Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
157
Favori
925.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei mate 10 Pro için flashlayabileceğin bir rom yokki. Sadece betada olan bir rom var onunda bazı özellikleri çalışmıyor. Yani o olayı unut önce. Gelelim bildirim sorununa.Bildirimlerden üç noktalı yere girip Bildirim ayarlarına kilit ekranı bildirimleri > hassas içeriği gizle diye bir seçenek var onu seç. Bu şekilde bütün bildirimlerin gizlenmiş olacak. Ayrıca bildirimlerini görmek istediğin bi program varsa bildirim yönetimine > o programın ayarlarına girip bildirimler kilit ekranında göster diyeceksin.
    Ben işimi garantiye alayım dersen de ekstradan buradaki bütün seçeneklerde kilit ekranı birilerinin gizli olduğunu kontrol et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w00t. -- 19 Nisan 2018; 12:41:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Senin sorunu üşenmedim araştırdım. P10 da mesela kilit ekranında şifre varken bile içeriği görebiliyor ve cevaplayabiliyorlar. Mate 10da da benzer durum sözkonusu. Ama proda öyle bir seçenek yok. Şahsi fikrim ekran kilidi aktif iken gelen mesajın içeriğini görüp cevaplayabilmek çok saçma bana göre. En azından benim gibi işte ve evde sürekli telefonu masada üstünde ortalıkta duran birisi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: argun89

Hocam normalde tema kısmında özelleştirme seçeneği var oradan temayı değiştirmeden sadece ikonları değiştirebiliyorsun ama bu uyguladığınız ikonlar için o seçenek çıkmıyor maalesef yada ben bulamadım. Birde yukarıda şarz kısmınızın tam oturmadığını gördüm telefonu kapatıp açınca düzeliyor
    Başka bir tema yükledim onunla yaptım şuan sadece arayüz değişti diğer her yer aynı hocam.

• yav mesaj içeriği görünmesin kimden geldiği görünsün yeter. zaten ekran açıkken hiç bir şekilde gelen mesaj içeriğini kapatamıyormuşuz direkt huawei türkiye ile görüştüm. ama bende kilitli ekranda da messenger, sms ve whatsapp içerikleri görünüyor. fırlatıp atma gibi fevri şeylerim var dün aldım korkuyorum fırlatıcam sinirden duvara :)
  • FlyingProjects kullanıcısına yanıt
    Kimden geldiği göremezsin. Resme bi

bak

• Teşekkürler. Bende ortalığı alt üst ettim ve dediğimiz gibi kilit ekrandan cevaplayamiyoruz. En azından tek satır gördükten sonra elle aşağıya kaydırıp içeriğin tamamını görebilme şansı olsaydı kendim için . Benim biraz da siyasi tarafım olduğu için bolca gelen mesajları okuyup geri dönüş yapmamam gerekebiliyor ki karşıdaki okuduğumu görmesin :) Ha okundu olarak işaretle falan da var ama kilit ekranda tamamını okuyabilmek benim daha çok işime geliyordu .Neyse sağlık olsun diyelim

hocam uygulama kilidi koydunuz mu?
    benim mate 10 kullanıyorum da
    içerikleri gösterme dediğim zaman sanırım cevaba da izin vermiyor.
    şimdi ekran kilitli iken içerikleri göster dedim. mesaj geldi içini de okudum. aşağı çekince cevapla seçeneği çıktı. cevaplamaya çalışınca kayboldu. çünkü uyuglama girişi için de parmak izi istediğim için açmamı istiyor sanırım.
    Hocam bende note 5ten geçtim benimde bu tarz sorunlarım oldu. Mesela bende şu sorunun çözümünü aradım hala da bulamadım. Mesela mesaj geliyorya bildirim çubuğunda cevaplıyoruz. Direk enter tuşu ile göndermek istiyorum fakat kaç klavye kaç ayar denedim olmadi. Alışkanlık meselesi sorunu çözmedim ama alıstim ilk başlarda çok sorun oluyordu şimdi olmuyor.

Genel olarak şunu söylemek mümkün yazılımsal sıkıntıları var telefonun fakat zamanla düzeltilecek gibime geliyor. Bunlar ufak şeyler çünkü.

Ayrıca artı yönleri de var. Mesela note 5te ekran döndürme açmadan galeride fotoğraflar yatay olmuyordu bana işkence gibi geliyordu. Ama bunda ayarlayabiliyoruz bu da çok artı bi olay benim için.

• Buda benim ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frost35 -- 19 Nisan 2018; 15:16:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi yani şu telde şunu yapıyoruz bunda niye yapamıyoruz diyen arkadaşlar yanılmıyorsam işletim sistemlerinin farklı olduğunu hiç düşündünüzmü? yada ben yanılıyorum.mate 10 pro 8.0 oreo fakat p10 7.0 nougat değil mi?
    8.0 oreo yeni henüz ve hem arayüz hemde geliştirme açısından eksikleri var.Yeni bir işletim sistemi eski sistemin tümünü kapsamaz biz öyle bir algı içindeyiz ama değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bi türlü şu hotmailimi giremedim telefon uyuz etti beni bugün
    Gmail üstündende giremedim pc de email posta popup ayarlarımı
    Evet yaptığım halde wimdowslive hesabımı açamıyorum

Benim şu sorunuma bir çözüm medet Allah rızası için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Başka bir tema yükledim onunla yaptım şuan sadece arayüz değişti diğer her yer aynı hocam.

Alıntıları Göster
    Tema ve ikonun adi nedir?

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Uygulama kilidi koymadım .. Maalesef mate 10 da bahsettiğim durum varken Pro da yok .. İlginç bir durum aslında .. Herşeyiyle aynı özellikte olan iki cihazda farklı olması beni şaşırttı açıkçası..
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Kafkaslı57 abi ben myMail uygulamasını kullanıyorum. Bu uygulama ile aynı anda 3 Hotmail, 1 Mynet, 1 google, 1 tane de yahoo mail hesabımı sorunsuz kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Tema ve ikonun adi nedir?

Alıntıları Göster
    Themes For Huawei uygulamasından indirdim S8 Experience ismi..

• Benide ekleyin aranıza 😉

• gundar G kullanıcısına yanıt
    Bende sorunsuz bir biçimde 4 mail hesabi kullanıyorum telefondakş en kullaşlı uygulama tartışmasız

• Z5 Premium cihazımı babama devredip yeni bir cihaz alma arefesindeyim aklında Huawei mate 10 Pro one plus 5t ve htc u11+ var. Ne dersiniz ve hangi rengi sizce mavi ve gri arasındayım.

• C636 137 yani yüz tanıma çıktı. Ff ile buldum ama imei muhabbetine yüklenmiyor. otomatik gelmesini bekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipee -- 20 Nisan 2018; 3:7:46 >
  • gundar G kullanıcısına yanıt
    Outlook uygulamasıyla bende mailimi kullanıyorum zaten
    Ben telefonun kendi içindeki mail uygulamadıyla nasıl
    Kullanırım onu yapamadım bir türlü
    Cevap için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.