Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.706
Cevap
158
Favori
924.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş beni kastettiysen benim sorunum parlaklık değil 133 sürümle zaten ayarlamışlar rahatsız bile ediyor aşırı parlak sorun değiştiriyor parlaklığı maillerine bakarken yavaş yavaş kısıyor ya da whatsappdasın hiç mesaj yok ana ekranda en parlak halinden bir kaç tık aşağı alıyor beni çok rahatsız ediyor sizi etmiyorsa sorun yok 133 sürümle iyice belirginleşti eskiden bu kadar rahatsız etmiyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde yapmıştım ama otadan güncelleme gelmedi henüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekür ederim kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 1 aydır kullanıyorum telefonu sizinle görüşleri paylaşmak istedim.

Öncelikle Lg g2 kullandım arayüzünu çok seviyordum. Ondan sonra note 5 çıktığı gibi aldım ve çok çok memnun kaldım 2 seneye yakın kullandım bence. Ben telelfon alıp satmam pek. Çiftçiyim tarla işleri falan kırılır dökülür o zaman değişirim. Ufak bi kaza geçirdim note 5 hayatımı kurtardı ve kırıldı 😆

Normalde de zaten telefon piyasasini takip ederim ne çıkmış hangi işlemciler ile gelmiş diye. telefona ihtiyacım vardı gittim vodafone de hiç düşünmeden mate 10 pro kahverengi ile aranıza katıldım.

Eksi yönleri de var artı yönleri de var. Oncelikle hız olarak telelfondan gayet memnunum sürekli kullandığım uygulamalar pubg instagram whatsap twitter twitch clash of clans top eleven falan

Parmak izi çok iyi çalışıyor kamerasından memnunum yazılımına daha alışamadım ama olucak tabi zamanla. Ekran parlaklığı konusunda note 5 gündüz gözüyle daha iyiydi tabi ama bu öyle aman aman kötü değil sadece geri kalmış biraz 137 kullanıyorum bugün test ettim değişen bişey yok gibime geldi.

İphone hiç kullanmadım. Fakat arkadaşa tavsiye ettim 6s ten geçiş yaptı 10proya çok çok memnun kaldı her defasında allah senden razı olsun der durur. Şarj rezilliginden kurtardın beni diyor. Gerçekten de bataryası öve öve bitirilmeyecek batarya

Su volte olayını arkadaşlar çok dert etmişti bana geldi yine kullanmıyorum tabi uzun uzun telefon görüşmesi yapan birisi değilim. O da geldi vodafone kullanıyorum şu an volte aktif.

Arkadaşlar genel izlenimim iyi yönde. Sevdim kullanıyorum. Hiç pişman olmadım keşke bunu şunu alsaydım da demedim. Bilmiyorum aklıma telelfon ile ilgili anlatacak şeyler gelmedi pek sorunuz varsa cevaplayabilirim. Ana ekran görüntüsünü de ataym. Lazımsa paylaşabilirm tema wallpaper icon pack vs

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abzrtnrvrdi -- 12 Nisan 2018; 23:33:50 >
  • Bu cihazın yazılımında bir sıkıntı mı var?

Yurtdışına çıkıyorum diye çift saat aktifleştirdim ne yaptıysam ana ekranda tek saate dönemedim çift saati kapattım telefonu açtım kapattım widgeti sildim tekrar yerleştirdim yok arkadaş takıldı kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 13 Nisan 2018; 0:15:12 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Fabrika çıkışına sıfırla düzelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba.. Bugün ben de vatan bilgisayardan alıp mate 10 pro kullanmaya başladım.. Şimdilik sıkıntım bluetooth ile.. LG müzik setim ve JBL kulaklığım var.. LG müzik setini görüyor eşleşiyor ama bağlanamıyor... JBL kulaklık bağlanıyor fakat sadece ses açma kapama tuşları çalışıyor.. Şarkıyı duraklat, bir sonraki ya da bir önceki şarkı tuşu yani ortadaki tuş çalışmıyor.. LG de hiç bağlanamıyor zaten.. iphone, samsung, asus telefonlarda denedim onlarda hiçbir sorun yok.. düzelebilir bir şey mi.. yardımcı olursanız sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzeybek

Yoo zararlı olduğunu düşünmüyorum ben arkadaş cihazı ısındığı için kullanmak istemiyormuş çözüm belirttim bende. Seneler süren argelerle şarj teknolojileri oluşturuluyor kesinlikle bir zararı olduğunu düşünmüyorum zaten adamlar %60 a kadar hızlı şarj edip akımı düşürüyor demek ki bi bildikleri var kafalarına göre hızlı şarj vermiyorlar.
    Cihazin hizli sarj ile 0dan 100e cikis suresince verdiği akım aynı diye biliyorum. Hizli sarj aletini surekli kullanmamakta fayda var.

• Orijinal şarj cihazindaki değişken amper değerlerine bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi %58 e kadar 5amper çekiyor daha sonra 2amper. Zaten %10ile 20 arasındaki şarj süresiyle %90 ile 100 arasındaki şarj süresini hesaplarsaniz arasındaki farkı anlarsınız verdiği akım aynı değil yani 👍

• Samsung Note 7 lerin patlama sebebi bu zaten telefonlar akımı düşürmediği için fazla ısınma sebebiyle patladı.

• abzrtnrvrdi A kullanıcısına yanıt
    Sizde 137 sürüme FF ile geçenlerden misiniz ?

• Hocam imei numarasına göre dağıtmak nasıl oluyor. Ben telefonun imeisini repair yaptim suan nokia gözüküyor 😂 fakat gecen gun 636 rebrand yaptığım cihazima guncellemegeldi ve l29 135 oldu

• srfdrd3555 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, fotolar telefon sabitlenerek gece modunda çekildi, sonradan 3. parti yazılımla crop ve vignette yapıldı.
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısı banada olmuştu tesadüfen silebildim bir kaç ekran görüntüsü atıp anlatayım ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi argun89 -- 13 Nisan 2018; 3:18:20 >
  • Hay Allah razı olsun düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: tokhan23

merhaba beyler.telefonu sürekli hızlı şarjetmekten vazgeçeceğim.telefonu bariz derecede ısıtıyor.gerekmedikçe hızlı şarj kullanmayacağım.yalnız telefon içinamper değerleri kaç aralığında olmalıdır.samsungun adaptörü ve ipadadaptörü var uygun olursa bunlardan birinde kullanacağım.sıkıntı olur mu sizce
    hızlı şarj normali değil mi zaten? nasıl iptal ediyoruz benim de hızlı sarja ihtiyacım yok bosuna bataryayı öldürmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

137 ota ile geldi. volte aktifleşti
    hocam ota derken hiçbir program kullanmadan otomatik geldi değil mi? nasıl yaptınız bize gelmedi henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

hocam ota derken hiçbir program kullanmadan otomatik geldi değil mi? nasıl yaptınız bize gelmedi henüz

Alıntıları Göster
    valla kendiliğinden geldi. güncelleme yerine bi gireyim dedim, kontrol ettim baktım gelmiş dostum
  • Şimdi bana da gelmiş 137. 131i ff ile güncellemiştim. 137yi ff ile güncellemedi ama ota.da 750mb civarı bir güncelleme geldi. Açıklamasında yenilik veya değişiklik yok sadece güvenlik seviyesi mart ayına güncelleniyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzafer -- 13 Nisan 2018; 11:0:31 >
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    İptal edilmiyor hocam keşke samsungdaki gibi kapatma özelliği olsa ama internette araştırdığım kadarıyla huawei normal şarjın bataryayı zarar verebileceğini söylediğiini okudum. Bataryanın hızlı şarja göre yapıldığını yazmışlar yabancı forumlarda

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.