Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2297820/f0271e63-034d-40b9-a901-c6a1a97096cc.png[/simge]

Ekran sürem.

Bugün kurcalıyor daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Ekran sürem. Telefonu dün akşam açıp güncellemeleri yükledim tam alışamadım daha.

Önerilere açığım.

• xyz1985 X kullanıcısına yanıt
    Ekran süreniz gayet iyi. Bu model genelde 6 7 saat ekran süresi alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LBJ07

Merhaba arkadaşlar sanki pilimin fazla gittiğini düşünüyorum. Parlaklığı düşük kullanıyorum. Ama garip bir durum var 2 saat telefonu kullanmamışım bile ama şarj yüzde 49 a kadar inmiş. Lütfen bakıp yorumlar mısınız? Bir hata olabilir mi?

Fazla mı bellek kullanıyor acaba?
    Cevap verebilme şansınız var mı?

• Arkadaşlar telefonuma güncelleme geldikten sonra Android auto yu kullanamıyorum; "Bulunduğunuz ülkede kullanılamıyor" hatası alıyorum. Daha öncede sağlıklı şekilde kullanıyordum, youtube da çalıştırabiliyordum. Andorid auto sürümü 2.9.574924

Yardımcı olabilecek var mıdır.

• https://forum.xda-developers.com/mate-10/how-to/firmwarefinder-dns-method-updating-c432-t3830476

XDA da ki bu yöntemle 148 e geçtim. Güncelleme ota 146 gösterdi ama yükleyince 148 olduğunu gördüm

• Güncelleme l29 146 gösterdi ama yüklenen l09 148 yani telefonuma uygun olan
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuron2 -- 17 Ağustos 2018; 20:40:55 >
  • Arkadaşlar ekstra hava durumu uygulaması kullanıyor musunuz? Bu içinde olan uygulama genel olarak çok doğru veriler göstermiyor. Konumum da yanlış görünüyor. İPhoneda abc mahallesi diye direk gösterirken bu başka ilçede gösteriyor. Mesela bu sabah yağmur yağdı 3 saat sonradan bile yağmura dair hiç bir güncelleme olmadı.

Bir diğer durum ise genel olarak uygulamaların grafik kaliteleri iosdan daha kötü bu biraz üzüyor beni. İPhone un her modeline güzelce optimize ediliyor uygulamalar iPhone 5 kullanıyordum her uygulama net pixel hataları yok ne güzeldi. Telefondan hala memnunum ama eksikleri var tabi.

• LBJ07 L kullanıcısına yanıt
    Bana biraz fazla gibi geldi ekran süreniz benim %49 ortalamamın oldukça altında. Bu arada WhatsApp ikiz uygulama açınca diğerine farklı numarayla giriyorsunuz sim kart olmasa da çalışıyor öyle mi

• Bu telefona hic mi guncelleme gelmez hani nerede kamera guncellemesi android 8.1 vs adamlar android p ye geçti bunun sonunda Samsung olursa hiç şaşırmam

• quote:

Orijinalden alıntı: extense

Bu telefona hic mi guncelleme gelmez hani nerede kamera guncellemesi android 8.1 vs adamlar android p ye geçti bunun sonunda Samsung olursa hiç şaşırmam
    Aynen öle kardeşim hiç güncelleme falan yok bende anlamadım benimki yurt dışı birde

• Güncelleme niye bu kadar önemli? Stabil çalışan, pil tüketim optimizasyonu sorunsuz, verimli çalışan bir sürümden sadece yeni diye bir üst sürümü aramak üreticilerin ekmeğine yağ sürüyor. Onlar düzeltme sürümlerinden sonra telefonları yavaslatmak için bu versiyonları kullanırken gelen taleplere kayıtsız kalmadık diyorlar. Note2'yi 18 ay kullandım. Belki 1 belki 2 güncelleme almıştır ama o zamana kadar ki androidlerin en sorunsuz çalışan modeliydi.

18:9 ekrana uygun olmayan uygulamaları tam ekrana uyarlarken bir nevi interpolasyon nedeniyle bozulan görüntülerin suçu telefonda değil. Program geliştirici kendini yeniliklere hazırlamazsa 16:9'dan 18:9'a verilen amiral gemisi dünyasında sadece mate 10 pro değil, diğer markalar da aynı sorunu yaşatır. Çözünürlük artınca bir nebze bu problem çözülebilir ama fhd+ üzeri çözünürlüğü kullanan neredeyse sadece Samsung ve LG.

Huawei'nin savunucusu değilim ama yükselen kur nedeni ile ederinden fazlaya satılan telefonları satarken gerçek fiyat performans ile değil biraz duygularımızla hareket ederek cebimize zorluyoruz. Gün geçtikçe pahalanan cihazların aslında artı ve eksiklerini ya yana koyduğumuzda tüm özelliklerin aynı telefonda toplanmamasi nedeniyle memnuniyeti iz hep eksik kalacaktır.

Saygılarımla.

• Eğer kullandığın sürümden memnunsan ve degerlendirebilmen için iyi bir kullanıcı deneyimi verisi yoksa elinde; güncellemeler oldum olası karşıyımdır. Güncellemelerin en nihai amacı cihazları eskitmektir. Eğer isteseler bu telefon 10 yıl bile çok az performans kaybıyla çalışmaya devam edebilir ama yapmıyorlar.

• Dr. Robert Ford kullanıcısına yanıt
    Ekran sürem iyi mi diyorsunuz yani? Ve evet çalışıyor.
  • Aliexpressten mofi kılıf aldım çok hoşuma gitti 45 tlye aldım, sizlerle de paylaşıyorum, kahverengi ve krem rengi de var, kahverengi çok güzel. 1. Sınıf malzeme kullanılmış kaliteli bir kılıf yam plastikleri esnek ama sert bir yapısı var şiddetle öneriyorum.

• LBJ07 L kullanıcısına yanıt
    Yok hayır oldukça düşük diyorum

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Ben bu telefon özelinde demedim zaten yanlış anladınız galiba. 1500-2000 TL bandında Samsung kullanıcılarının telefonlarını elime aldığımda da aynı şekildeydi. Nba live mobile gibi nispeten ağır ve güzel grafiklere sahip oyunu iPhone 5 ile çok güzel oynarken bahsettiğim kullanıcıların ekranı piksel belli ediyordu. Bu telefonda olmaz sanıyordum ama bunda da öyle demekki sorun genel Android ailesinde. Apple ın 2012 de ürettiği telefon hala iyi iş çıkarabiliyordu demek istediğim bu. Bu arada iPhone savunucusu değilim, bir telefonun savunuculuğu da akla uygun bir durum değildir. Ben de aynı şekilde fiyat performans olarak bu telefonu gördüğüm için 6-7 ay sabredip sahip olabildim. Genel anlamda memnunum bir daha iPhone alacağımı pek sanmıyorum. Fiyatlar bu haldeyken bunu almak bile oldukça teknoloji kölesi hissettirmeye yetiyor zaten.

• Dr. Robert Ford kullanıcısına yanıt
    Neden böyle olduğu hakkında bir fikriniz var mı? Nasıl düzeltirim? Güncelleme aldım bu gün sonra fabrika ayarlına sıfırladım. Sanki biraz iyileşti gibi. Ama sizin bir öneriniz var mı?
  • Spigen kılıflara ne oldu arkadaşlar? Kendi sitesinde en son 47 ye satılıyordu ama şimdi yok. N11 gg hrpsiburada hiçbir yerde yok

• MIUI dan geçen var mı? Mi6 satıp buna geçeyim diyorum biraz da Huawei deneyimlemek için ama yazılım konusunda pişman olurum diye çekiniyorum.

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.