Şimdi Ara

Huawei Mate 10 karşınızda: Leica kamera, ince çerçeveler ve yapay zeka (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
5.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: hkD

Mate 10 çok güzel görünüyor.
    Kararında çerçeve inceliği , fiziksel tuş derken çok beğendim.

Ne yazık ki mate 10 pro ve lite gelecekmiş belki sonradan mate 10 u da getirebilirler. Huawei mate 10 proya kimse 4200 lira vermez mate 10 u 3000 liradan getirip rekabetçi fiyatla rakiplerini tokatlayabilirlerdi.

Huawei'ye o parayı ancak marka takıntısı olanlar vermez. Daha ucuza daha iyisini isteyenler ise verirler o parayı. Mesela iPhone 8 plus' ı ele alalım. Mate 10 6" ekran ile nerdeyse 5.5" iPhone'dan daha küçük. Kamera karşılaştırması var YouTube da... Resmen tokatlıyor iPhone 8 plus'ı. Batarya konusunda zaten Mate 10 açık ara önde. Durum böyleyken daha iyi olan Mate 10'a 4000 küsur vermeyip iPhone 8 plus'a 5000 küsur verenin ya aklı yoktur yada sokağa atacak parası vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kamerası da nasıl güzeldir bunun ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar videolarda sanal tuşlar var, kapastif moda geçiyormu acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

quote:

quote:

Ne yazık ki mate 10 pro ve lite gelecekmiş belki sonradan mate 10 u da getirebilirler. Huawei mate 10 proya kimse 4200 lira vermez mate 10 u 3000 liradan getirip rekabetçi fiyatla rakiplerini tokatlayabilirlerdi.

Huawei'ye o parayı ancak marka takıntısı olanlar vermez. Daha ucuza daha iyisini isteyenler ise verirler o parayı. Mesela iPhone 8 plus' ı ele alalım. Mate 10 6" ekran ile nerdeyse 5.5" iPhone'dan daha küçük. Kamera karşılaştırması var YouTube da... Resmen tokatlıyor iPhone 8 plus'ı. Batarya konusunda zaten Mate 10 açık ara önde. Durum böyleyken daha iyi olan Mate 10'a 4000 küsur vermeyip iPhone 8 plus'a 5000 küsur verenin ya aklı yoktur yada sokağa atacak parası vardır.

Hahaha iphone alanda akıl yokmuş hahahha tam tersine iphone alan cebini düşünür. 2 sene sonra 8 plusu satarken 1000 lira zarar edersen mate 10 da 2000 lira edersin. O kadar kamera meraklısıysan git kendine bir tane fotoğraf makinesi al. Mercimek kadar mercekle çekilen fotoğrafları instagrama yükleyip burada incecik detaylarıyla karşılaştırma yapıyorsunuz. Telefon gayet güzel ama o paraları huawei ye vermem. 4-5k hiçbir telefona vermem orası ayrı mesele tabi. 2k ya lg g6 al kullan, yapay zeka saçmalıklarına 4-5k paramı verilir

• Snapdragon, A11 gibi güvenilir platformlar dururken kirin ne? 800 Euro ucuz demiş fanboyları

• Mate 10 pro nun 2k ekrana sahip olmamasi sacma olmus.

• ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt
    Youtube da bir incelemede izledim hocam adam ekrandan kaldiriyordu kapasitif tuslari.

• O kadar video izledim fakat öndeki parmak izi okuyucusu P10 dakı gıbı tus olarak kullanılabılıyormu göremedim?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hahaha iphone alanda akıl yokmuş hahahha tam tersine iphone alan cebini düşünür. 2 sene sonra 8 plusu satarken 1000 lira zarar edersen mate 10 da 2000 lira edersin. O kadar kamera meraklısıysan git kendine bir tane fotoğraf makinesi al. Mercimek kadar mercekle çekilen fotoğrafları instagrama yükleyip burada incecik detaylarıyla karşılaştırma yapıyorsunuz. Telefon gayet güzel ama o paraları huawei ye vermem. 4-5k hiçbir telefona vermem orası ayrı mesele tabi. 2k ya lg g6 al kullan, yapay zeka saçmalıklarına 4-5k paramı verilir

Bizim buralarda da otomobil alırken ikinci eli para ediyor diye millet Doğan, Şahin veya diğer yerli markaları alıyor. Adam kliması hiçbir donanımı olmayan kuş serisi arabaya 15-17 bin veriyor. Ben klimali, hidrolik direksiyon, çift airbag olan Seat Cordoba aldim 14 bin TL'ye. Ben daha ucuza konforu tercih ettim. Diğerleri ikinci el değerini düşünüp Adana'nın sıcağında teneke arabalara biniyor. Tabii tercih meselesi... Telefon alırken de aynı mantıkla hareket ettiğim için Önce Huawei G7 aldım memnun kaldığım için şimdi de Mate 9 kullanıyorum. Telefonu alırken şu kadar kullanır şu fiyata satarım gibi bir derdim hiç olmadı. O yüzden güzel kardeşim bu kadar kasma kendini. Altı üstü bir telefon...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 18 Ekim 2017; 18:7:52 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim buralarda da otomobil alırken ikinci eli para ediyor diye millet Doğan, Şahin veya diğer yerli markaları alıyor. Adam kliması hiçbir donanımı olmayan kuş serisi arabaya 15-17 bin veriyor. Ben klimali, hidrolik direksiyon, çift airbag olan Seat Cordoba aldim 14 bin TL'ye. Ben daha ucuza konforu tercih ettim. Diğerleri ikinci el değerini düşünüp Adana'nın sıcağında teneke arabalara biniyor. Tabii tercih meselesi... Telefon alırken de aynı mantıkla hareket ettiğim için Önce Huawei G7 aldım memnun kaldığım için şimdi de Mate 9 kullanıyorum. Telefonu alırken şu kadar kullanır şu fiyata satarım gibi bir derdim hiç olmadı. O yüzden güzel kardeşim bu kadar kasma kendini. Altı üstü bir telefon...

14 bine araba almışsın altı üstü bir telefon diyorsun ama burda bir telefon için 4-5 bin liralardan bahsediyoruz. Telefonu ben 2 yıl kullanır satar yenisini alırım bunuda en güzel iphone ile yapabiliyorsun, değeri diğer telefonlara göre az düşüyor. Sen araba örneğinde dediğin gibi özellik farkını kastetmişsin ama 2000 liralık telefonlar artık her şeyi çok hızlı yapabiliyor. 4-5 bin vermek lükse giriyor bu paralarıda ben gider marka olması ve değer kaybetmemesi yüzünden iphone a veririm. Ama dediğim gibi 4-5 bine telefon zaten almam yapay zekadır, gelişmiş işlemcidir hepsi tüketim çılgınlığı başka bir şey değil

• kafamdaki ideal telefon tasarımı mate 10 dur aga

16:9 ekran formatı
    ekran gövde oranı
    ekran gövde oranına rağmen ön tarafta parmak izi okuyucu

huawei nin mate projesindeki eksikliklere gelirsek.daha fazla donanım ve ekran çeşitliliği yaratabilirdi bu tasarımda.

mate 10

5.5'' ekran
    8gb ram, 128 gb

mate 10 plus

6'' ekran
    8gb ram,128 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Snapdragon, A11 gibi güvenilir platformlar dururken kirin ne? 800 Euro ucuz demiş fanboyları

kirin kullan sonra konuşalım ergenboy
  • cihaz çok net s8i s8 plusı note8i ip8 ip8 plusı tokatlıyor. fiyatıda bunlara göre daha düşük olucaktır. Tahminimce 4200 tl olucakç YOK HUAWEİ E 4200 VERİLİRMİ YOK 3000 DEN CIKARSIN BAK NASI SATIYO gibi saçma yorumları gördükçe gülüyorum. Telefonun karşılaştırıldğı cihazlar 4-5 bin tl. NEDEN DÜNYANIN EN COK SATAN 2. MARKASI OLMASINA RAĞMEN 3000 E SATICAK?

• quote:

Orijinalden alıntı: Andakan

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Snapdragon, A11 gibi güvenilir platformlar dururken kirin ne? 800 Euro ucuz demiş fanboyları

kirin kullan sonra konuşalım ergenboy

Haddini bil ufaklık

• Düz Mate 10 serisinin 6/128 olan versiyonu da var çinde. En mantıklı o cihaz olacaktır.
  • sana had bildirdik diye mi böyle oldu?
  • Adamlar yapmış vallahi telefonu çok beğendim.

Shiftdelete testini inceledim bayağı övdüler özellikle kamerasını her şeyiyle olmuş bu telefon en önemlisi operatör telefonu olmaktansa marka bi telefon oldular adamlar çalışıyor.

Eksi yanı amoled ekran olması ve kulaklık girişinin olmaması U11 de var bu olay neden yapmıyorlar ki çok mu zor onun dışında telefon sağlam Z5 Premium kullanıcı olarak benide heyecanlandırdı 2018 de Sony yeni telefon çıkaracak kafamda ki 3 markadan biri Huawei oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 13 Kasım 2017; 19:40:26 >
  • Huawei Mate 9 kullanıcısıyım. Diyafram değeri malum gece çekimi memnun etmiyor onun dışında telefondan çok memnunum. Düz Mate 10 garantili gelecek mi ? 18/9 formatına ısınamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.