Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    Dostum 80 sayfa olmuş konu, o kadar karıştırmak için ağır işsiz olmak gerek.
  • tambjk kullanıcısına yanıt
    İyi de. 40kere aynı soruya benim ya da bir başkasının 40 kere cevap yazması da enayilik değil mi sence? Konuyu araştırıp tek tek okuyan insanların ne suçu var?

Ekleme : teknoloji gelişti ve forum sistemlerinde 10 yıldır "Konu içi arama" diye bir özellik var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok arkadaş. O kadar çok pro ile bunun arasında git gel yaptım ki. Eşime ve kendime alacağım için o kadar fark ödemeye gerek yok bence. Dün akşam Turkcell bayinde detaylı olarak Mate 10 Lite' ı inceledim ve artık almaya karar verdim. Pro' da yapay zeka, daha güzel kamera vs. Ne gerek var bize yaa. İphone 6S leri satıp geçiyorum hemen.
  • opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    Telefonu Güncellemişsin Enson Sürüm Ayarlarda yazmakta Android 8 3,4 Ayı bulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera çizilir mi bu telefonda?

• bayağı enteresan bir telefon.

2199 lira fiyat etiketiyle çıkan bir telefonda hızlı şarj, gorilla glass, NFC gibi temel şeyler yok. içinden çıkan kulaklığın ederi desen 1 lira, oreo ne zaman gelir muamma, kamerası bildiğin kötü. aynı fiyat aralığındaki telefonlardan öne çıkan tek bir özelliği var mı ondan da şüpheliyim. 2 sene öncenin amiral gemilerinden birini daha uygun fiyata satın almak daha mantıklı bana kalırsa. kullanan olarak görüşüm bu. almayı düşünen bir karşılaştırma yapsın ve neden bu telefonu almalıyım diye düşünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunaj -- 23 Mart 2018; 13:10:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

Selam dostlar.

YENİ ARKADAŞLAR ESKİ MESAJLARI KARIŞTIRSINLAR. Sorduğu soruların %80i cevaplandı çünkü.

Ben başka bi konuya değineceğim. Aliexpress'ten sürekli sipariş veriyorum ıvırı zıvırı. Geçenlerde kamera koruma filmi sipariş ettim. Acayip memnun kaldım. Varla yok arası kamera üstünde. Fiyatı da çok komik. İki tane geliyor biri yedek. Siz de faydalanın isterim :

2 ADET Parmak Izi Geri Şeffaf Kamera Lens Koruyucu Güvenlik Kapak huawei Mate 10 lite için Temperli Cam Film Temizle
    http://s.aliexpress.com/B3IfUNz6?fromSns=Copy to Clipboard

360derece kılıf ve uzun mikro usb kablosu da aldım. Onlar gelince de değerlendirip paylaşırım :)

Merhaba hocam, kılıf kablonun da linklerini paylaşabilir misiniz?

• ImpossibleHeLL kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ürünler geldiğinde gönderirsem daha iyi olur. Nasıl olduklarını bilmiyorum henüz, yanlış tavsiyelerde bulunmak istemem....

• dunaj kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 ayı geçkin Bir haftalık cihazı 1500TL gibi almıştım o anki nakit durumum Anca denk gelmişti

Sıfırını 2.200 TL almak benim açımdan bu cihaza fazla gibiydi

Nfc,çift tıkla açma vb. Özellikleri root yaparak aktif ederim umuduyla uygun fiyata almıştım

Ama gel görki sistem dosyaları o kadar karışık ki Huawei 3,4 cihazı aynı işlemci ve Gpu koymuş Yani bir Şablon yazılımdan 4 cihaza Aynı yazılımı yüklemiş şu anda ancak arama kaydını aktif edebildim.

Sözün özü bu Cihazın ederi 1500TL, 1600TL Olmalıydı

Yüz tanıma reklamıda tam bir Satış politikası

Garanti açısından servis kaliteli ve hızlı bir süreçleri var

O yönden artısı mevcut

• Merhabalar herkese tekrar.

Aliexpress siparişlerim gelmiş. 360 derece koruma sağlayan kılıfım da gelmiş. Şu an takılı vaziyette. Kulaklık düğmelerine kadar kapalı olduğu için ben beğendim. Sizlerle de paylaşmak isterim. Bence tek eksiği bu kılıfa uygun ekran koruma filminin gelmemesi. Bir de o olsaydı, orjinal fabrikadan gelen filmi söküp onu takardım ama idare edicez artık. Zaten kılıfın sağı solu birazcık kabarık olduğu için ekrana birşey değmesine izin vermeyecektir. Kamera çıkıntısını tam kapatıyor. Böylece masa üstünde kamera çizildi derdi yok.

Kılıf Link :http://s.aliexpress.com/rMjmmqiu?fromSns=Copy to Clipboard

Bir diğer siparişim ise 3 metrelik usb kablo. Ben masa üzerinde şarj ederken yerden priz kullanıyorum. Aynı zamanda gece yatarken telefonu kurcalayanlardanım. Orjinal kabloyu çantada power bank için saklayacağım. Bu ise ofis ve yatak kullanımı için. Örgülü bir model ve uç kısımları metal. Taktığımda oynama, temassızlık falan yapmadı. Ben pek beğendim. Siz de faydalanın isterim, farklı ölçüleri de var.
    http://s.aliexpress.com/bqQBVvqe?fromSns=Copy to Clipboard

• Taha0194 kullanıcısına yanıt
    Yurt disi fiyati dediginiz aralikta zaten. Malum Turkiye...
  • https://www.aliexpress.com/item/UPaitou-Luxury-TPU-Case-for-Huawei-Nova-2i-Mate-10-Lite-G10-Leather-Texture-Silicone-Back/32840279781.html

Bir kilif onerisi de benden. Bunu kullanmaktayim 1 haftadir.Siyah olani, telefon da siyah.

Uygun fiyata cok iyi bluetooth kulaklik arayanlar da suna bakabilir :https://www.aliexpress.com/item/Bluedio-T5-Active-Noise-Cancelling-Wireless-Bluetooth-Headphones-Portable-Headset-with-microphone-for-phones-and-music/32857159419.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.3k2prE

Bluedio T5, yeni cikti daha. T4S var elimde, fiyatinin kesinlikle cok ustunde ses kalitesi. Aktif gurultu engelleme var fakat bi ise yaramiyo. Yeni modelde yani T5 te oda duzelmistir buyuk ihtimal. T4S i soyle anlatayim; elimde sennheiser hd 4.40 ta var. Hangisi daha iyi karar veremiyorum inanin. Bluedio T4s i 11.11 indirimden 27 dolara almistim. Sennheiser 670 lira, siz dusunun artik. Bu arada T5 38 dolara dusmekte 5 gun sonraki indirimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolez -- 23 Mart 2018; 17:20:24 >

Hocam kılıfın hangi rengini aldınız. Ben siyahını almıştım bunun, ama bana çok kalitesiz geldi görüntü olarak. Fotoğraf paylaşabilir misiniz?

• byldz B kullanıcısına yanıt
    Ben alt-üst mavi, geneli siyah olanından aldım. Fotoğrafları da şöyle :

Tek sorunu benim için, arka taraftaki siyah yüzey mat olduğu için parmak izi görülüyor. Benim de ellerim tertliyor. Yine de telefonu temiz tutmaya çalışıyorum o yüzden çok sorun olmuyor.

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

Teşekkürler bu daha iyiymiş full siyaha göre

• evolez E kullanıcısına yanıt
    Siz de kılıfın fotoğraflarını paylaşır mısınız, tercih etme anlamında çok faydası olacaktır.
  • HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

Su an telefona takiliyken malesef cekemiyorum. Cekecek baska telefon yok malesef. Yalniz yukaridaki verdigim linkte feedback kismina bakarsaniz, 395 yorum var ve bol bol fotografta mevcut.

360° korumali ve parmak izi tutmuyor kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolez -- 24 Mart 2018; 12:2:10 >

• Merhaba arkadaşlar beni de aranıza alın siyah

Az önce teknosadan aldım

• Bilmiyorum farkında mısınız, yada benim telefona ait bir problem mi bilemiyorum fakat telefonun konum bulma yeteneğinde sorun olduğunu düşünüyorum. Kimi zaman yavaş kalıyor, kimi zaman yerimi doğru anlaması uzun sürüyor. Örneğin geçen gün araçla bir 20 metre gittikten sonra algılayabildi, note 4 ile max 2 3 metrede topluyordu kendisini. Ki bahsettiğim anlarda hattım full 4G çekiyordu. Örneğin farklı bir seferde ise aynı araçta, aynı anda note 5te hiç problemle karşılaşmadım.

Benzer durum yaşayan var mı?

• Sürekli huawei kimligimizi dogrulayin diye uyari vermeye başladı, uyariyi tikladigimda ise huawei cloud bolgenizde geçerli değildir diyor.

Manyak mi bu alet acaba? :))

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.