Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar herkese, Mate 10 Lite'ın şarj girişine takılan kablo oynama yapmakta ileriye doğru sorun çıkarır mı? Bazı yerlerde okudum "oynaması normal , bu şekilde olması uzun ömürlü olduğunu gösteriyor, egerki sabit olsaydı kasılma dan dolayı çabuk deforme olup temassizlik olurdu... Hiç bir problem yok..arıza falan değil..." denmekte sizde de olmakta sanırım sizin düşünceniz nedir?
  • CreedLeo kullanıcısına yanıt
    İlk defa böyle güzel bir açıklama duydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Kinross kullanıcısına yanıt
    Hocam benim dediğim gibi bir durum sizin cihazda da var mı peki?
  • CreedLeo kullanıcısına yanıt
    evet siz deyince denedim, var. çok mühim bir mevzu değil bence. ama uzun ömürlü falan olduğunu göstermiyor ondan eminim.
  • Yüz tanıma özelliği hoşuma gitti ayrı bi hava katmış

• quote:

Orijinalden alıntı: ...BeDo...

Yüz tanıma özelliği hoşuma gitti ayrı bi hava katmış

Ben de az önce ayarladım yüz tanıma stabil çalışıyor ayrıca hızlı aynı zamanda hem parmak izi hem yüz tanıma ikisi de etkin açarken istediğini kullanabiliyorsun

• Bu arada benim hattım da Türk Telekom güncelleme dün akşam saatlerinde geldi bazı arkadaşlara daha gelmemiş tuhaf yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: lBoyKal

quote:

Orijinalden alıntı: ...BeDo...

Yüz tanıma özelliği hoşuma gitti ayrı bi hava katmış

Ben de az önce ayarladım yüz tanıma stabil çalışıyor ayrıca hızlı aynı zamanda hem parmak izi hem yüz tanıma ikisi de etkin açarken istediğini kullanabiliyorsun

İkisinin de çalışması hoşuma gitti, ben yüz tanımadan hevesimi alır kaldırırım diyordum Ama parmak izi bazen okumuyor uğraştırıyor veya bende böyle bir sıkıntı oluştu bilemedim.

• Bir T. Telekomlu olarak bizede güncelleme gelse, bizimde hoşumuza gitse. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GRETACASH kullanıcısına yanıt
    Hocam zaman gecmis ama bir yeri duzelteyim dedim. Telefonun ekran ips panel oldugu icin renkden dolayi pil tuketme farki olmaz. İps sadece parlakliga gore tuketimi degistirir. Amoledlerde dediginiz durum var.

• Bu arada lg g6 da yuz tanima ekrana dokunmadan aciyor. Lg g2 de vardi ekrani actiktan sonra yuz tanimayla kilit acilmasi bu yuzden muthis bir yenilik degil sanirim. Hattim turkcell bana da gelmedi guncelleme henuz hat ile alakali degil.

• Toron Alp kullanıcısına yanıt
    kulaklik dunyasi derya, ne istiyosun. Kulak ustu, spor, gercek kablosuz(samsung iconx, airpods tarzi) vb
  • Şu güncelleme bizede bi gelseydi artık

• tsshadow T kullanıcısına yanıt
    Evet, akıllı yardım/hareketle kontrol menüsü altında var bu seçenek. Gelmiş yani,ben de şimdi farkettim. Bu durumda yüz tanıma ile kilit açmak için kilit tuşuna basmaya gerek kalmıyor.

• Benim telefon dubaiden gelme.güncellemeyi 15 gün önce güncelledim.birde şöyle bir durum var. Hattimi normal diğer telefonlara taktigimda internetim edgeden girerken bu telefonda 4G ile giriyorum. Sanirim bant ayari ile bir durum. Ama gözüm mate 10 da. Birde bana gelen güncelleme 882 mb ti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginow -- 23 Şubat 2018; 22:49:6 >
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Kardeşim mate 10 al. Gerisini düşünme

• enginow E kullanıcısına yanıt
    4.5G Görmemesi yazılımsal Diğer huawei cihazıma Çin ve Afrika😁 romlarını yüklemiştim onlarda da 4.5G yoktu

• Meyemal M kullanıcısına yanıt
    Mate 10 pro değil. Mate 10 alın bence.

• Taha0194 kullanıcısına yanıt
    Yazilimsal oldugunu düşünmüyorum.ikisininde yazilimi 7.0 nouget

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Evet, akıllı yardım/hareketle kontrol menüsü altında var bu seçenek. Gelmiş yani,ben de şimdi farkettim. Bu durumda yüz tanıma ile kilit açmak için kilit tuşuna basmaya gerek kalmıyor.

Teşekkürler cevap için

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.