DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oksijens, brooqlyn, Horoz Nuri, Blue2280, bulentataseven Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 3 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
4.161
Cevap
120
Favori
172.447
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      715 Mesaj
      18 Nisan 2018 16:59:45
      Süper hızlı şarj evde var zaten...

Hayatın geri kalanında stabil olması yeterli diye düşündüm...

• Teğmen
      200 Mesaj
      18 Nisan 2018 17:01:43
      quote:

Orijinalden alıntı: mngb

Süper hızlı şarj evde var zaten...

Hayatın geri kalanında stabil olması yeterli diye düşündüm...
      Anladım sen olayı biliyorsun ama değil mi? yukarıda değiştirip açıkladım.
      |
      |

Ne kadar okursan oku, bilgine yakışır şekilde davranmıyorsan, cahilsin demektir.
    • Yarbay
      2698 Mesaj
      18 Nisan 2018 17:19:12
      Arakdaşlar , mate 10 pro da kilit ekrana bildirim geldiğinde mesela whatsapp mesajı geldiğinde mesajın tamamını neden okuyup kilit ekrandan cevaplayamıyoruz ? mate 10 da herhangi bir bildirimi kilit ekran uyandığından aşağıya çekerek tamamnını okuyup direk cevap yazabiliyordum ? pro da yok mu bu durum ?

Mate 10 kilit ekran

Matr 10 Pro Kilit Ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 18 Nisan 2018; 19:50:34 >

Hayat Seninle Daha da Güzel Canım Oğlum Mustafa Buğra,Evine ve Dünyaya Hoşgeldin Canım Kızım Zeynep Duru..

DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası

• 18 Nisan 2018 17:57:34
      quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

hocam ben powerbank almayı düşünüyordum. xiaomi 3. nesil quick charge 3.0 var. bizim telefon için işe yaramaz mı diyorsunuz?
      Yok yaramıyor, ben powerbank taşımıyorum şarj cihazı yanımda, zaten bitecek gibi olursa bir yerde 20 dk filan sarja takarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      16280 Mesaj
      18 Nisan 2018 20:14:44
      Bi türlü şu hotmailimi giremedim telefon uyuz etti beni bugün
      Gmail üstündende giremedim pc de email posta popup ayarlarımı
      Evet yaptığım halde wimdowslive hesabımı açamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      116 Mesaj
      18 Nisan 2018 22:09:20
      Bugün itibariyle otadan 137 güncellemesi geldi , eskiden canlı renk moduna sadece galeride geçerdi şimdi TV+ vb yerlerde birşey izlerken de otomatik canlı renk moduna geçiyor engelleme şansımız var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Er
      4 Mesaj
      18 Nisan 2018 22:49:30
      Arkadaşlar Mate 10 Pro'da nasıl oldu bilmiyorum ama "Akıllı Kumanda" uygulaması telefondan bir anda yok oldu. Kazayla silmiş olsam, sistem uygulaması olduğu için silinmeye izin vermemesi gerekirdi. Bir yerlere taşımış olsam üst barı aşağı çekip genel arama yaptığımda çıkması gerekiyordu, çıkmıyor, bulamıyorum. İlginç bir durum. Kullandığım bir uygulamaydı, nasıl ulaşabilirim tekrardan.
      Fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• Teğmen
      200 Mesaj
      18 Nisan 2018 22:54:55
      quote:

Orijinalden alıntı: curve7

Arkadaşlar Mate 10 Pro'da nasıl oldu bilmiyorum ama "Akıllı Kumanda" uygulaması telefondan bir anda yok oldu. Kazayla silmiş olsam, sistem uygulaması olduğu için silinmeye izin vermemesi gerekirdi. Bir yerlere taşımış olsam üst barı aşağı çekip genel arama yaptığımda çıkması gerekiyordu, çıkmıyor, bulamıyorum. İlginç bir durum. Kullandığım bir uygulamaydı, nasıl ulaşabilirim tekrardan.
      Fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.
      En kötü ihtimal fabrika ayarlarına dönersin..ekran üzerinde parmağını aşağı çek blur oluyor ekran.. uygulama kişi vs ara diye bir satır çıkıyor yaz muhtemelen çıkacaktır.
      |
      |

Ne kadar okursan oku, bilgine yakışır şekilde davranmıyorsan, cahilsin demektir.
    • Çavuş
      52 Mesaj
      18 Nisan 2018 23:01:06

Hocam en kötü ihtimalle play store dan "peel smart" isimli bi uygulama var oda çok başarılıdır istersen onuda kullanabilirsin. Tabi bu telefonda hiç kullanmadım ama eski cihazlarımda o uygulamayı kullanmıştım

|
      |
      curve7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2698 Mesaj
      18 Nisan 2018 23:10:08
      Kilit ekranla ilgili yazdığım mesajı görüp fikri olan var mı? 3-4 mesaj yukarıda

|
      |

Hayat Seninle Daha da Güzel Canım Oğlum Mustafa Buğra,Evine ve Dünyaya Hoşgeldin Canım Kızım Zeynep Duru..

• Er
      4 Mesaj
      18 Nisan 2018 23:40:42
      @argun89, @a26b teşekkür ederim.

• Teğmen
      200 Mesaj
      18 Nisan 2018 23:44:38
      quote:

Orijinalden alıntı: curve7

@argun89, @a26b teşekkür ederim.
      sorun değil.ama işe yarayıp yaramadığını yaradıysa ne yaptığını yazarsan muhtemelen bir başkasının başına geldiğinde onun da işine yarar.

• Yarbay
      4221 Mesaj
      19 Nisan 2018 00:24:45
      quote:

Orijinalden alıntı: argun89

Sende haklısın hocam ama bazı durumlar belki daha az güç tüketimi yapıyordur, mesela alışkanlıklar ben telefonu genelde güç tasarruf modunda kullanmam ama çözünürlük FHD+ değil sürekli HD+ olarak ayarlı. Birde cihaza kurduğumuz bazı uygulamalar daha fazla pil tüketimine yol açabilir. Ben çoğu uygulamayı Manuel olarak yönetiyorum yani o uygulamayı açmadığım sürece uygulama arkaplanda senkronizasyon olmuyor bunun avantajları ve dezavantajları var. Ama benim için pek dezavantaj sayılmaz bildirim veya mesaj beklediğim uygulamaları( Gmail gibi) arasıra kendim girip kontrol ediyorum şuan şarzım %96
      Hocam arayüzü nasıl bu şekilde değiştirdiniz?

|| İntel Core İ7-4720HQ - 6 MB Cache || Hitachi Travelstar 5K1000 1 TB 5400 RPM SATA || GeForce GTX 950M 128 Bit 2 GB DDR3 || 12 GB DDR3 1600 MHz Ram || SonicMater Audio Technology || İceCool || DVD-RW Super Multi || 4K Outpot Support || Huawei Honor AP007 || Asus RT- N12+|| Dell 15/3567 || LG 43UF7787 || Galaxy J5 2016 || Huawei P10 Lite || Huawei AP08 BT Speaker || Nikon S3200 ||

"O gün başka renkte ağaracak biliyorum, ve zorla değil ya o rengi hiç sevmiyorum..
      Ne olur sanki biraz daha zaman verseniz, yıllar öfkenizi hiç mi hiç anlamıyorum.."

• Yarbay
      2698 Mesaj
      19 Nisan 2018 01:19:37
      Son kez sorayım.. Kilit ekrana bildirim mesaj geldiğinde gelen mesaj bir satırdan fazla ise aşağıya kaydırarak mesajın tamamını okuyabiliyor musunuz? Mate 10 da hek okunuyor hem de cevap yazılıyordu.Bunda bulamadım.. telefonu kullanan bu kadar arkadaş dan bir fikri olan var mı ??? Yukarıda fotoğrafla gösterdim.

• Onbaşı
      36 Mesaj
      19 Nisan 2018 02:08:30

Emin değilim sadece öneri. Note 5im varken parmak izini kapatıyordum ekranı kaydır ile açmaya ayarlayınca kilit ekranı üzerinden mesajlara cevap verebiliyordum. Fakat bunda nasıl olur bilmiyorum. Zaten bildiğim kadariyla kaydır ile kilit açma da yok bunda

|
      |
      SerdaR^73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      52 Mesaj
      19 Nisan 2018 02:31:34

Hocam play store da themes manager for huawei var onu yükleyin onun içinde "to another planet" adında bir tema var üzerinde astronot resmi olan(zaten ekran görüntüsü attım şimdi) onu indirin o temayı kullanıyorum duvar kağıdını da ben şuanda ücretli olan bi uygulamanın içinden buldum eğer duvar kağıdını istiyorsan WhatsApp dan kayıpsız bir şekilde yüksek çözünürlüklü olur mu bilemiyorum, yollarım sana veya başka şekilde e posta olarak falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi argun89 -- 19 Nisan 2018; 2:39:32 >
      |
      |
      zero fear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      52 Mesaj
      19 Nisan 2018 02:40:19

|
      |
      zero fear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      715 Mesaj
      19 Nisan 2018 02:53:34
      Duvar kağıdı ZEDGE uygulamasında var...

Aramaya OWL veya hayvanlar yazın çıkıyor...

Kayıpsız direkt indirilebilir.
      |
      |

• 19 Nisan 2018 08:05:45
      Emui arayüzü git gide saf androide benzemeye başladı, dün akşam ön kameradan video çektim malesef ayna görüntüsü şeklinde kaydetti ayarlardan baktım bulamadım. Saf android cihazlarda selfie çekerken de bu durum var, bir de ikonların yuvarlak olması daha önce yoktu emui 8 de ortaya çıktı.. Eğer ön kamera video sorunu çözemezsem veya güncelleme ile düzeltilmezse önümüzde ki ay note 8 de dönüş yapacam..

• Yarbay
      7420 Mesaj
      19 Nisan 2018 08:42:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Emui arayüzü git gide saf androide benzemeye başladı, dün akşam ön kameradan video çektim malesef ayna görüntüsü şeklinde kaydetti ayarlardan baktım bulamadım. Saf android cihazlarda selfie çekerken de bu durum var, bir de ikonların yuvarlak olması daha önce yoktu emui 8 de ortaya çıktı.. Eğer ön kamera video sorunu çözemezsem veya güncelleme ile düzeltilmezse önümüzde ki ay note 8 de dönüş yapacam..
      Ön kamera acikken yana kaydir

Ayna yansimasi orda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

2013 Symbol 1.5 dCi 75hp
      0-100 : 12 Saniye (Fabrika 15 saniye)
      Maksimum hız : 200km/h (5.vites 4000 devir) (Fabrika 164km/h)
      Tork : 200NM/1750DD

DH Body Builders

Reklamlar
modasor
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.