Şimdi Ara

Huawei Mate 10 Lite 1949 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Migros yeni katologda gördüm 1500 stok var diyor.Huawei Mate 10 Lite  1949 tl

• şu kürek gibi telefonları üretmekten ne zaman vazgeçeçek bunlar? compact telefon yok şuan türkiye piyasasında şaka gibi
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

şu kürek gibi telefonları üretmekten ne zaman vazgeçeçek bunlar? compact telefon yok şuan türkiye piyasasında şaka gibi
    kurrek gibi derken en-boy oranımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Xiaomi Mi6
    o da büyük geliyor bana , benim sınırım 140a 69 falan, tek elle kullanamıyorum onu da elime aldım o telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 13 Eylül 2018; 23:51:30 >
  • texmo kullanıcısına yanıt
    yok genel olarak ekran boyutunun büyük olması en boy oranını bilmiyorum, telefon özelinde bok atmadım,
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    bencede haklısınız hocam ekran kasa oranını ayarladılar ama hep büyük ekran telefon yapın 5 inç 4.7 inç telefon sonsuz ekranlı ne güzel kullanalım şimdikilerin hepsi tepsi gibi 6 inç ve üstü özellikle apple 4.7 inç iphone 5s boyutunda telefon üretse tadından yenmez
  • Bence en boy oranı mate 10 lite da harika ayarlanmış. Çamur atanlar gitsin 3310 kullansın.

• Garantisinin ithalatçı olup olmaması ne kadar önemli tecrübe eden var mı
  • Şuan kullandigim telefon. Internette fazlasıyla inceleme var zaten. Özet geciyim bu fiyata alabileceginiz guzel telefonlardan bitanesi kamera batarya hız herşey 10 üzerinden 10 eksikler var tabi saka gelebilir bu telefonda gyro yok ve type c yok.

• Lite= Çöp. Huawei'nin lite modelleri aslının Çin malı çakmaları gibi...

• zamaninda 1600 liraya huawei tr garantili satilan cihazi 1900 den ithalatci almak. Bu aralar telefon falan alinmaz. 3 ay once tr garantili 1 aylik cihazi 1200 e almistim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de telefon almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    2. el forumu değil burası kardesim. insanların telefoma ihtiyacı olabilir. hem altın-dolar bozdurup alan insanlar için bir şey farketmiyor
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    ihtiyaci olan varsa alsin hocam. farkindaysan ben bu paraya bu telefon alinmaz demedim, bu siralar telefon alinmaz dedim ve ithalatci cihazlarin resmi cihazlardan pahali hale geldigini kendi somut yasantimla ornekledim. Bu benim sahsi fikrimdir beyan ederim, alan alir almayan almaz beni zaten alakadar etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.