DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: srfdrd3555 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
4.158
Cevap
119
Favori
172.174
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4220 Mesaj
      19 Nisan 2018 09:14:01
      quote:

Orijinalden alıntı: argun89

Hocam play store da themes manager for huawei var onu yükleyin onun içinde "to another planet" adında bir tema var üzerinde astronot resmi olan(zaten ekran görüntüsü attım şimdi) onu indirin o temayı kullanıyorum duvar kağıdını da ben şuanda ücretli olan bi uygulamanın içinden buldum eğer duvar kağıdını istiyorsan WhatsApp dan kayıpsız bir şekilde yüksek çözünürlüklü olur mu bilemiyorum, yollarım sana veya başka şekilde e posta olarak falan
      Teşekkür ederim hocam bende uyguladım şuan. Ama ayarlar ve bildirim sayfasının falan da arayüzü değişti bunu engellemenin bir yolu var mı acaba?

Duvar kağıdı önemli değil benim için ilginize teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|| İntel Core İ7-4720HQ - 6 MB Cache || Hitachi Travelstar 5K1000 1 TB 5400 RPM SATA || GeForce GTX 950M 128 Bit 2 GB DDR3 || 12 GB DDR3 1600 MHz Ram || SonicMater Audio Technology || İceCool || DVD-RW Super Multi || 4K Outpot Support || Huawei Honor AP007 || Asus RT- N12+|| Dell 15/3567 || LG 43UF7787 || Galaxy J5 2016 || Huawei P10 Lite || Huawei AP08 BT Speaker || Nikon S3200 ||

"O gün başka renkte ağaracak biliyorum, ve zorla değil ya o rengi hiç sevmiyorum..
      Ne olur sanki biraz daha zaman verseniz, yıllar öfkenizi hiç mi hiç anlamıyorum.."

• 19 Nisan 2018 09:17:47
      quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

Ön kamera acikken yana kaydir

Ayna yansimasi orda var

Alıntıları Göster
      Fotoğrafda var benim derdim video cekiminde, bir daha bakacam

|
      |

• Yarbay
      2698 Mesaj
      19 Nisan 2018 10:09:35

Teşekkürler..oglumdaki c5 pro da sorun yok Mate 10 da da sorun yok . Ama pro da olmuyor.Kullanan arkadaşlara sorduk ama kimse takmadı. Neyse konuya da fazla iştirak olmamak lazım demekki zaman kaybı.

Ben konuyu açtığımda 2-3 sayfa geriye kadar bakıyorum mesajlara.aman neyse ..

|
      |
      abzrtnrvrdi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayat Seninle Daha da Güzel Canım Oğlum Mustafa Buğra,Evine ve Dünyaya Hoşgeldin Canım Kızım Zeynep Duru..

DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası
    • Yüzbaşı
      606 Mesaj
      19 Nisan 2018 10:41:59
      An itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım arkadaşlar.

Cihaz fena :)
      |
      |

• 19 Nisan 2018 11:42:02
      İkinci el bölümüne konu açtım, cihazı satıyorum delta cihazı, 2800 tl sıfır neyse bu da aynı şekilde...

|
      |

• Yüzbaşı
      387 Mesaj
      19 Nisan 2018 11:51:21
      quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Arakdaşlar , mate 10 pro da kilit ekrana bildirim geldiğinde mesela whatsapp mesajı geldiğinde mesajın tamamını neden okuyup kilit ekrandan cevaplayamıyoruz ? mate 10 da herhangi bir bildirimi kilit ekran uyandığından aşağıya çekerek tamamnını okuyup direk cevap yazabiliyordum ? pro da yok mu bu durum ?

Mate 10 kilit ekran

Matr 10 Pro Kilit Ekran
      whatsapp ayarlarından halledebilirsiniz. Okuyup cevap yazabilirsiniz tel ekranı kilitli iken bile.

Whatsapp > Ayarlar > Bildirimler > Açılır pencere bildirimi
      « Sadece ekran "kapalı"yken » seçeneğini aktif edin.

Umarım istediğiniz budur. Bi deneyin..

• Çavuş
      52 Mesaj
      19 Nisan 2018 11:58:51

Hocam normalde tema kısmında özelleştirme seçeneği var oradan temayı değiştirmeden sadece ikonları değiştirebiliyorsun ama bu uyguladığınız ikonlar için o seçenek çıkmıyor maalesef yada ben bulamadım. Birde yukarıda şarz kısmınızın tam oturmadığını gördüm telefonu kapatıp açınca düzeliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      zero fear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      168 Mesaj
      19 Nisan 2018 12:03:04
      Arkadaşlar bir şey soracağım bu bildirim olayında herkes bir şey yazmış ve tarif edildiği şekilde yapmama rağmen sorunu çözemedim.

WhatsApp ve SMS mesajları kilit ekranındayken içeriği gizle yapmama rağmen gizlenmiyor? Bunun kesin ve nihai çözümü nedir? Bir de ROM atmak konusunda deneyimi olan ve stabil rom önerisi olan varsa flashlayacağım

• Yarbay
      2698 Mesaj
      19 Nisan 2018 12:08:26

Whatsapp dan açtım evet oluyor da kocaman pencere çıkıyor :) Mate 10 da tek satır çıkıyordu ama aşağıya kaydirarak tamamını okuyup cevaplayabiliyorduk. Normal sms de de messengerdan gelen mesajlarda da . Böylelikle telefonu açmakla uğraşmadan mesajin tamamını görebiliyor önemli acil birşey varsa o zaman uygulamaya girip devam edebiliyorduk.

Benim anlamadığım mate 10 da olup pro da olmaması .Garip bir durum. Mate 10 da 131 sürümünde Pro da 137 de ..

|
      |
      beyzafer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayat Seninle Daha da Güzel Canım Oğlum Mustafa Buğra,Evine ve Dünyaya Hoşgeldin Canım Kızım Zeynep Duru..

• Yüzbaşı
      602 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kmlglc

19 Nisan 2018 12:33:08

Huawei mate 10 Pro için flashlayabileceğin bir rom yokki. Sadece betada olan bir rom var onunda bazı özellikleri çalışmıyor. Yani o olayı unut önce. Gelelim bildirim sorununa.Bildirimlerden üç noktalı yere girip Bildirim ayarlarına kilit ekranı bildirimleri > hassas içeriği gizle diye bir seçenek var onu seç. Bu şekilde bütün bildirimlerin gizlenmiş olacak. Ayrıca bildirimlerini görmek istediğin bi program varsa bildirim yönetimine > o programın ayarlarına girip bildirimler kilit ekranında göster diyeceksin.
      Ben işimi garantiye alayım dersen de ekstradan buradaki bütün seçeneklerde kilit ekranı birilerinin gizli olduğunu kontrol et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlglc -- 19 Nisan 2018; 12:41:43 >
      |
      |
      FlyingProjects kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      602 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kmlglc

19 Nisan 2018 12:39:02

Senin sorunu üşenmedim araştırdım. P10 da mesela kilit ekranında şifre varken bile içeriği görebiliyor ve cevaplayabiliyorlar. Mate 10da da benzer durum sözkonusu. Ama proda öyle bir seçenek yok. Şahsi fikrim ekran kilidi aktif iken gelen mesajın içeriğini görüp cevaplayabilmek çok saçma bana göre. En azından benim gibi işte ve evde sürekli telefonu masada üstünde ortalıkta duran birisi için.

|
      |
      SerdaR^73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4220 Mesaj
      19 Nisan 2018 12:46:33
      quote:

Orijinalden alıntı: argun89

Hocam normalde tema kısmında özelleştirme seçeneği var oradan temayı değiştirmeden sadece ikonları değiştirebiliyorsun ama bu uyguladığınız ikonlar için o seçenek çıkmıyor maalesef yada ben bulamadım. Birde yukarıda şarz kısmınızın tam oturmadığını gördüm telefonu kapatıp açınca düzeliyor
      Başka bir tema yükledim onunla yaptım şuan sadece arayüz değişti diğer her yer aynı hocam.

|| İntel Core İ7-4720HQ - 6 MB Cache || Hitachi Travelstar 5K1000 1 TB 5400 RPM SATA || GeForce GTX 950M 128 Bit 2 GB DDR3 || 12 GB DDR3 1600 MHz Ram || SonicMater Audio Technology || İceCool || DVD-RW Super Multi || 4K Outpot Support || Huawei Honor AP007 || Asus RT- N12+|| Dell 15/3567 || LG 43UF7787 || Galaxy J5 2016 || Huawei P10 Lite || Huawei AP08 BT Speaker || Nikon S3200 ||

"O gün başka renkte ağaracak biliyorum, ve zorla değil ya o rengi hiç sevmiyorum..
      Ne olur sanki biraz daha zaman verseniz, yıllar öfkenizi hiç mi hiç anlamıyorum.."

• Teğmen
      168 Mesaj
      19 Nisan 2018 12:51:21
      yav mesaj içeriği görünmesin kimden geldiği görünsün yeter. zaten ekran açıkken hiç bir şekilde gelen mesaj içeriğini kapatamıyormuşuz direkt huawei türkiye ile görüştüm. ama bende kilitli ekranda da messenger, sms ve whatsapp içerikleri görünüyor. fırlatıp atma gibi fevri şeylerim var dün aldım korkuyorum fırlatıcam sinirden duvara :)

• Yüzbaşı
      602 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      kmlglc

19 Nisan 2018 13:02:04

Kimden geldiği göremezsin. Resme bi

bak

|
      |
      FlyingProjects kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2698 Mesaj
      19 Nisan 2018 13:11:30

Teşekkürler. Bende ortalığı alt üst ettim ve dediğimiz gibi kilit ekrandan cevaplayamiyoruz. En azından tek satır gördükten sonra elle aşağıya kaydırıp içeriğin tamamını görebilme şansı olsaydı kendim için . Benim biraz da siyasi tarafım olduğu için bolca gelen mesajları okuyup geri dönüş yapmamam gerekebiliyor ki karşıdaki okuduğumu görmesin :) Ha okundu olarak işaretle falan da var ama kilit ekranda tamamını okuyabilmek benim daha çok işime geliyordu .Neyse sağlık olsun diyelim

|
      |
      kmlglc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      685 Mesaj
      19 Nisan 2018 14:25:02

hocam uygulama kilidi koydunuz mu?
      benim mate 10 kullanıyorum da
      içerikleri gösterme dediğim zaman sanırım cevaba da izin vermiyor.
      şimdi ekran kilitli iken içerikleri göster dedim. mesaj geldi içini de okudum. aşağı çekince cevapla seçeneği çıktı. cevaplamaya çalışınca kayboldu. çünkü uyuglama girişi için de parmak izi istediğim için açmamı istiyor sanırım.
      |
      |

Sıman...
    • Onbaşı
      36 Mesaj
      19 Nisan 2018 14:44:29

Hocam bende note 5ten geçtim benimde bu tarz sorunlarım oldu. Mesela bende şu sorunun çözümünü aradım hala da bulamadım. Mesela mesaj geliyorya bildirim çubuğunda cevaplıyoruz. Direk enter tuşu ile göndermek istiyorum fakat kaç klavye kaç ayar denedim olmadi. Alışkanlık meselesi sorunu çözmedim ama alıstim ilk başlarda çok sorun oluyordu şimdi olmuyor.

Genel olarak şunu söylemek mümkün yazılımsal sıkıntıları var telefonun fakat zamanla düzeltilecek gibime geliyor. Bunlar ufak şeyler çünkü.

Ayrıca artı yönleri de var. Mesela note 5te ekran döndürme açmadan galeride fotoğraflar yatay olmuyordu bana işkence gibi geliyordu. Ama bunda ayarlayabiliyoruz bu da çok artı bi olay benim için.

|
      |

• Yüzbaşı
      430 Mesaj
      19 Nisan 2018 15:06:57
      Buda benim ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frost35 -- 19 Nisan 2018; 15:16:13 >
      |
      |

• Teğmen
      200 Mesaj
      19 Nisan 2018 15:47:59
      Şimdi yani şu telde şunu yapıyoruz bunda niye yapamıyoruz diyen arkadaşlar yanılmıyorsam işletim sistemlerinin farklı olduğunu hiç düşündünüzmü? yada ben yanılıyorum.mate 10 pro 8.0 oreo fakat p10 7.0 nougat değil mi?
      8.0 oreo yeni henüz ve hem arayüz hemde geliştirme açısından eksikleri var.Yeni bir işletim sistemi eski sistemin tümünü kapsamaz biz öyle bir algı içindeyiz ama değil.
      |
      |

Ne kadar okursan oku, bilgine yakışır şekilde davranmıyorsan, cahilsin demektir.
    • Yarbay
      16280 Mesaj
      19 Nisan 2018 15:56:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bi türlü şu hotmailimi giremedim telefon uyuz etti beni bugün
      Gmail üstündende giremedim pc de email posta popup ayarlarımı
      Evet yaptığım halde wimdowslive hesabımı açamıyorum

Benim şu sorunuma bir çözüm medet Allah rızası için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
modasor
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.