Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim telde optimizasyona giriyorum hep 100. optime et seçeneğini tıklatmıyor. silik bir şekilde buton. acaba sıkıntı mı var.
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Olsa iyi olurdu. Yoksa d teli yakacak değiliz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muhlis38 M kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu bir kere güzel bir manzara çekeyim dedim. Yarı yolda bıraktı. Teli kapatıp açınca düzeldi.

• arkadaşlar mate 10 pro, u11 plus ve v30 plus arasında çok fazla kaldım siz bu üçlü arasından ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Ben lg g4ten geldim. Onda bir çok kısayol var. Mate10 proda basit işlemleri 2 3 tıklamayla yapıyorum ki bu çok sıkıcı.

Mesela medya sesi nasıl kısıp açılıyor. İlla ayarlara mı girmem gerekiyor. Ya da tel sesi artı veya eksiye bir kere basıp çıkan pencereyi genişletip de ayarlamam gerekiyor. Oysa lg g4te üst bildirim ekranını yarım çekince ses ve ışık ayarı tam çekince diğer ses ayarları da görünüyordu.

Diğer mesele galeriden çokça resim silerken sürekli onay istiyor. Onay penceresinde Tekrar gösterme diye bir seçenek koymamışlar. Diğer bazı bölümlere girerken bilgi pencerelerinde tekrar gösterme seçeneği çıkıyor. En iyi fotoyu yakalamak için 10 20 kez farklı modlarda foto çekiyorum. Beğendiğimi bırakıp diğerlerini silmek istiyırum. Toplu silme değil, tek tek tam ektan görerek silmek istiyorum.

Huawei.nin basit iyileştirmeler yaparsa daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.
    Aman dur ya şikayet bildirme burada , az kalsın adamlar bizi öldürecekti. Şaşırdım ben böyle bir davranış görmedim.
    Bir tane aklı selim varda , o biraz yol gösterdi sağolsun.

Yok elin titriyor , yok gözün kör , yok sen git kumda oyna falan.Muhatap alınıp cevap verilecek gibi değiller. Yıllardır bu forumdayım , böyle seviyesizlik görmedim.

Kendisi bir cümle kurup savunamamış , yazdıklarımı üstüne yol gösteren adama ergen gibi yok gömdün onu,bitirdin onu falan kerimcan ağzı takılıyor.

Sen fotoğraf çekme bilmem ne ? sana mı soracağım ne yapacağımı ?

Geri dönmüş bakmışta ben istenmeyen bir adammışım.Yok telefona çin malı yazmışım. Gözleriyle okuyup , beyniyle anlayamadığı için ne dediğimi anlamadan, adam gibi cevap vermek yerine saldıranı mı sorarsın.
    Daha ağzım doluda neyse.

Arada bakıyorum , telefonla ilgili olumsuz sinyali verene dalıyorlar. Kimse fikir beyan edemez sanki burada.

Sen olumlu yazarsın ben olumsuz yazarım. Burası forumsa burası bilgi edinme yeriyse. İnsanlar olumsuzu da görecek .
    Ama tahammülünüz yok.

Saygısızlık , seviyesizlik diz boyu.

• yimust kullanıcısına yanıt
    ah kafam yarıldı bu taş banamıydı acep

Ben sahiplerinin tembelliğinden üşengeçliğinden bahsettim
    Akıllarından değil
    Yoksa köpeklerdede akıl var çoğu insandan daha faydalı şekilde
    Kullanıyorlar o akılı
    Olay akıllı olmak değil akılı faydalı yerlerde kullanmak önemli
    Sevgiler saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izzard İ kullanıcısına yanıt
    Ben mevzuyu bilmiyorum ama yıllardır bu cevabı yazmak için bekliyormuşsun gibi olmuş

En nihayetinde bu cihaz buradaki herkeste var. Yani bu göreceli bir şey değil. Herkes kendince yorumları yazıyor. Ama bunu ölçülü yapmalı insan. Çok fazla saldırgan davranmakta yanlış aynı şekilde aşırı sahiplenip koşulsuz şartsız savunmakta. Bu cihazın kemarasına laf edersen evet birileri çıkıp bunun yanlış olduğunu sana söyler. Çünkü dediğin kadar kötü değil. Sadece normal bir kullanıcı için biraz karışık. Yani "aç kamerayı direk o harika fotoğrafı yakala" değil malesef. Peki hani yapay zeka(!) Madem fotoğraf uygulamasını açıp Gece canlı renkler seçince sapsarı fotoğraf çekiyorsa neden onu ben kendim Standart seçip çekeyim. Yapay zeka yapsa ya bunu! diyebilirsin ve gayet yerinde bir serzeniş olur.

Toparlamak gerekirse, Doğru ışıkta doğru ayarlarla ve duruma göre bir kaç ufak ayar değiştirerek kelimenin tam anlamıyla Mükemmel fotoğraflar çekebilirsin bu alet ile. Bunlarda zamanla alışılacak şeyler. Sanırım sana burada gösterilen tepki genel olarak telefonun kamerasını kötülemiş olmandan dolayıydı.

Son olarak, elin çinlisi bi telefon yapıyor, Biz burda kendi canımızdan kanımızdan insanları kırıp döküyoruz. Gerek yok bence.

• Leıca ile bir kaç kare paylaşayım kameradan okadar memnunum ki Canon 60d makinamı satıp m20 pro alacam ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Daha önce aynı telefonu kullanmadığımız halde bahsettikleriniz çok mantıklı; her bir silinen fotoda onay istemesi ve bunun bir şekilde iptal edilememesi, ses gibi bazı kısa yolların kolay ulaşılabilir olmaması için eleştiriniz sonuna kadar haklı.
    Kaldı ki ben daha da genişleteyim;
    - Müzik çalardan her çıkışta medya ses yüksekliğini orta seviyeye alması ve müzik çalara her tekrar girişinizde tekrar ayarlamak zorunda kalmanız.(Ki bu bildirim sesi için medya sesini kullanan uygulamalar için de bir sıkıntı çünkü bu durumda bir de müzik çalardan çıkışınızda ses ayarlamak zorunda kalıyorsunuz.)
    - Ekolayzır ayarlarının bt bağlantıda devre dışı kalması.
    - Monokrom kameranın, kamera paketinde böyle önemli bir yere sahip olduğu bir telefonda viewfinder üzerinde bu kameraya geçiş için kısayol olmaması.
    - ARcore uyumlu hale getirecek güncellemenin geç kalmış olması.
    - Ön kameranın dinamik aralığının çok dar olup, fotoları çok parlak çekiyor olması.
    - Video çekiminde ois in 1080p30fps dışında devre dışı kalması.
    - Yavaş çekim videolarında ne çekerken ne de telefon üzerinden editlerken sessiz çekme, kaydetme seçeneğine sahip olmaması gibi daha da yazabileceğim birçok nokta var.

Sonuçta her birimizin beklentisinin farklı olması ya da belirli detaylardan aynı zevki alamamamız kadar normal bir durum yok.
    Telefondan çok memnun olmama rağmen yazılımsal/donanımsal eksikliklerinin olduğunu göremeyecek kadar da kör değilim :) Dolayısıyla bunları eleştirmekte de hiç sakınca görmüyorum.
    Bizim genel olarak en büyük sorunumuz varsa bilgimiz paylaşmaktan öte eldekini yüceltmek, bilgimiz yoksa da direk üzümü yemeği bırakıp bağcıyı dövme derdindeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 10 Nisan 2018; 16:0:18 >

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Bende anlattıklarına el olarak şunu şuraya koyup kaçıyorum

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluetoothta eq olmaması çok doğal. Ses sinyali dijital iletiliyor. Kulaklığın dacı devreye giriyor.
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Ekran fotografı alınca düzenle var ordan kesebilirsin istediğin yerleri

• Sonunda ff ile guncellenmeyen c636 icin 135 sürümü ota ile geldi..

• ipee kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Düz mate 10 için hangi sürüme denk geliyor acaba. 132 mi
    Bir de içeriğinde ne var hocam güncellemenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiestoly -- 10 Nisan 2018; 23:0:24 >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Mate 10 için bilmiyorum hocam kusura bakmayin. İçeriğinde volte bile yok guvelik paketleri varmis. Ki 1 aydan fazladır ff de gözüküyordu.

• Selamlar
    Ben bu Mate10 Pro telefonda garip bir durum gözlemliyorum, şöyle ki ;
    Öncelikle bir sürü kutu açılımı izledim en büyük sorun kulaklık için bir dönüştürücü çıkmaması idi , bendeki kutudan çıktı
    Diğer sorun VOLTE desteğinin çeşitli nedenlerden dolayı ( telefon, servis sağlayıcı vs vs desteği ) olmaması idi , ben telefonu aldığımda ki paralel ithalat üzerinde BLA-L29 8.0.0 128(C185) derleme numarası vardı Vodafone hattıma ait sim kartı taktım, ana ekranda servis sağlayaıcının adının yanında VOLTE ibaresi ben hiç bir şey yapmadan çıktı. Ardından kurulum yapalım verilerimizi aktaralım derken telefon 2 güncelleme yaptı son güncelleme ile BLA-L29 8.0.0 133(C185) oldu özellik aynen devam ediyor.
    Sadece bilgi babında paylaşmak istedim.
    Arzu ederseniz ekran görüntüsüde paylaşabilirim.
    Saygılarımla
  • yilmaz196 kullanıcısına yanıt
    Peki 3. parti uygulamalarındaki ekolayzırın bt kulaklıklar ile kullanılabilmesine ne diyorsunuz?
    Mesela Player Pro üzerinden müzik dinlerken hiç sorunsuz ekolayzırı devreye alabiliyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 11 Nisan 2018; 0:23:6 >
  • Axminster kullanıcısına yanıt
    Kutu acilimini volkan manav ve sdn'den izlemistim. ikisinden de cikmiyor demisti, fakat cikiyor. Anlamadim bende

• Hocam onlara giden ürünler test cihazı olduğu için kutu içerikleri eksik olabiliyor, hangi kanalda izlemiştim hatırlamıyorum ama bi telefondan şarz aleti çıkmamıştı

• Mate 10 pro da düzgün çalışan bildiğiniz bi çağrı kaydedici program var mı

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.