Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alpii95

Arkadaşlar merhaba. Babamda mate 10 lite var. Şarjı çok çabuk bitiyor. Telefonu da pek kullanan biri değil. Ne instagram, facebook kullanır ne internette girer.

Ne yapmamı tavsiye edersiniz? Android pek bilmiyorum. Sanki arkaplanda birşeyler sömürüyor sarjını. Bilen yardım edebilirse cok sevinirim.
    Merhaba, Ayarlar/Pil/Başlat konumundan kullanmadığınız uygulamaları kapatın, telefonu tekrar başlatıp öyle bir test edin bakalım. Umarım faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecat

Merhaba, Ayarlar/Pil/Başlat konumundan kullanmadığınız uygulamaları kapatın, telefonu tekrar başlatıp öyle bir test edin bakalım. Umarım faydalı olur

Alıntıları Göster
    Orada bütün uygulamalar mavi yani açık. Onları kapayım mı? Otomaik olarak yönlendiriliyor yazıyor
  • Öncelikle güncelleme ile alakalı bir gelişme yaşayan var mı firmware finder VS ile güncelleme çekebilen? .
    Bu biraz keyfi olacak yazı stilini ücretsiz olarak değiştirmek istiyorum yazılımla veya dosya atamasıyla falan bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Mate 10 lite telefonumun ekranı çok kez kırıldı aldığım bütün yan sanayi ekranlar sorunlu çıktı. Ya dokunmatik hassasiyeti zayıf ya görüntü bozuk ya da farklı sıkıntıları vardı. Şuan ekranım yine kırık. Bu işin ustası arkadaşlardan bir ricam olacak. Kullanıp memnun kaldığınız bir yan sanayi ekran markası önerebilir misiniz? Orijinal fiyatı telefondan fazla şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinan252525 -- 30 Nisan 2020; 13:5:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı garantiye gönderdim fakat sistemde falan sorgulamada bir şey çıkmıyor anlam veremedim.
  • Telefon ekranı değişti güzel hoş oldu ama şimdi ısınma arttı gibi duruyor kamera da daha fazla hissediyorum normal mi bu?

• Alpii95 kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarlarından ekran çözünürlüğünü fhd'den hd'ye getirirsen pil kullanımı gözle görülür bir şekilde azalıyor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:5:34 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsizizleyici00 -- 17 Aralık 2020; 0:5:51 >
  • arkadaşlar telefonum kapandı açılmıyor, hiçbir şarj belirtisi yok. internette araştırdım fakat, saçma saçma reklam sayfaları çıkıyor. başına gelen oldu mu?
  • Chrome açılırken donuyor arada. Uygulamalar kısmından önbelleği temizleyip bir de uygulamayı durdur deyip öyle açabiliyorum ancak. Sorunu kökten çözecek bir yöntem var mı?

• agahefendi10 A kullanıcısına yanıt
    Opera tarayıcı kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten baktığımda cihazın hem emui 10 hemde android 10 güncellemesi almış olması lazım ama bende bırakın bunları emui 8.1,8.2, 9.0,9,1 bile almadım şuanda android sürümümde 8, emui sürümümde 8 ve hiç güncelleme gözükmüyor benzer sorunu yaşayan var mı? Veya 8 in üzerinde bir sürüm kullanan var mı var ise teknik servise götüreceğim belliki güncelleme almıyor cihaz

• Orleansz O kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın aldığı son güncelleme EMUI 8 zaten, resmi servisle konuşunca da diyorlar güncelleme almadı, almayacak diye. İnternette çok uzun zamandır alacak alacak diye haberleri dönüyordu ama yalan oldu.
  • Telefonun ekranı kırıldı. Telefoncuda 300 TL ye yan sanayi ekran taktırdım. Telefon aşırı kötü oldu. Dokunmatikten ziyade kamera hiç güzel çekmiyor. Kamerada yaşanan sorun ekrandan mı kaynaklıdır? Pazartesi tekrar götürücem yaptırdığım yere.

• Ben 2 gün önce Tufan iletişimden ekranı değiştirdim. 250 TL tuttu. Kamer sorunum yok ancak klavyede yazı yazarken bazen basmama takılma gibi şeyler oluyor. Orjinal gibi olmuyor tabi ama bu telefona da 550 TL verip orjinal ekran taktırmaya değmez. En kötü oğlana vericem bir süre o takılsın.

• Arkadaşlar merhaba Yeni aldım mate 10 lite bir sorum olacak kamerayı açtığımızda kamera düğmesinin bulunduğu alanı kaplayan siyah bölümü kapatamiyor muyuz

• Gölezli Emre G kullanıcısına yanıt
    Ekranı sağa kaydırıp ayarlar bölümüne gel . Orda cozunurluk ayarı var .
    18:9 olanı seç .
    Tam ekran olur

• Telefonu alacak arkadaslarin aklini karistirmak istemem ama huaweinin elini etegini cektigi, guvenlik guncellemesi bile almayacak olan bu telefonu neden aliyorsunuz. Evet telefon cok guzel ama 2021 yilinin telefonu degil. Ayni fiyatlara yeni cikmis muadil urun baksaniz daha iyi olur diye dusunuyorum.

• Dokunmatiğiniz çalışıyorsa neden ekranı değiştiriyorsunuz ki? Yalnızca ön camı değiştirin arka ekran dokunmatiği orjinal kalsın. Bunun için araştırma yapabilirsiniz. Benim kırıldı o şekilde yapıcam. Hem orjinal arka ekranı telefonculara kaptırmamış olursunuz. Hem daha ucuza mal oluyor. Bir çok video var ön cam değişimi adı altında. (dokunmatiği çalışan problemi olmayan sadece ön cam için konuşuyorum)

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.