değiştirmek istediğimde bu hesap zaten kullanılıyor başka mail hesabı girin uyarısı alıyorum. Resimdeki mail eşimin mail i . Kurulumda telefonu açabilmek için girmiştim.

• Çok acil bu 156 güncellemesinin üzerine bir güncelleme yollanmalı. Telefon ana işlevi olan aramayı doğru düzgün yapamaz hale geldi. Birini arayacaksınız iki kere tıklamadan aramıyor. Bir arama cevaplayacaksınız bağlanıyor kısmında kalıyor, hattım Vodafone volte sebebi ile de yaşıyor olabilirim bu sorunları. Sıklıkla telefonun aramaya geç cevap vermesi ve bağlanmaması can sıkıyor

• Herkese merhaba bugün 25 dolar karşılığında bootloader kodumu bir facebook sayfasından aldım sayfayı isteyene pm ile gönderebilirim
  • Pm atarmısınız sayfayı

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.