Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu almayı planlıyorum, ön ve arka kamera performansından memnun musunuz? Örnek olarak birkaç fotoğraf paylaşır mısınız?
  • arkadaslar mate 10 lie telefonuma flip cover kilif aldim ve kilif desteklenmiyormus😲😲😲😲Mate 10 Lite cihazlarında flip cover özelliği yazılımsal ve donanımsal olarak desteklenmemektedir diye cevap yazdilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolez

4.5g yi desteklemeyen cihaz mi kaldi? Gecen senenin en uygun fiyatli telefonlari dahi desteklemekte. Seni baslarindan savmak icin yapmislar, baska aciklamasi yok. Baska cihazla deneyin bulundugunuz yerden, arkadas komsu cihazi falan. Teyit etmis olursunuz boylece, telefondami, hattinizda mi sorun?

Sanırım vodafone da sorun var hocam internette başkaları da yazmış

• HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

• Bu gelen guncelleme de AR LENS var ne saçma birsey bu kullanan varmı acaba ben hiç bir işe yaradığını düşünmüyorum boşa geliştirilmiş bişey bı kaç deneme yapiyim dedim arka plan oturmuyorda gereksiz bişey olmuş ... Beğenmedim

• Telefonu yarın alacağım şuan kullandıgım telefonda vodafone hat sorunu yaşıyorum, bu modelde herhangi bir sorun yaşayan oldu mu?
  • Güncelleme yapan arkadaşlar, güncellemeden sonra telefonda ısınma yada kasma sorunu oldu mu?

• oKsEAt kullanıcısına yanıt
    A5 2017 güzel bir cihaz değistirmenizi tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atkosturanadam -- 25 Şubat 2018; 21:29:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrhky E kullanıcısına yanıt
    Kesin mi hocam bu?

• atkosturanadam kullanıcısına yanıt
    Kesin bilgi dostum.

• emrhky E kullanıcısına yanıt
    Bunu nereden buldunuz acaba sonu b130 olan cihazlar için bilgi yok mu

• Cihazdan sıkıldım hocam bu yüzden değiştirmek istiyorum. Lite ve Pro versiyonlarını inceledim telefonun duruma göre belki pro'sunu alabilirim. Hattım Vodafone ama bir problem var galiba Vodafone ile kullanıldığı zaman.. Bunda kararsız kaldım.
  • oKsEAt kullanıcısına yanıt
    Hocam düsük ısikta kamerasi kotu ve ses konusunda pek iyi bir cihaz değil onun disinda hizi sarji guzel bir cihaz. Ama sunu dikkate alin hizli sarj vardi eski telefonumda olmasa bir sey olmaz diyordum ama baya farkediyor onu da goz onunde bulundurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atkosturanadam -- 25 Şubat 2018; 23:1:8 >
  • Ben Vodafone ile kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok gayet memnunum. Volte desteğide var, fiyat performans olarak gayet başarılı. Pişman olmazsınız alın bence

• BIuE06 B kullanıcısına yanıt
    Oyun performansı ve kamera performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yakın zamanda bu modeli almayı düşünüyorum.
  • Oyun denemedim ancak kamerasi iyi. Gece çekimleri çok iyi olmasada gündüz çekimleri oldukça iyi.

Oyun performansını herhangi bir telefonla karşilaştirmak istersen antutu skorlarini karşilaştirmani öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: BIuE06

Ben Vodafone ile kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok gayet memnunum. Volte desteğide var, fiyat performans olarak gayet başarılı. Pişman olmazsınız alın bence

Hocam sizde 4.5g de herhangi bir sorun var mı? Ben de vodafone kullanıyorum ve vodafone telefonunuz 4.5g desteklemiyor diyor. Kullanamıyorum 4.5g yi:(

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirliv-a

quote:

Orijinalden alıntı: BIuE06

Ben Vodafone ile kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok gayet memnunum. Volte desteğide var, fiyat performans olarak gayet başarılı. Pişman olmazsınız alın bence

Hocam sizde 4.5g de herhangi bir sorun var mı? Ben de vodafone kullanıyorum ve vodafone telefonunuz 4.5g desteklemiyor diyor. Kullanamıyorum 4.5g yi:(

Hattım vodafone telefonum mate 10 lite ama 4.5g den problem yaşamıyorum. Telefonun desteklemediğini söyleyen her kimse ona bu işten anlamadığını ve ivedilikle bu işi bırakmasını bizlerin sağlığı açısından büyük önem taşıdığını belirtin bence.
  • Merhaba konuyla ilgili bugun Vodafone aradım. Cihazın 4.5 destekleyenler listesinde oldugunu. Bağlantıda sıkıntı varsa bağlantı ayarlayının Vodafone tarafından resetlenerek çözüldüğünü ilettiler. Eğer sorununuz devam ediyorsa müşteri hizmetleri ile bir görüşünüz

• Buda huawei servis cevabı

Merhaba, operatörlerin cihazın özelliklerine istinaden telefonları altyapı sistemlerine kaydetmeleri gerekmektedir. Mate 10 Lite modeli donanımsal ve yazılımsal olarak 4,5G özelliğini tam olarak desteklemektedir. Konuyla ilgili olarak lütfen operatörünüzle iletişime geçiniz.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.