Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: codename_lord

Arkadaşlar P20 Pro vs Mate 10 Pro desem hangisi derdiniz. p20 pro nun konusuna bakıyorumda batarya gücü bizi biraz üzer gibi. Sizde durumlar nasıl ?
    mate 10 pro ve p20 nin ikisine de sahip birinin vereceği cevabı biz nereden bilebiliriz?yani elimizde olmayan bir telefon konusunda yorum yaparsak bu doğru bir yorum olabilir mi?
    pagani zonda mı ? Enzo ferrari mi? neye göre yapacağız iyisinin seçimini? mc Laren f1 de var.
    sonuç; hiç kimse tabi iki telefona da sahip değilse yapacağı yorum atmasyon olacaktır.Biz halk arasında buna boş geyik diyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz0028

3500 tlye huawei mate 10 almak mantıklımı sahihinden sitesinden bir gsm mağazası sıfır türkiye garantili ürünü verdiğini söylüyor. açıkcası bu kadar ucuza vermesi beni biraz kuşkuya düşürdü sizce almalımıyım cevaplarsanız sevinirim
    eğer o linki paylaşırsan yapılacak yorumlar daha sağlıklı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Hiç düşünme p20pro iyidir kamerada üzerine yok dünyanın en iyi kamerası mevcut.
    Bu kamerayı kullandınız mı?
  • balkana kullanıcısına yanıt
    Gereklimi kullanmak. dxomark var kamera puanlama sitesi oradan bakılabilir. M20 pro çıkana kadar en iyi kamera p20 pro.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkana

eğer o linki paylaşırsan yapılacak yorumlar daha sağlıklı olacaktır.

Alıntıları Göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-erhan-dinc-huavei-mate-10-pro-mavi-renk-604063711/detay/
    linki bu

• quote:

3500 tlye huawei mate 10 almak mantıklımı sahihinden sitesinden bir gsm mağazası sıfır türkiye garantili ürünü verdiğini söylüyor. açıkcası bu kadar ucuza vermesi beni biraz kuşkuya düşürdü sizce almalımıyım cevaplarsanız sevinirim
    Hocam selam hiç kuşkuya kapılma neden . bende 3 ay önce aldım o zaman turkcell vatan mediamarket gibi yerlerde 4200 idi. bende sahibinden de bir gsm firmasından aldım 3400 yazmıştı 3350 ye anlaştık . zaten almadan imei den kontrol et apple gibi huaewei dede sitesinde gösteriyor garanti süresini cihazı sorun yok :) bak o şekilde al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreatorr

Hocam selam hiç kuşkuya kapılma neden . bende 3 ay önce aldım o zaman turkcell vatan mediamarket gibi yerlerde 4200 idi. bende sahibinden de bir gsm firmasından aldım 3400 yazmıştı 3350 ye anlaştık . zaten almadan imei den kontrol et apple gibi huaewei dede sitesinde gösteriyor garanti süresini cihazı sorun yok :) bak o şekilde al.

Alıntıları Göster
    eyvallah saolasın imei nosunu satıcıdanmı öğrenicez
  • quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-erhan-dinc-huavei-mate-10-pro-mavi-renk-604063711/detay/
    linki bu

Alıntıları Göster
    Huawei garanti sorgulama de google yaz çıkıyor iste imei numarasını cihazın kontrol et ve al . tabi satıcı şehirdışı iste versin kontrol et al hocam :)

• Arkadaşlar merhaba, 2. el mate 10 pro aldım. Fakat daha sonra fark ettim ki şarj adaptörü "supercharge" değil ve yavaş şarj ediyor. Bende ki "quick charge" şarj aleti ve amperi düşük. Ürün alınma tarihi 30.12.2017. Acaba adam şarjı mı değiştirdi. Sebebi ne olabilir. Başına gelene varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Huawei garanti sorgulama de google yaz çıkıyor iste imei numarasını cihazın kontrol et ve al . tabi satıcı şehirdışı iste versin kontrol et al hocam :)

Alıntıları Göster
    Anladımda ben giresundayım adam mersinde imei nosunu vermeden öğrenememki onu diyorum.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: idvee

Arkadaşlar merhaba, 2. el mate 10 pro aldım. Fakat daha sonra fark ettim ki şarj adaptörü "supercharge" değil ve yavaş şarj ediyor. Bende ki "quick charge" şarj aleti ve amperi düşük. Ürün alınma tarihi 30.12.2017. Acaba adam şarjı mı değiştirdi. Sebebi ne olabilir. Başına gelene varsa yardımcı olabilir mi?
    Hocam huawei sadece kendi şarjı ile şarj öneriyor ona göre yapılmış pil yavaş ile önerilmiyor pilin ömrünü yiyebilir veya cihazda bir sorun yaratır belki ne olur ne olmaz . orjinalini isteyin aldığınız kişiden veya yoksa orjinalını satın alın . yavaş ile şarj önerilmiyor .
  • quote:

Anladımda ben giresundayım adam mersinde imei nosunu vermeden öğrenememki onu diyorum.:)

Alıntıları Göster
    Anladım hocam adamı ara imei nosunu iste kontrol edip sayfasından garanti durumunu alıcam cihazı ondan sonra de oda verir heralde :)
  • quote:

Anladım hocam adamı ara imei nosunu iste kontrol edip sayfasından garanti durumunu alıcam cihazı ondan sonra de oda verir heralde :)

Alıntıları Göster
    Yazdım bakalım cevap bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: porteus

merhaba. telefonum amerikadan alındı. imei kaydını yaptım. sistemde mevcut sürüm 8.0.0.112(C565) yazıyor. bu son güncelleme mi. yeni güncelleme bulumadı diyor . ama forumlarda son sürüm farklı görüyorum. yeni sürüm bu değilse nasıl güncelleme yapabilrim. ülkelere göre güncelleme farklı mı oluyor, güncelleme gelmemiş olabilir mi bana. teşekkürler
    durumu bilen var mı?
  • Karakama K kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim hocam, sonunda sorunum çözüldü.

• EMUI 9 TAHMİNİNİZ VAR MI 10 PRO YA NE ZAMAN GELİR. BUGÜN TWİTTER DA GÖRDÜM P20 VE PRO LARA DAĞITILMAYA BAŞLANMIŞ SANIRIM

• ucmanumut U kullanıcısına yanıt
    Global sürüm çalışmaları başlandı P ve M serilerinin beta dağıtımı 2000 kişiye ulaştı. ilk olarak P20 serisine gelir aralarında fazla zaman olmaz taban olarak M10 serisinin işletimi aynı lakin P20 pro çok ses getirdiği için üreticiler öncelikle ona yoğunlaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karakama

Global sürüm çalışmaları başlandı P ve M serilerinin beta dağıtımı 2000 kişiye ulaştı. ilk olarak P20 serisine gelir aralarında fazla zaman olmaz taban olarak M10 serisinin işletimi aynı lakin P20 pro çok ses getirdiği için üreticiler öncelikle ona yoğunlaşıyor.
    Funkyhuawei de betası var 16 usd isteniyor 5 kişi birleşip kredi alırsak daha uyguna geliyor ve orjinal şekilde beta yüklenebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Gereklimi kullanmak. dxomark var kamera puanlama sitesi oradan bakılabilir. M20 pro çıkana kadar en iyi kamera p20 pro.
    Evet gerekli. çünkü o telefonu ve o kamerayı o siteler değil biz kullanacağız.mate 10 pro kamerası da çok iyi ama iki nesil önce çıkmış S7 Edge kamerası kadar güzel çekemiyor.Birisi ayara ve odaklamaya çok daha fazla ihtiyaç duyarken, diğeri ile basıp çekiyorsun.Ben çektiğim fotoya bakarım sitenin ne dediğinin bir kıymet-i harbiyesi yoktur.
    Birileri çok övmüş diye mal almam kendim beğenmeliyim parasını ben ödüyorum çünkü.

ekleme, imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkana -- 11 Eylül 2018; 15:19:33 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    adam imei nosunu veremem sakıncalı diyor normal bir durummu?
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.