Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
91
Favori
533.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ortalama 2 aylık faturali garantili telefonumu yeni hediye telefon geldigi icin uygun fiyata vericem isteyen bana ulasabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm bende ürünü yeni aldım ilk şarji nasıl yapmalıyım

• 10 saat sarj yapmamı soylemislerdı telefoncu.

• Arkadaslar Bu Telefonu 2 hafta once aldım. Neredeyse her gorusmemde görüşme kapanıyor. Telefon cekmiyor. . Beni arayanlar telefonum acık olmasına ragmen kapalı uyarısı alıyor. Ne yapmam lazım. Daha once böyle sorunlar yaşayan oldumu. Yardım ederseniz sevinirim.

• Arkadaslar bende 1 hafta once aldim telefonu ,
    Daha oncesine kadar bataryasi bozuk bir iphone 4S kullaniyorrdum Çag ustune çag atladim oyle diyeyim .
    1 haftalik kullanimda telefondan cok memnunum ,
    Oyun hic ama hic oynamam ,
    Sarj aksam eve geldigimde ℅70 falan hahahaha .
    4S te telefonu o kadar temkinli kullanmaya alismisim ki (buna ragmen ogleni cikarmiyordu , ucak modunda beklettigim zamanlari bilirim.)
    Huawein sarjini bitiremiyorum.
    Ama dedigim gibi oyun oynamiyorum .
    Bu arada xiaomi mi 6 alan arkadasla cihazlari yan yana koyup uygulama acilis testleri yaptik cogunda sonuc berabere bitti, bir kac tanesinde huawei kazandi , onun beni gectigi ise hic olmadi garip ...
    Bunun dusinda Sarj girisindeki sallanti durumu benim cihazda da var arkadaslar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sadomax S kullanıcısına yanıt
    Şarj aletinin sallantisini diyorsanız o benim huawei ve samsung s7 dede var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, arada bir cevapsız çağrıların görülmeme, bildirim ekranına düşmeme gibi bir sıkını yaşayan var mı? Kişiler uygulamasına girince görüyorum cevapsızları

• crayzy06 C kullanıcısına yanıt
    Slm bende kendimi başka telefondan 7 kere aradim cevapsız olarak ama hep bildirim ekranın da cıktı arayan kişi kişilere girmeme gerek kalmıyor bu arada cihazda son sürüm yazılım yüklümü

• TubaHek kullanıcısına yanıt
    10 saatmi hocam

• Teli geceden wifide birakirsam sabah aldigimda wifisi kapanmiyor takili kaliyor cok enteresan bunun disinda cok memnunum yaklasik 5 aydir bende

Hic guncellene yapmadim.

Rne-L21C185B110 surumundeyim.

Ust surumler stabilse guncellemeyi dusunuyorum

• son güncellemeden sonra telefonu kafa yiyen var mı ?

kendiliğğinden yeniden başlama veya google hesabını kaldır dediğinizde donma ??
  • Valla hocam bende de kasmaya başladı whatsapta bile kasıyor

• merhaba bizim evdeki iki telefonda güncellemeden sonra kafayı yedi sürekli donuyor ne yapacağız ne olacak böyle?
  • opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    dostum sonucu paylaşırsan sevinirim. ben de ona göre, garantiye göndermeyi düşünüyorum. bir de ben pil tasarruf modunda max. 5 saat 20 dakika ekran alabiliyorum ki güç tasaraff modunda bu şekilde bataryadan da şikayetçiyim. ikisi için servise göndermeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respinardi

dostum sonucu paylaşırsan sevinirim. ben de ona göre, garantiye göndermeyi düşünüyorum. bir de ben pil tasarruf modunda max. 5 saat 20 dakika ekran alabiliyorum ki güç tasaraff modunda bu şekilde bataryadan da şikayetçiyim. ikisi için servise göndermeyi düşünüyorum.
    BUYUR :) YARIM SAATTE BAKILIP HİÇ BİRSEY YOK DİYE SIFIRLAYIP GERİ GÖNDERDİLER..OYSAKİ KAC KİSİYE SORSAM CANLI CANLI BARİZ RENK TONU FARKI VAR...ANLAMIŞ DEĞİLİM...GÖZÜMDEN DÜŞTÜHUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opaksu91 -- 21 Mayıs 2018; 12:43:52 >
  • Ays Ays Beybi kullanıcısına yanıt
    Wifi sıkıntı otomatik kapat deyince telefon sapıtıyor sürekli açık yaptım şu an sıkıntı yok.

• Lord Kinross kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,
    Anlaşılan o ki, kamera ayarlarını fazla fazla kurcalamak lazım bu telefonda; kameranın özelliklerini keşfedebilmek için..
  • numb83 N kullanıcısına yanıt
    denizkent D kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ikinize de.
    Ben de beyenmedim. HB'den bi kılıf aldım, Spigen kadar olmasa da baya güzel.
  • merhaba

2000 TL ye kadar bütcem var

P smat / Mate 10 lite / P 20 lite
    1400 tl / 1700 tl ////// 2000 tl

aynı işlemciyi kullandıklarını gördüm.
    P samart 3gb diğerlerinde 4gb ram var

kağıt üzerinde baktığımda donanım olarak pek fark yok.

aralarındaki fiyat farkını ne yaratıyor bilginiz varmı ?
  • opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldim parayi hersey onaylandi . Bugun yarin yatiracaklar artik yada ne zaman yatirirlarsa, seninkine neden oyle yaptilar bi arkadasta vardi o misal cihazi degistirmis.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.