Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı
4.223
Cevap
116
Favori
467.263
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ
Giriş
    3049 Mesaj

Dosyalar uygulamasındaki kasayı kullanabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    burbarian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1068 Mesaj

Kasa olayı çok güvenli gelmedi. Çok da mantığını anlamadım. Kartı şifreliyorsa telefon bozulunca başka telefonda çalışır mı bilmiyorum. Çalışırsa güvenliği kalmaz. Çalışmazsa ben ulaşamam. İki ucu... değnek. Şifreli bir rar dosyası oluşturdum şimdilik. Araştırmaya devam. Desteğinize teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KNTLG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 16GB@3200MHz, Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II 7.1, Thermaltake Toughpower 750W, Asus Strix 2.0, AOC G2460PQU@144Hz, Logitech G410, Z-5500, Mx518, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
  • Yarbay
    2350 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Arkadaşlar ben de bu cihazdan alarak aranıza katıldım. 8 yıldır samsung note serisinden sonra değişik geldi. Bana lazım olan en önemli özellik note serisindeki S-Not özelliği. Metin dosyası yazıp kaydediyor ve şifre koyuyordum. Açmak için şifre gerekiyordu. Bu telefonda not var ama şifre koymuyor. Herhangi bir program yüklemeden bu işi telefonun kendisinden yapabiliyor muyuz? Önemli bilgilerimi o dosyada saklayacağım ve şifreli olmasını istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Not uygulaması içinde oluşturduğunuz tek bir not kaydına şifre koymak istiyorsanız sanırım böyle bir seçenek yok.
    Bilmiyorum işinize yarar mı ama not uygulamasını parmak iziyle açılacak şekilde kilitleyebilirsiniz.
    |
    |
    Güzel oldu bu. Her seferinde şifre girmekten iyidir. Çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Bildirim çubuğundaki simgelerin yerini değiştirmek mümkün mü? Wifi ve mobil veriyi en sağa çekmek istiyorum.

Ekleme:Buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 13 Ocak 2019; 20:37:05 >
    |
    |
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 16GB@3200MHz, Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II 7.1, Thermaltake Toughpower 750W, Asus Strix 2.0, AOC G2460PQU@144Hz, Logitech G410, Z-5500, Mx518, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
  • Er
    1 Mesaj
    An itibari ile çıldırmak üzereyim en fazla sekiz aylık olan mate 10 lite ı abimden aldım o kendisine yeni telefon aldığı için neyse kullanıyorum bir haftadır yazılılar bitmişken Bi pubg indireyim dedim 6 kere üç farklı ağdan birisi mobil veri olmak üzere indirmeyi denedim hata kodu 495 verip durdu p smart kullanan kardeşim ilk denemede indirip oynarken ben başaramadım o kadar veri silmeye Google hesabı silip yüklemeye rağmen neyse dedim pubgde sorun vardır mortal kombat indireyim dedim onda da aynı hata gerçekten cıldırmak üzereyim İnternetteki bütün çözümleri denedim nafile sırf şunun için üye oldum yardım eder misiniz lütfen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Evet o özellikten bahsediyorum ve p20 lite a pie gelmeden geldi bu özellikler

|
    |
    tesbihcekenhoroz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    p smart konusuna da yazdım, buraya da yazmak istiyorum.
    zenfone 6 kullanıyorum senelerdir. artık ömrünü doldurmak üzere. yeni bir telefon arayışındayım.
    1500 tl bandındaki cihazlara bakıyorum.

xiaomi redmi note 6 önerenler olmuştu. android arayüzünden vazgeçmek istemediğimden onu eledim.
    xiaomi mi a2 lite, huawei p smart ve huawei mate 10 lite arasında kaldım şuanda.

telefonda dikkat edeceğim 2 ana özellik var.
    1.si bataryası. bu 3 cihaz arasında bataryası; en uzun giden (ekran açık kalma + bekleme süresi olarak) ve boşaldıktan sonra en hızlı dolan model sizce hangisidir?
    2.si kamerası. yine bu 3 cihaz arasında hem ön hem arka kamera için fotoğraf kalitesi en iyi olan model hangisidir. ayrıca video tarafında da yüksek çözünürlükten ziyade, stabilizasyon özelliğinin olması, satın almamda rol oynayacaktır. mi a2 lite da eis desteği olduğunu okudum fakat diğer modellerde bu desteğin olup olmadığına emin olamadım.

şu sıralar, mi a2 lite ve p smart 1350 civarlarından, mate 10 lite ise 1650 civarlarından satılmakta.

bu modeller arasında ömrü en uzun olabilecek, bir kaç sene idare edebilecek olanını seçmeye çalışıyorum.
    bunları bırak, şu modele de bak derseniz öyle bir şey de düşünebilirim.

bu arada mate 10 lite 4gb ram, 64 gb depolamaya sahipken, diğer iki model 3gb ram ve 32 gb depolamaya sahip ve hepsi türkiye garantilidir.
    |
    |

• Binbaşı
    1901 Mesaj
    Mate 10 lite cihazım için fixsmarttan batarya almak istedim ama son kullanıcıya batarya satmıyorlarmış. Ben illa size servis ücreti ödemek zorundamıyım diyorum maalesef yapabileceğimiz bir şey yok deniliyor. Yani çıldırmamak elde değil. Telefon 1 haftadan beri öylece yatıyor ve kullanamıyorum. Bir firma nasıl parça aksesuarını satmaz ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxPark -- 17 Ocak 2019; 12:40:30 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dostlar yeni bir telefon alacağız aradığımı özellikler 1800 altı olması iyi kamerası olması güzel bir şarj süresi olması oyun falan oynadığım söylenemez p20 lite ile mate 10 lite arasında p20nin yeni olması ekranın daha hoş olması yapay zeka teknolojisini kullanması güzel artılar ama mate 10 lite da iyi bir cihaz siz ne önerirsiniz 2sini de elina almış olan var mı aranızda.
    |
    |

p20 ekranı ile mate 10 lite ekran konusunda ne gibi farklar var bilmiyorum ama p20 lite ile mate 10 lite aynı donanıma sahip yani p20 litede yapay zeka yok
    |
    |
    Casskan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pili nereden temin edecez peki?

|
    |
    FoxPark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

P20 boyut olarak biraz daha kucuk ve kibar telefon ama ekranı 10 lite ye göre biraz renksiz geldi bana 10 un ekrani kesinlikle daha keskin ve daha canli. Onun haricinde herşey aynı p20 bin artıları ise gyro ve type c fast charge olması. Çentik seviyorsan p20 lite al. Ben gibi çentik müdür ben sevmem centik falan diyosan 10 lite al.

|
    |
    Casskan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Servis kısaca diyor ki ss benden alacaksınız bende size iteleyecem. Ben onlara o ücreti vermem cihazıda vermem, kalsın öyle. en kötü Çin'den alırım. Garantisi zaten yok cihazın.
    |
    |
    rexpos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: arslancan94

P20 lite a GPU turbo da hareketle kontrol de geldi. Biz yetim çocuk gibi kaldık bu nasıl bir rezalet?
    Arkadaşlar mate 10 lite ye gpu turbo nezaman gelicek pubg oynayken telefon yancak bu gidisle bigun bilgisi veya tahmini olan varmi

Arkadaşlar 2000tl ye kadar telefon bakıyorum. mate10lite almayı düşünüyorum uzun süredır kullananlar hala onerırmısınız.kronık bazı problemlerı soylenmıs sararma,kamera gıbı.yardımcı olursanız sevınırım.

|
    |
seo paketleri
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
7,204
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.