Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 64gb mate 10 pro almıştım farkettim ki 6gb ramli 🤭🤭🤭🤭

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtomKarincaZ5c

Ahh be keşke deseydin sana bendekini 30 tlye verirdim.kapaklı kullanamadım ben.80 tl almıştım kahverengi orjinal akıllı kılıf .İsteyen olursa veririm.1 gün kaldı telin üstünde.
    Sanırım bende o kılıfı kullanamayacam gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Kılıfsız çok güzel namussuz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Kılıfsız çok güzel namussuz ya
    İşim gereği 12 saat dışarıdayım ve sürekli hareket halinde, artık dışardayken kapaklı kılıfı kullanacam çünkü elimden düşürme riskim çok fazla.. Fabrika çıkışlı ekran korumayı sökmedim.

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    Yüzkere yazdım bidaha yazayım yüzbir olsun
    Srnin hatırın için

VERMEZ GÜNCELLE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler magisk manager kurunca guncelleme alabiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ipee

Beyler magisk manager kurunca guncelleme alabiliyormuyuz?
    Eğer bootloader kilidini açtıysan, Magiski gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Güncelleme alıyor mu demişssin. inan yüklemeyince de almıyor. Hala 128 resmi sürüm. 131 i bile almadı daha 140 betalar çıkmışken avrupada. Bari Magisk yükleyince her çıkan güncellemeyi, çıkar çıkmaz yükleyebilirsin.

NOT: Eğer bu işlerle çok alakan yoksa, Hiç bulaşmamanı öneririm. Yıllardır custom rom, root, bootloader vs ile uğraşırım. İlk defa bu telefonu kurtaramadım brick oldu telefon. FRP kilitli olduğu içinde mümkünatı yok kurtaramadım cihazı eRecovery de takılı kaldı. Garantiye verdim telefonu orijinal romu geri yükleyip telefonun yazılımını komple sıfırlayıp gönderdiler sağolsunlar ücretsiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

ff ile güncelleme yapmak garantiye zarar veriyor mu ?
    Bir önceki mesajda dediğim gibi, Ben bootloader kilidini açtım rootladım ve brick yaptım telefonu. Kabak gibi belliydi rootladığım. Buna rağmen garanti kapsamında ücretsiz yapıp gönderdiler. Yani FF bozmaz kesinlikle.
  • Htc 10 a kadar 6 htc modelinden gectim. Hepsinde root ve room kurdum. Bu telefonda da rebrand yaptim. Magisk 133 sürümü var yüklü. Ff ile 135 buluyor ve kuramiyorum cildircam. Volte aktif değil sorun nedir anlamiyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

p20 pro gelince mate 10 pro fiyatları düşer mi arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? 3600 lira şuan şöyle 3200 lere çekilse alacağım. Kirin 970'e bu paralar verilmez ama bataryası beni cezbediyor. Batarya testlerinde en iyi sonucu veren amiral gemi şuanda mate 10 pro.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-mate-10-pro-128gb-cep-telefonu-huawei-turkiye-garantili-P238427644
    Çek kullanmadan 3500 tl ye huawei tr garantili bulunuyor. 2-3 haftaya bir miktar daha düşer fiyatlar.

• oguzeybek kullanıcısına yanıt
    Mesele kötülemek veya övmek değil tarafsızca bir yaklaşım, merak edenler için gözlem paylaşımıydı. Almadan önce burayı açıp okuyacaklar var. Bu ülkede aldığı malı övme, rakiplerini kötüleme huyu var. Ne Note 8 ne de Mate 10 pro beni mutlu etmedi. Her iki telefon da 3500 tl fiyatında ve fiyatlarını hak etmiyorlar.
  • yeniseyy Y kullanıcısına yanıt
    Yanlış anladın ben malı övme derdinde değilim yalnızca doğru eleştiri olmasından yanayım hicbirsey 4-4 lük değil her cihazın bir eksisi var zaten. Bu paraları hiçbir cihaz haketmiyor da ülkemizin parasının değeri ortada elin asgari ücretli almanı maaşının 3te 1 ine alıyor Mate 10 pro sen 2-3 maaş gömüyorsun maalesef ...

• ipee kullanıcısına yanıt
    zaten bootloader açıksa direk pc den fastboot ile kurabilirsin neden FF ile uğraşıyorsun ki? bununla ilgili konular var biraz araştırırsan bulabilirsin.
  • Yok hocam bootloaderi kapattim sandim ki bu rebrand yapip bootloaderi kapatinca otomatik guncellemeleri alacak ama olmadi. Simdi tekrar c636 bolge kodunu değişem yada adb ile fw guncellesem uygulamalar ayarlar gidecek diye korkuyorum.

• Ben lg g4ten geldim. Onda bir çok kısayol var. Mate10 proda basit işlemleri 2 3 tıklamayla yapıyorum ki bu çok sıkıcı.

Mesela medya sesi nasıl kısıp açılıyor. İlla ayarlara mı girmem gerekiyor. Ya da tel sesi artı veya eksiye bir kere basıp çıkan pencereyi genişletip de ayarlamam gerekiyor. Oysa lg g4te üst bildirim ekranını yarım çekince ses ve ışık ayarı tam çekince diğer ses ayarları da görünüyordu.

Diğer mesele galeriden çokça resim silerken sürekli onay istiyor. Onay penceresinde Tekrar gösterme diye bir seçenek koymamışlar. Diğer bazı bölümlere girerken bilgi pencerelerinde tekrar gösterme seçeneği çıkıyor. En iyi fotoyu yakalamak için 10 20 kez farklı modlarda foto çekiyorum. Beğendiğimi bırakıp diğerlerini silmek istiyırum. Toplu silme değil, tek tek tam ektan görerek silmek istiyorum.

Huawei.nin basit iyileştirmeler yaparsa daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzafer -- 10 Nisan 2018; 9:2:39 >

• Arkadaş millete şaşıyorum maşallah yeni gençlik acaip üşengeç yetişiyor

Adam araçtan inip aracının kilitli benzin kapağını açmaya üşeniyor
    Kullandıkları ürünlerin kılavuz kitapçıklarını okumaya üşeniyor
    Telefonu eline alıp açmaya üşeniyor zaten telefonu ortada bırakamazsın
    Bir iki tuşa fazladan basmaya üşeniyor
    Digital dünyada şifrelerini küçük bir deftere not etmeye.üşeniyor
    Bir iki adım fazladan atıp su içmeye üşeniyor annelerinden istiyorlar
    Velhasıl üşeniyor oğlu üşeniyorlar
    Herşeye rağmen gençleri seviyorum onlar bizim geleceğimiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

arkadaşlar ekran kaydı alırken yukarıda saniyeyi falan gösteriyor onu kapatamıyor muyuz?
    bilen yok mu ya
  • Benide listeye ekleyebilirsiniz

Dün teslim aldım oldukça kaliteli cihaz 1.ci gün sonunda izlenimlerim oldukça iyi çok memnunum

Sizler sayesinde birşeylerde öğrenmiş olacağım ilave olarak
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Şimdiki telefonlar çoğu sahibinden daha akıllı.

• Kamera ile alakalı sorun yaşayan var mı 2 defa yaşadım kamerayı açıyorum kendi kendine kapanıyor sonrasında telefon kapanıp açıldığında düzeldi neden oldu ki acaba? Bilgisi olan var mı

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.