Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leventvarsak

Baktım rengi soğuk yapmama rağmen diğer cihazla bariz fark var. Resmen sarı renk hakim. Acaba modeldenmidir. Yeni aldım çünkü
    Başka bir mate 10 lite Ile karşılaştırın Huawei modellerinde ekran renk farkı olabiliyor p20 lite 10 lite ye gore daha soluk mesela.

Goepsy senin sorunun cozumude veri tasarrufunu kapatmayla çözülür yalniz wifi bağlantısı için değil mobil veri için geçerli bu dediğimiz olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emui 9 gelecek mi diye sorduğumda bana bu cevabı vermislerdi. Suan emui 9.0 mate 10 lite icin uyarlaniyor anlamına geliyor bu cevap. O yuzden emui 9 %100 gelecektir. Bu cihaz halen gpu turbo, sistem gezintisi gibi ozellikleri almamasınin sebebi emui 9 ile beraber toplu alacak olması olabilir. Normalde bu güncellemeyi cihaz mayıs hazirandan önce almaz tahminime göre ancak mate 10 dan sonra alabilir 2019 ilk 2 ayda.

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicebliy21 -- 28 Aralık 2018; 0:45:19 >

• Merhaba arkadaşlar. Bugün aileye aldık mate 10 lite. Uygulamalar indirmek için mecvur yeni sürüm güncelleme istedi. 2.2 gb lık sistem güncellemesi yaptım. Telf yeniden başlattım çok geç açılıyor 40 saniye falan. Birde açılınca ilk duvar kağıdı geliyor uygulama simgeleri 2 saniye sonra geliyor ekrana açılışta. Bu normalmi. Son güncellemede sorunmu var yoksa. Ayrıca ekrana çizilmemesi için ek saydam cam almak gerkirmi. Üzerindeki saydam koruyucu jelatin yeterli olurmu

Tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kean37 -- 28 Aralık 2018; 2:26:27 >
  • Kean37 K kullanıcısına yanıt
    Normal. Gerek yok, ben üstünde gelen orijinali de çıkardım. Masaya ters koyup elinle çevirmeyeceksen tabi..

• Nicebliy21 kullanıcısına yanıt
    Gpu turboo, sistem gezintisi vb. Güncellemeleri bir çok bölge alalı aylar oldu

Sadece avrupa L01C432'ye inatla vermiyor

• Arkadaşlar dün itibariyle mate 10 lite 6s plus la değiştim kurtuldum güncelleme geldi gelecekti sonra kamera kkırmızı lıktan kurtuldum herkese iyi formlar

• ozkan388 O kullanıcısına yanıt
    Hocam iPhone 6s hakkındaki görüşlerini yazarsan çok sevinirim kendi fikrin neler android mi yoksa ios mu . iPhone kullanılananlarin bir kısmı şikayetçi biliyorsun. Sen ne düşünüyorsun

• Arkadaşlar mate 10 lite alacakken xiaomi redmi note 6 proya karar verdim sizce yapmalı mıyım ?
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle eskiden de bir iphone kullanıcısıydım 5s di eski telefon halıyle esiyince butce yeterınce mate 10 lite aldım iyidi ama bu guncelleme olayı canımı sıktı bırın gelıyo dıgrıne gelmıyor felan fılan bırde sıyah bır seyın fotografını cekerken kırmızı cekıyordu onunla karsılasınca böyle bir karar aldım. Mate 10 lite 6s e göre şarj konusunda çok iddalı ve başarılı ama 6s bir amiral gemisi telefon o yüzden diğer her konuda mate 10 lite alt edebiliyor. en basiti pubg oyununda şarj konusu kafaya takılmayacaksa 6s düşünmeden alınabılır. ki birde apple garantı konusunda hiç kimseyi üzmüyor çoğu telefonu garantiden değiiyor . bundan sonra ki düşüncem hep bir amiral gemisi telefon alırım.Mate 10 lite yerine pro alsaydım bu durum böyle olmazdı.
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    inan kardeşim hoparlörü bile kaliteli . :)
  • ozkan388 O kullanıcısına yanıt
    Hangisinin hoparlörü acaba :)
  • hilter H kullanıcısına yanıt
    tabiki 6s in hoparlörü daha kalitelii
  • Arkadaşlar anneme bu telden aldık. Vatan dan 12 taksitle 1700 e. Bence onun için gayet iyi bir telefon. Sizlere bir kaç sorum olacak. İphonelarda tel beklemeye geçtiği zaman home tuşuna basar varsa şifre gireriz ve kullanmaya başlarız. Ancak bunda home tuşu yok ve her seferinde yandaki açma kapama tuşuna basıp mı kullanacağız. Varmı bir kısa yolu. Ayrıca yazışmalarda klavye sürekli titriyor bunu kapatabiliyormuyuz. Son olarakta ipholarda safari vardı peki bunda hangisi programı kullanalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock2010 -- 29 Aralık 2018; 23:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock2010

Arkadaşlar anneme bu telden aldık. Vatan dan 12 taksitle 1700 e. Bence onun için gayet iyi bir telefon. Sizlere bir kaç sorum olacak. İphonelarda tel beklemeye geçtiği zaman home tuşuna basar varsa şifre gireriz ve kullanmaya başlarız. Ancak bunda home tuşu yok ve her seferinde yandaki açma kapama tuşuna basıp mı kullanacağız. Varmı bir kısa yolu. Ayrıca yazışmalarda klavye sürekli titriyor bunu kapatabiliyormuyuz. Son olarakta ipholarda safari vardı peki bunda hangisi programı kullanalım
    Bunda parmak izi çok hızlı çalışıyor. Parmak iziyle açmayı aktif et home tuşuna basmaktan kurtulsun annen.
    Ayarlar kısmından da klavye ayarlarından dokunmatik geribildirimi kapatabilirsin..
  • Parmak izini kullanmak istemiyor. Sanırım her seferinde yandaki tuşa basıp açmak zorunda

• Nicebliy21 kullanıcısına yanıt
    Nereden sordunuz acaba?

• Arkadaşlar p10 lite'a GPUTurbo geldi daha yeni İran kayıtlı telefon buna gelmedi ne zaman gelecek acaba 722 mb boyutunda

• burock2010 B kullanıcısına yanıt
    O zaman yüz tanımayı aktif et. Telefona dokunduğun anda enranı uyandırıp yüz kontrolü yapıyor. O ara bilimleri görebilirsiniz. İster yüz tanımayı beklersiniz, isterseniz de parmak izi ile açarsınız. Parmak izi hızı zaten tartuşmasızdır. 1-2 güne de alışır anneniz zaten.

• Arkadaşlar selamlar,

Son birkaç gündür bazen parmak izini kullanarak ekranı açarken sanki bir anda mavili filan ekran geliyor gidiyor.

Bazen oluyor seçemiyorum ne olduğunu. Başka karşılaşan var mı?

Gelen ekran parmak izi kontrol programının ara yüzü (kaydettiğimiz ekran eğil bu mavi bir daire gibi bişey) veya takılı kalmış bir ara otomatik değişen kilit ekranı resmi gibi bişey. Sadece daire olduğunu algılayabiliyorum ama anında kayboluyor, ve her zaman gelmiyor.

• leventvarsak kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aynı sorun bende de var. Tek hatlı Huawei garantili olmasına rağmen telin ekranı arkadaşin mate 10litesine göre soluk. Bunun çözümü yok. Huawei turkiye ye sorduğumda da üretimde ekran panelleri değişiklik gösterebiliyor gibi gecistirici bir cevap verdiler. Aslında alıştım böyle kullanmaya. Ekran sadece beyaz sayfalarda soluk gibi duruyor buda alıştıktan sonra farkedilmiyor. İlk zamanlarda çok kafama takıyordum. Alıştıktan sonra bir sıkıntı kalmadı.

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.