Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nihayet derdimi anlayan biri çıktı. Teşekkür ederim bilgi için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben telefonda daha önce olup güncellemeyle giden bir özellik hakkında yardımınızı istiyorum. Sorun şu telefonu ilk aldığım zamanlar başlangıç ekranı da uygulamalar gibi yan dönebiliyordu ama artık dönmüyor ayarlarda da birşey bulamadım. Özellik gitti mi gitmediyse nasıl açabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oozziig2 O kullanıcısına yanıt
    O özellik emui8 ile gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taha0194 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bende ölye olduğunu düşünüyordum ama Bi umut sordum. Hoşuma giden kullanım kolaylığı sağlayan Bi özellikti. Gariptir ki daha önce lg g2 almıştım onunda başlangıç ekranı dönüyordu sonra güncelleme aldı onda da gitti o özellik. Bu da benim şanssızlığım işte.

• Arkadaslar .
    Bazen şoyle bor durumla karsilasiyorum .
    İnstagramda sesli bir video acik .
    Daha sonra hizlica sayfayi asagi indirirken yukaridaki videonun muzigi surekli arka planda caliyor . Sanki videoyu hic kapatmamisim gibi ....
    Uygulamadan cikiyor olmama ragmen hala muzik caliyor arkadan .

Not: son guncellemeden sonra basima gelmeye basladi .
    Ne onerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadomax -- 2 Ocak 2019; 22:26:22 >
  • sadomax S kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de oluyor, bazen telefonu kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyorum.

Ya da süper pil tasarruf moduna alıp geri çıkıyorum. Çok rahatsız edici bir şey.

• Hala akinir mi ? Mp3 kulaklik ses kalitesi nasil ? Ekran suresi ne veriyor ???

• sadomax S kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de oldu bir kez.. Sürekli olan bir şey değil sanırım.

Olsun ben bu telefonu çok seviyorum..
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Mp3 müzik ve kulaklık kalitesi çöp müzik dinlemekten zevk alan biriysen bulaşma. Benim için HTC number onedir Tek kral

• Arkadaşlar telefonla çektiğimiz ağır çekim videoları sosyal ağda nasıl paylaşabiliriz. Bir kere denedim video normale dönüyor.

• Merhaba arkadaslar, dunden beri bir sorun yasiyorum telefonda. Ayni sorunu yasayanlar var mi ya da yardimci olabilecek biri varsa cok sevinirim. Dunden beri kelimelerin altinda cizgi cikiyor yazarken. Hani otomatik duzeltme acikken cikarya oyle. Ama otomatik duzeltme kapali. Huawei musteri hizmetlerini aradim format atin dediler, attim. Fakat sorun hala devam ediyor. Deli etti beni. Varsa yardimci olabilecek biri simdiden cok tesekkur ederim.

• webjini W kullanıcısına yanıt
    ayarlar renk modu diye secenek var oradan belki biraz düzelebilir
  • ឵឵

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-03ACD3183 -- 4 Ağustos 2020; 0:23:44 >
  • BEYLER Bu telefonun video kaydı ve bu kayıt esnasındaki ses kaydı ne durumdadır ? tavsiye edermisiniz ? birde kulaklık girişi 3.5 mm lik varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luzumsuzsunuz

Merhaba arkadaslar, dunden beri bir sorun yasiyorum telefonda. Ayni sorunu yasayanlar var mi ya da yardimci olabilecek biri varsa cok sevinirim. Dunden beri kelimelerin altinda cizgi cikiyor yazarken. Hani otomatik duzeltme acikken cikarya oyle. Ama otomatik duzeltme kapali. Huawei musteri hizmetlerini aradim format atin dediler, attim. Fakat sorun hala devam ediyor. Deli etti beni. Varsa yardimci olabilecek biri simdiden cok tesekkur ederim.
    Zaten en iyi yaptıkları şey format atın demeleri. Başka bir halta yaramazlar. Swiftkey klavye kullanıyorsunuz ve google hesabınızla oturum açtığınızda ayarlarınız otomatik yükleniyor. Bende durum böyle. Fakat bahsettiğiniz durumu nasıl kaldırılır bilmiyorum.
  • Teşekkür ederim.

• P20 lite a GPU turbo da hareketle kontrol de geldi. Biz yetim çocuk gibi kaldık bu nasıl bir rezalet?

• arslancan94 A kullanıcısına yanıt
    Fluid navigationdan bahsediyosun demi. Pie Ile birlikte gelicek o sanirsam. Ama kotu haber suanlik bizimkilere pie gelmicek. Beklicez

• Arkadaşlar ben de bu cihazdan alarak aranıza katıldım. 8 yıldır samsung note serisinden sonra değişik geldi. Bana lazım olan en önemli özellik note serisindeki S-Not özelliği. Metin dosyası yazıp kaydediyor ve şifre koyuyordum. Açmak için şifre gerekiyordu. Bu telefonda not var ama şifre koymuyor. Herhangi bir program yüklemeden bu işi telefonun kendisinden yapabiliyor muyuz? Önemli bilgilerimi o dosyada saklayacağım ve şifreli olmasını istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    Dosyalar uygulamasındaki kasayı kullanabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.