Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam hiç bir android telefon da bu özellik yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Mate 10 pro telefon kapalıyken alarm çalmıyor. Çalması için bir ayar varmı?
    Telefonu kapatırsanız hiç bir android telefon alarm çalmaz.Ancak telefonunuzu kapatmanıza gerek yok uçak moduna almanız yeterli.Bu durumda hem telefonunuzun olası göndereceği yada alacağı sinyalleri kesersiniz hemde bataryanız çok az düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 23 Nisan 2018; 21:10:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrishblood81

Hocam bahsettiğin gibi ben orjinal sarjbaşlığı ve kablodan bahsettim hızlı şarj ediyor orjinal kutudan çıkan şarj başlığı ile
    Hızlı şarj diyemeyiz bu telefonun şarjına.Süperşarj denmesinin nedeni 1saat 20 küsür dakikada tam şarja ulaştırması.
    hızlı şarj 2 yada 2.1 amper için kullanılıyor.Bu ürün 4.5 amper kullanıyor.
    Samsung ve diğer üreticiler bataryalarını 1.amperden hızlı 2 veya 2.1 bir kaç üretici de 3 amper kullanırken buna quick yani hızlı şarj demiş ancak huwaei bu hızında ötesine geçtiği için süperşarj ismini bilerek vermiş görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 23 Nisan 2018; 21:16:13 >
  • s.a akr telefon almak uzereyım mate 10 mu almalıyım yoksa pro modelınımı almalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıspır

s.a akr telefon almak uzereyım mate 10 mu almalıyım yoksa pro modelınımı almalıyım
    Aslında paran varsa özellikle ram farkından dolayı pro derim. Ram farkı ile pro, sd kart ve 3.5 jack girişi ile mate 10 ayrıca çift sim takılabiliyor mate 10a ama bunu kesin bildiğimi söyliyemem.
    Hepsi aynı neredeyse ama 2 gb ram önemli bir fark emin olabilirsin bundan.Ekran da pixel yoğunluğu ilginçtir mate 10 da daha fazla.499 a 402. bildiklerim bunlar.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/87896-91539/huawei-mate-10_huawei-mate-10-pro/

https://versus.com/tr/huawei-mate-10-vs-huawei-mate-10-pro

• quote:

Orijinalden alıntı: a26b

Aslında paran varsa özellikle ram farkından dolayı pro derim. Ram farkı ile pro, sd kart ve 3.5 jack girişi ile mate 10 ayrıca çift sim takılabiliyor mate 10a ama bunu kesin bildiğimi söyliyemem.
    Hepsi aynı neredeyse ama 2 gb ram önemli bir fark emin olabilirsin bundan.Ekran da pixel yoğunluğu ilginçtir mate 10 da daha fazla.499 a 402. bildiklerim bunlar.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/87896-91539/huawei-mate-10_huawei-mate-10-pro/

https://versus.com/tr/huawei-mate-10-vs-huawei-mate-10-pro

Alıntıları Göster
    yurt dışı alcam hocam 2650 tl ondada garantı yok guvenemıyorum bozulursa falan dıye 2000 tl de mate 10

• P20 pro ne zaman gelecek acaba TR ye. En azindan P10 pronun fiyatı düşer böylece..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yurt dışı alcam hocam 2650 tl ondada garantı yok guvenemıyorum bozulursa falan dıye 2000 tl de mate 10

Alıntıları Göster
    Ben kimsenin kesesine ortak değilim elbette ama ya bozulmazsa? satarken mate 10 a göre daha iyi fiyata değiştirebilirsin ama.Ben bir çok cihaz değiştirdim(kullandım).ufak tefek problemler çıktı apple dahil vatandaşın üzerine yıkmaya çalışıyor hepsi.örnek veriyim sana Casio protrek 270 saat türkiye garantili 1150 tl.paralel 640 tl.gittim paralel aldım hala kullanıyorum.saat aynı saat.Arkadaşım Yarına çıkmaya garantimiz yok.
    Adam gibi dikkatli kullandığında bence arıza çıkma ihtimali zayıf.Haa ayrıca oraya buraya çarptırıp düşürüyorsan türkiye garantisi de hikaye.Bu benim fikrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 23 Nisan 2018; 23:8:37 >

• quote:

Ben kimsenin kesesine ortak değilim elbette ama ya bozulmazsa? satarken mate 10 a göre daha iyi fiyata değiştirebilirsin ama.Ben bir çok cihaz değiştirdim(kullandım).ufak tefek problemler çıktı apple dahil vatandaşın üzerine yıkmaya çalışıyor hepsi.örnek veriyim sana Casio protrek 270 saat türkiye garantili 1150 tl.paralel 640 tl.gittim paralel aldım hala kullanıyorum.saat aynı saat.Arkadaşım Yarına çıkmaya garantimiz yok.
    Adam gibi dikkatli kullandığında bence arıza çıkma ihtimali zayıf.Haa ayrıca oraya buraya çarptırıp düşürüyorsan türkiye garantisi de hikaye.Bu benim fikrim.

Alıntıları Göster
    Yani o fiyata alinir diyosun hocam

• quote:

Yani o fiyata alinir diyosun hocam

Alıntıları Göster
    Fikrimi söylüyorum.seni etkileme amacı gütmüyorum. Para senin paran.ben olsam alırım.Şimdiye kadar türkiye garantilisini de kullandım, paralel ithalatı da.bu biraz da şans meselesi.iki hafta garantisi kalana kadar S7 Edge kullanıyordum sağ kısımda boydan boya durup dururken penbe bir çizgi çıktı.1500 tl üzerine verip bunu 9 günlükken aldım.türkiye garantili ama şansına böyle.

Referans fiyatı 'HUAWEI Mate 10 Pro (BLA-L09)' garanti dışı yedek parçalar

Ekran

₺850.55

Anakart

₺1920.99

Kamera

₺262.44

Pil

₺73.78

Kapak

₺283.52

Ön Kamera

₺78.92
    Huawei Türkiye fiyatları.makul bence.

• quote:

Fikrimi söylüyorum.seni etkileme amacı gütmüyorum. Para senin paran.ben olsam alırım.Şimdiye kadar türkiye garantilisini de kullandım, paralel ithalatı da.bu biraz da şans meselesi.iki hafta garantisi kalana kadar S7 Edge kullanıyordum sağ kısımda boydan boya durup dururken penbe bir çizgi çıktı.1500 tl üzerine verip bunu 9 günlükken aldım.türkiye garantili ama şansına böyle.

Referans fiyatı 'HUAWEI Mate 10 Pro (BLA-L09)' garanti dışı yedek parçalar

Ekran

₺850.55

Anakart

₺1920.99

Kamera

₺262.44

Pil

₺73.78

Kapak

₺283.52

Ön Kamera

₺78.92
    Huawei Türkiye fiyatları.makul bence.

Alıntıları Göster
    tmm hocam eyvl sagol teşekkurler

• İrishblood81 kullanıcısına yanıt
    Dalga mı geciyorsunuz neredeyse ilk Android'den beri var saatin alarmını kurun ve kapatma tuşuna basın altta sorar alarm aktif kalsın mi diye !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzeybek

Dalga mı geciyorsunuz neredeyse ilk Android'den beri var saatin alarmını kurun ve kapatma tuşuna basın altta sorar alarm aktif kalsın mi diye !
    ekran değil, telefon kapalıyken demiş.
  • a26b A kullanıcısına yanıt
    Dalga mı geciyorsunuz neredeyse ilk Android'den beri var saatin alarmını kurun ve kapatma tuşuna basın altta sorar alarm aktif kalsın mi diye ! ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    Çalması lazım kapatmadan önce alarm sesi açık mı diye kontrol edebilirsiniz resimdeki gibi kapatmadan önce sorar alarm aktif kalsın mı diye .

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Bende telefon kapalı konumdan bahsediyorum zaten

• Huawei mate10 pro almaktan vazgecip 20 hi bekledim be nihayet cok uygyn fiyata on siparisverip 3/4 gün içinde alma şansını yakalamışken üstelik 3000 tl lik bir fiyata twilight renginin olmadigini ogrendim. Cok güzel bir renk dahada beklemek istemiyorum ne yapsam sizce arkadaşlar. Bulunduğum ülke Kuveyt, 240 dinar peşin ücreti..

• http://www.hepsiburada.com/huawei-mate-10-pro-128-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV0000097IFH?magaza=Hepsiburada

Bu telefon hepsiburadada neden ucuz acaba diğer sitelere göre 800tl fark var

Birde mavi mi önerirsiniz kahverengimi

• Ekran değil telefon komple kapalıyken bile alarm çalar.

Teli kapatırken (normal yolla, yani uzun kapama tuşuna basarak zorla kapama yapmadan) bi seçenek çıkıyor, o seçenek aktif (işaretli) olsun yeter.

Alarm çalınca telefon açılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.