Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MadMen

İphone 7 128 gb telefonum var. Bunu satıp sıfır mate 10 pro almak niyetimdeyim. Amacim daha iyi batarya biraz daha yuksek sarj suresi. Ortalama 5.5 saat gidiyo iphone 7. Mantiklimi. Memnunmusunuz. 6 aylik cihazim takasta da kullanabilirim. 6gb ram 4000 mah 128 gb hafiza cezbetmiyo degil.
    Bende bu telefonu bataryası için aldım diyebilirim. 5 6 7 8 saat ekran süresi alıyorum. Kullanıma göre değişiyor. Özellikle dışarıda kullanırken ekran parlaklığını fulledigi için, dışarıda çok kullanırsam günü kurtarıyor. Ama evde ofiste çok kullanırsam şarjı 1.5 günü rahat buluyor.

Mi 8 in bataryasını çok öven var normal diyen var. İstersen birde. Onu araştır. Eğer mi8 in bataryası 4bin olsaydı bir saniye bile düşünmez mi8 alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben telefondan çok nete girmem yani 4g çok açık değildir ama bütün gün wifi full açıktır ve oradan nete girerim ve bugün 2. günüm ve şuanda telefonun % 40 şarzı bulunmakta bence telefon batarya konusunda çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediterbiyecisi

Bende otomatik olarak hepsi izin verili ve sıkıntı yok. Herhangi bir 3. Parti uygulama kurdunuz mu pil yönetimiyle ilgili. Ayar bozukluğu bu duruma sebep olur genelde.
    Hocam aslında birşey yoktu ekran çözünürlüğünü akıllı felan yaptım sonra niyeyse bildirimler gelmemeye başladı telefonun kendi optimize ayarları haricinde 3. parti uygulama yüklü degil bende anlayamadım.
  • sahsiyet S kullanıcısına yanıt
    O dediğin ayar etkilemez zaten. Başka bir yerde olabilir sıkıntı. Müsait olunca akşam araştırırım bulabilirsem sebebini paylaşırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kediterbiyecisi kullanıcısına yanıt
    Tskler hocam. Ben anlicagimi anladim. Xiaomi mi8 diyenlerde oldu ama onunda batarya 3400 mah. Bilmiyom kararsizlik cok kotu bise. Ama en kotu karar kararsizliktan iyidir :)

• Ben de telefonu seçerken emin değildim bu konuyu buldum yarısını okudum o zaman yaklaşık 150 sayfa falan. Öyle emin bir şekilde aldım. Gelecek telefonun neyi var neyi yok biliyordum çünkü. En azından burada yazılanlar genel bir fikir oluşturur.

Ekleme: bunu diğer telefonlarla ilgili de yapmak lazım sonuçta tonla para yığıyoruz el kadar alete.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kediterbiyecisi -- 16 Ağustos 2018; 15:57:51 >
  • Fotoğraf çekerken ses çıkmamasını ve ekran görüntüsü alırken de ses çıkmamasının ayarları nerde acaba

• MadMen kullanıcısına yanıt
    Tasarım,kamera,batarya konusunda ciddi bir fark yaşarsınız günlük kullanımda 9.5 saati görmüşlüğüm var fakat ortalama 7 saat civarı gidiyor öneririm.
  • Arkadaşlar ekran koruyucu takan varmı fabrikasyon olan çok kötü oldu soktum

• MuhasebeciVAR kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf çekerken ses çıkmaması için kamera>ayarlara gidin "deklanşör sesini kapat"ı aktive edin

ekran görüntüsü alırken de ses çıkmaması için de ayarlar>ses>daha fazla ses ayarı>ekran görüntüsü
  • ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt
    piyasada esnek nano diye geçenlerden al, bende aldım gayet memnumum, spigen ruged armor kılıfla tam oldu, bu kılıf varsa nano şart zira kılıf ekranın kenarlarına kadar çıkıyor ve sıfır boşlukla, bı kılıfı kullanıyorsan koruyucun mutlaka ince esnek nano olmalı, sert ve kalın cam olanlar kılıfı takınca sıkışık kenardan kalkıyor bilgin olsun....

örnek link
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/huawei-mate-10-nano-ekran-koruyucu-P217055096?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIj5nB7oTy3AIVxlQYCh0RNA9YEAQYASABEgLJzfD_BwE&gclsrc=aw.ds

• quote:

Orijinalden alıntı: MrOguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Pro versiyonla düz mate10 arasında da görünüm dışında çok bir fark yok bildiğim kadarıyla. Kameralar dahi aynı. Fiyat farkını vermemek için 2.600 tlye ithalatçı garantili düz mate10 aldım ben.

Hocam bu fiyata ne zaman nereden almıştınız? Ben de düz mate 10 düşünüyorum da elimdekş iphone 7 den kurtulduktan sonra.

Bir ay kadar önce hepsiburada'dan aldım çok da memnunum valla. Mate10 pro ile karşılaştırdim teknosada, ekran kalitesi ve fiziki görünüm haricinde bir fark göremedim. O ikisi için de o kadar fark vermeye gerek yok dedim düz mate 10 aldım ben. Ama mate10 ithalatçı garantili, pro distribütör garantili.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yasindemir94 Y kullanıcısına yanıt
    Adamsın

• Almanyadan alınan telefonun garantisi Tr de geçer mi arkadaşalar?

• Parmak izi yerine dokunulduğu zaman ekranı kapatsa çok güzel olacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Almanyadan alınan telefonun garantisi Tr de geçer mi arkadaşalar?
    hayır
  • Merhaba arkadaşlar sanki pilimin fazla gittiğini düşünüyorum. Parlaklığı düşük kullanıyorum. Ama garip bir durum var 2 saat telefonu kullanmamışım bile ama şarj yüzde 49 a kadar inmiş. Lütfen bakıp yorumlar mısınız? Bir hata olabilir mi?

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Fazla mı bellek kullanıyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LBJ07 -- 17 Ağustos 2018; 3:37:55 >

• Telefon yöneticisindeki bırakma bölmesi ne işe yarıyor arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 17 Ağustos 2018; 12:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahsiyet

Telefon yöneticisindeki bırakma bölmesi ne işe yarıyor arkadaşlar
    Uygulamaların yüzer mesajlarını açıp/kapatmaya yarıyor.
    Örneğin Facebook Messenger'ı kapatırsanız, mesaj geldiğinde ekranda beliren şu yuvarlak mesaj balonuna izin vermiyor.
  • açıkçası telefonun arayüzünü beğenmedim keşke daha çok detaylı kurcalasaydım zamanında ama benim kullanımıma uygun değil örnek olarak lg de çift tık ekran kapama kopyalananlar panosu otomatik senkronizasyon açma kapama rahattı bunda hep ilave app gerekiyor ya yapılamıyor istediğim şeyler. bu nedenle tr garantili mate 10 pro telefonumu yine tr garantili iphone 7 ya da 7 plus ile takas etmek isteyen olursa mesajını beklerim. (lg gibi değil derken apple a kayıyorum çünkü bu telefon beni androidden soğuttu)

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.