Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Şeffaf kılıf önerir misiniz?

• Herkese merhaba,
    Dün telefonum yere düştü ve ön cam sizlere ömür Kullanılabiliyor ama görüntü çok kötü ve değişmesi gerekiyor.
    İstanbul'dayım hangi servisi önerirsiniz?
    Bir de herkesin sarı leke sorunu olmuş. Şimdi biraz dikkatli bakınca bende de ekranın orta-aşağı kısmında sarı leke gördüm 1-2 tane. eylül/2020 'ye kadar cihazın garantisi mevcut, ön cam tamiri için para alıp daha sonra sarı lekeden dolayı cihaz değişimi yaparlarsa yakarım orayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHBG -- 17 Eylül 2019; 17:32:24 >
  • Az once musteri hizmetlerini aradim. Android 9.1 gelecegini fakat tarihin belli olmadigini belirtti. Umarim cok yer kaplamaz. Pubg guncellemesinden yer bitti bitiyor zaten.

• bu sene sonuna kadar gelir herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu sarı leke tam olarak nasıl birşey? telefonla birlikte gelen ekran koruyucu var acaba ekran koruyucusuz mu bakıyorsunuz bende şu an dikkatimi çeken bir durum yok. belki gözler bozulmuştur farkedememiş de olsbilirim😃

• rexpos R kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucusu olsa bile hocam belli olur özellikle beyaz ekranda belli eder kendini iki kere oldu benim telefonda iki kez ekranı değişti.
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.namura.fullscreendisplaytester

şu uygulamayla test ettim mavi ışık filtresini kapatarak. çimdilik bir anormallik yok. acaba göz konforu(mavi ışık fitresi) açık mı kullanıyordunuz telefonu? malum ekranı sarıya çevirip gözü koruyor, sürekli sarı ekran acaba ekran hücreleri için zararlı mı diye merak ettim

Sarı lekenin sebebi sanırsam aşırı oyun ve cihazın isinmasi. Diğer bı sebep ise telefonu direk güneş ışığına maruz bırakmak. Çözümü yok ekran değişimi. Bu hata sadece huaweiye özel değil asuslardada aynı problem vardı. Yani filtre olayı falan değil. Bildigin sarı leke var ekranda.

• telefonumda şöyle bir sorun var.yaklaşık bir yıldır earpods kulaklık kullanıyorum fakat son 3 gündür kulaklığı görmemeye başladı telefon.kutusundan çıkan kulaklığı ise hiç sıkıntı yapmadan görmekte.böyle bir sorun yaşayan var ise çözüm yollarını söylesin lütfen.heybeden garantiye gönderip gelmesini bekleyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dyddsul -- 21 Eylül 2019; 23:25:51 >
  • arkadaşlar şarjını bu şekilde yapıp fayda gören oldu mu uzun vadede?
    https://www.webtekno.com/akilli-telefonlar-nasil-sarj-edilmeli-h38897.html
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Uzun vade de hic bir babayigit bu hususlara dikkat edemez. Bahsedilen yontemi uygulamak gunumuz de cok zordur. İsin teknigine deginecek olursak evet pilin omrunu uzatir. Kuru ve sulu pillerde kaide hic bir zaman tam bosaltim yapilmamasidir.

• Lityum bataryalar doluluğu sever %3 -4 leri edeyken görmeyin. %25 30 olunca şarja takın.

Yok hocam mavi ekran filtresi falan yoktu 2 kere oldu bundan önceki başka 2 marka iki telefonumda ekranda sarı leke problemi yaşadığım için artık direk fark ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

arkadaşlar şarjını bu şekilde yapıp fayda gören oldu mu uzun vadede?
    https://www.webtekno.com/akilli-telefonlar-nasil-sarj-edilmeli-h38897.html
    https://eksiup.com/p/6z17979642bg

Böyle kullanın çok faydasını göreceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djvietnam -- 25 Eylül 2019; 21:1:15 >

• Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımın mate 10 lite telefonu düşme sonucu açılmamaya başladı ve telefonu şarja takıp ses + güç tuşlarına basarak açtığımız zaman ise sadece aşağıdaki ekran geliyor ve başka hiç birşey yapılmıyor, şarjdan çıkardığımız zaman ise hemen kapanıyor (uzun süre şarjda beklemiş). Benim tahminim stock rom yükleyerek bu iş çözülür ama huawei telefonlarda hiç böyle bir işlem yapmadığım için(sony de çok yaptım) nasıl olacağını bilmiyorum. Bu durumun stock romdan başka çözümü var mı varsa nasıl yapılır? Yoksa stock rom nasıl yükleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim

• **BlackTower** kullanıcısına yanıt
    Huawei sitesinden hisuite indirip gene bu ekrana gelmen lazim. Sonra hisuiteden sıfırlama yapabiliyosun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Huawei sitesinden hisuite indirip gene bu ekrana gelmen lazim. Sonra hisuiteden sıfırlama yapabiliyosun.
    Hocam hisuit telefon kapalı olduğu için görmüyor yada biz yanlış yapıyoruz biraz anlatır mısın nasıl olacağını

• **BlackTower** kullanıcısına yanıt
    Eski huaweilerde USB debugging özelliğinin aktif olması lazimdi şimdi huaweilerde bu özellik kapalı olsada suit telefonu goruyo. Bu foto attığın ekrana gelip hsuite baglanman lazım. Eksik bisey yok.

• Cihazımı sarı ekran problemi yuzunden 3 kez servise götürdüm, 1 kez yeni cihaz ve 2 kez ekran değişimi yapıldı.

ve artık dayanamayıp ücret iademi istedim. Onaylandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakakola -- 2 Ekim 2019; 17:54:26 >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.