Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet arka planı flu yapmıyor portre modunda bu arada portre modunda ve geniş açıklıkta otomatik olarak 20 den 12 MP e düşürüyor ya ben normal modda 12 ye düşürdüğümde sorun olmadı ama 20 deyken sıkıntı oluyor ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a26b A kullanıcısına yanıt
    Raw incelenmiştim kayıpsız oluyor da onu kaydetip farklı cihaz pc falan açmak mesele olmasın?
    Hdr açmayı unutmuşum haklısınız 😄 teşekkür ederim.
    Hocam bir de 20 mp olan ile çekmektense 12 olanı kullanmak daha mı iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzeybek

Evet arka planı flu yapmıyor portre modunda bu arada portre modunda ve geniş açıklıkta otomatik olarak 20 den 12 MP e düşürüyor ya ben normal modda 12 ye düşürdüğümde sorun olmadı ama 20 deyken sıkıntı oluyor ...
    Anladım şimdi.Makina derinlik yoksa yani arka planında uzağı algılayamıyorsa bokeh efekt te denilen o öndeki nesneyi net arka planı blur yapamıyor.bu yazılımla ilgili bence.yani bir odada olmuyor mesela ama açıklığa çıktın mı o efekti alabiliyorsun.bu benimde dikkatimi çekmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Raw incelenmiştim kayıpsız oluyor da onu kaydetip farklı cihaz pc falan açmak mesele olmasın?
    Hdr açmayı unutmuşum haklısınız 😄 teşekkür ederim.
    Hocam bir de 20 mp olan ile çekmektense 12 olanı kullanmak daha mı iyi
    https://blog.fotografium.com/raw-fotograf-nedir-neden-raw-cekmeliyiz/

bu makale işine yarar. 12 yada 20 mp den daha ziyade ışık oranı titremenin az yada çok oluşu ışığın geliş yada nesne üzerine nasıl geldiği vs bunlasr bence daha önemli.
    Açıkçası ben fotoğrafçı değilim.hatta amatör bile diyemem kendime.ama yakın zamanda kurslara gidip teoriyi pratiğe dökme işine giricem.

Sağolun hocam.
    Konuyla alakalı değil ama. Ben bildirim almıyorum donanım haber uygulamasından. Neden acaba.
    İlgili ise bildiririm gelsin ayarı yaptı bu Konya.
    Benim postu cevaplamışsınız. Ama ekrana bildirim düşmüyor. Bildirim açık. Kilit ekranında iken de açık. Titreşim istiyorum diye ayarladım. Ve durum çubuğunda görünsün dedim. Gelmiyor. Enteresan. Bilen var mı konuyu

• quote:

Sağolun hocam.
    Konuyla alakalı değil ama. Ben bildirim almıyorum donanım haber uygulamasından. Neden acaba.
    İlgili ise bildiririm gelsin ayarı yaptı bu Konya.
    Benim postu cevaplamışsınız. Ama ekrana bildirim düşmüyor. Bildirim açık. Kilit ekranında iken de açık. Titreşim istiyorum diye ayarladım. Ve durum çubuğunda görünsün dedim. Gelmiyor. Enteresan. Bilen var mı konuyu
    ben Cepten değil bilgisayardan giriyorum.bu arada dh acaip pil götürüyor.bi ayar yap unutma.sildim cepten o yüzden.
    Bi ayar yap unutma derken hocam anlayamadım? Cidden iyi pil yiyor dh. 20 dk kullandım yüzde 7 yemiştir.
    Ama chrome la girsem de aynısı. O da iyi yiyor

• quote:

Bi ayar yap unutma derken hocam anlayamadım? Cidden iyi pil yiyor dh. 20 dk kullandım yüzde 7 yemiştir.
    Ama chrome la girsem de aynısı. O da iyi yiyor
    OK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 18 Nisan 2018; 0:11:41 >
    Başarılı hocam resimler beğendim. Cami resimleri telefonla mı çekildi. Eski olanlar bu telle olamaz zaman uymuyor.

• quote:

Başarılı hocam resimler beğendim. Cami resimleri telefonla mı çekildi. Eski olanlar bu telle olamaz zaman uymuyor.
    note 4 ve s7 edge ile.bir kaç ayar sonrası ortaya çıktılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Hayır hepsi burdadan 69 tl ye satın almıştım 1 ay önce
    Yine gelir Türkiyeye ara ara gelip bitiyor
    Bu kılıfla bu teli kullanmak açıkçası yazık telefonun bütün herşeyini götürüyor ben sattıgım mate 10 promuda dün aldıgım mate 10 promuda kutusunun içinden çıkan şeffaf kılıfla kullanıyorum bugüne kadar hiçbir telimede ekran koruyucu takmamışımdır. ancak dikkatli kullanırım bozuk para ile telimi aynı cebime koymam dedigim gibi zevkler vs tercih meselesidir şahsen teli o kılıfla kullanmak tele yazık, zira kullandıgınız kılıfla sadece ekran görüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 17 Nisan 2018; 23:6:27 >
    Yok bokeh moduna aldığımda sıkıntı yok portre modunda sıkıntı oluyor ve aynı ortamda denedim .

• oguzeybek kullanıcısına yanıt
    Bazen basit şeyler gözden kaçabildiğinden soruyorum, portre moduna aldıktan sonra sağ alttaki çerçeve işaretine tıklayarak sarı renge döndürüyorsunuz değil mi?
  • Kamerayla ilgili bir sorum var; aranızda kamerayı belirlediği modda ya da kameradan çıkış yaptığı modda başlatmayı ayarlayabilen var mı?
  • SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    bu haftasonu gittigidiyor'dan 3354 TL'ye, ayrıca 100 TL chippara hediyesiyle KVK garantili aldım. hiçbir sorun yok şimdilik.
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

O çerçevenin renkler ile ilgisi yok portre modunda herşey görseldeki gibi

• tayyarcevat T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Bugun kapalı kutu Huawei Garantili 3200 e aldım cihaz bozdurma olayı varya ondan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Bu kılıfla bu teli kullanmak açıkçası yazık telefonun bütün herşeyini götürüyor ben sattıgım mate 10 promuda dün aldıgım mate 10 promuda kutusunun içinden çıkan şeffaf kılıfla kullanıyorum bugüne kadar hiçbir telimede ekran koruyucu takmamışımdır. ancak dikkatli kullanırım bozuk para ile telimi aynı cebime koymam dedigim gibi zevkler vs tercih meselesidir şahsen teli o kılıfla kullanmak tele yazık, zira kullandıgınız kılıfla sadece ekran görüyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Bazıları için yanlış anlama ama telin rengini vs başkalarına göstermek önemli değil.Önemli olan aleti kullanmak..Misal ben Mocca brown dedikleri kahverengi kullanıyorum.Çok hoş ama milleti ilgilendirmiyor yani onun rengi.bana hoş olsun yeter.ayrıca eğer spigen kılıf kullanmamışsanız diğer kılıflardan ayrıldığını göremezsiniz.bu kendi kılıfı az biraz kaymayı engellese de heleki kılıfsız yağ gibi kayıyor alet.bu kadar para vermişsem onu korurum arkadaş.Telefonculara git bi bak iyi kaliteli telefonların bir çoğu ezik bilmemne dolu.Fikrine saygım var elbette ama ben kılıfsız kullanmam çünkü bana bedava vermediler.
    Yani bu mesajı yazma nedenim aslında forumda insanların zevki yada ne kullandığı yada nasıl kullandığından çok bir bilgi edinebilirmiyim bir şey öğrenebilirmiyim yönünde olmalı diye düşündüğüm içindir.basitçe birçok insan kılıfsız kullanmak daha çok göze hitap eder dendiğinde kalkıp kılıfı atacak değil.benim fikrim bu boş konuşmaya dönüyor sonunda..
    Senin ne yazacağına ben karar veremem bu başka birşey.yaz yada yazma demek te haddime değil.neyse fikrim budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 18 Nisan 2018; 9:17:56 >

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Çift tıkla uyandırma yok çünkü ses vererek uyandırma var seslenmek tıklamaktan kolay geliyor :))

İşin şakası bi tarafa saat daimi zaten ekranda görülüyor başka da her ne yapacaksak zaten parmak izi şifreden daha kolay ve çok seri çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben düz mate 10 kullanıcısıyım da.
    bu sesle uyandırma var dedğiniz nedir tam olarak?
    bir de google asistan gelmiş yeni güncellemeyle ne yapar nedir durumu
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.