Şimdi Ara

Huawei Mate 10 Lite mi ? Huawei P10 Lite Mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2 yıl taahhüt vermeden telefonu size vermiyorlar ki, pakedin indirimini de iptal ediyorlar ve cihaz size 2500 liraya gelmiş oluyor toplamda. Yani vodafone un bir aldatmacası bu. Bu tarife 70 lira olsa zaten almam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter87 H kullanıcısına yanıt
    Bende onu diyorum işte, tarifenin fiyatı 70 tl ve ben zaten indirimli kullanmıyorum. Bu yüzden ben cihaz için ödediğim meblağı dikkate alıyorum. Dediğinizi gibi eğer ben tarifeyi indirimli kullanıp cihazı alsaydım dogru ama ben sonuçta yıllardır tarifeyi taahhütsüz kullanıyorum.
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    2014 den beri taahhütle red kullanıyorum. Sürekli kullanıyorken neden taahhüt vermiyorsunuz hocam?

• hunter87 H kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bir nedeni yok.

• nitemm_96 kullanıcısına yanıt
    Ekran çok çok yeterli, beni tatmin etti. Pil ise sürekli müzik dinleyip, birşeyler okumama rağmen 1,5 gün rahatlıkla götürüyor. Şikayetlere pek aldırma derim. Al ve keyifine bak. İphone stabilitesini Android'de yaşa :)
  • Cihazı 2 gündür kullanıyorum ve şuan için oldukça memnunum. Fakat yazılımsal olduğunu düşündüğüm bir durum var oda kameranın flu resim çekmesi.

Birde mate lite kullanan arkadaşların hangi sürüm Android kullandığını yazabilirler mi?

• telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam yorumunuz için.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.