Şimdi Ara

Huawei Mate 10 karşınızda: Leica kamera, ince çerçeveler ve yapay zeka (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
5.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düz mate 10 nun 16.9 olması çok güzel. Kamerada da diyafram 1.6 ya düşmüş. Yüksek batarya. Bence piyasadaki en iyi telefon olmuş

• Mükemmel bir telefon olmuş gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Huawei Mate 10 Pro’nın geleceği ilk dalga ülkerlerden biri olmamız çok sevindirici bir durum. Huawei son yıllarda oldukça gelişim gösteriyor. Ancak Kirin işlemcisi her ne kadar matematiksel olarak güzel puanlar alsada hala yaygın işlemci olmamanın hem dezavantajını yaşıyor. Şu bir gerçek ki Qualcomm işlemciler en yaygın işlemciler ve Samsung gibi marka olmadığınız sürece de kendi işlemcinize ( Exynos) optimizasyon yaptıramıyorsunuz. Bu da 1 yıllık kullanımdan sonra uygulama stabilitesinde sorun yaşatıyor.

Mate 9 kullanıyorum 5-6 aydır. İlk günkü performansında. Onlarca uygulama yüklü telefonumda, hiçbirinde en ufak sorun yok. Mesela örnek verir misiniz hangi uygulamalarda sorun oluyor?

Çoğu kişi kullanmadan ve gerçekten bilgi sahibi olmadan sallıyor bol keseden, Fanboy çoğu bunların bana göre milleti yanlış yönlendirmek dışında yaptıkları birşey yok, Yaklaşık bir senedir P9 kullanmaktayım bahsettiğin gibi en ufak bir kasma donma gibi bir durumla karşılaşmış değilim, Bazıları istiyor'ki hiç alternatif olmasın tekel bir şirket olsun herkes onu kullansın garip bir durum...

Mate 10'a gelirsek eğer eleştireceğim tek şey şuan boyutları olacak, 5.9 nedir ya zaten diğer model 6 inç bırak bari normal versiyonu 5.5 olsun sırf bu yüzden çok fazla kullanıcı başka modelleri değerlendirecektir bence, Tasarım olarak canlı görmek lazım ama özellikle arka tasarımı çok beğendim kamera kısmı çok hoş duruyor.

• V30 mü mate 10 mu ?

• Şu ana kadar gördüğümüz en iyi tasarıma sahip telefonlardan kesinlikle ilk 3'e girer bu cihaz. Çok beğendim.
  • Ben de 5-6 aydir mate p9 kullaniyorum. Performansindan cok memnunum. Bir defa elimden dusurdum cami kirildi tum ekrani degisdirttim. 100E ya. teslim aldim eve gelip ayakkabilarimi cikarmak icin egildigimde gene dustu gene kirildi. Kendime ceza verdim yaptirmiyorum ekrani. Daha once note 3 ve 4 kullandim. Oglum gunde birkac defa duvara atiyordu bana misin dememisti. Tek mutlu olmadigim camin kalitesi ya da adi neyse.

• Güzel telefon ama bi kalem koymak bu kadar mı zor be abi, samsung bu kalem olayını nasıl bir patentle koruyorsa artık kimsenin aklına bile gelemiyor. Üreticiler herşeyi birbirinden kopyalıyor ama şu kalem olayı hala samsung a has. Üzücü...

• Psikolojik algim 4gb cihazlardan uzak durmama neden oluyor

Pro olanda home tuşu olmayışından kaybediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arayüzün en önemli artısı USB Tip-C-HDMI dönüştürücüsü ile harici ekrana bağladığınızda bir masaüstü senaryosunun ortaya çıkması. Huawei’nin Samsung DeX gibi aksesuar istememesi bir avantaj gibi duruyor.

Bu tek başına MÜKEMMEL bir özellik. Gerçekten heyecan verici. Tek cihazda hem telefon hem de bilgisayar. DeX gerektirmemesi alkışlanır bir hareket olmuş

NOT: üzülmeyin elmacılar, 2 sene sonra size de gelir, ilk kez görmüş gibi sevinirsiniz

• güzel güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

bilgi hatası var. kulaklık girişi mate 10 da var proda değil.

kesinlikle mate 10 alıcam. 16.9 ekran kulaklık girişi ve önde parmak izi okuması. tam istediğim telefon

Lakin mate 10 gelmeyecekmiş bende almak istiyorum proda 2k yok ful hd var bende bu yüzden kulaklık girişi oldugu icinde 2k oldugu icinde mate 10 istiyorum ama türkiyeye gelmeyecek yurt dışından almak ister isen nasıl ala biliriz samsung s8 satıp buna gecmek istiyorum
  • modellleirn hepsini amoled ekran yapsamış daha iyi olurmuş.

• kardeş v30 diycemde ses ve güç tuşlarının solda olması dedirtmiyor bana.

• Ya bu kadar da olmaz ki hangisini düşünsen bi dert...
    Mate 10'un parmak izi okuyucusu ve kulaklık girişi olması çok iyi ama neden 6GB RAM li seçenek yok? Bi de IPS ekran nedir?
    Pro'nun da 1080p+ ekran olması nedir aga?!?!?!?! Pro diye alıyorsun ama çözünürlüğü daha düşük düz 10'dan. Ama bunda en azından AMOLED panel var.

Yani kısaca millet ne alacağına karar veremeyip bi şekilde satışları baya tutarsız olacak...

• Samsung'a meydanı boş bırakmayarak rekabet ortamı sağladığı için Huawei'yi takdir etmek lazım. Mate 10 pro için 6 inç ekrana FHD standartlarda çözünürlük birazcık ilkel kaçmış. Bence Mate 10 Pro'ya nazaran gerek parmak izi konumu, gerek ekranı, gerekse 3,5 mm jak girişi ile Mate 10 daha alınası bir cihaz olmuş. Fakat kesinlikle bu senenin şampiyonu hem tasarım, hem de kas gücüyle tartışmasız Mate 10 serisi. Note 8 gibi ucube bir arka tarafı yok ve EMUI'ya uygulama çekmecesi opsiyonu geldiği günden bu yana mükemmel, akıcı ve sade bir arayüz olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 17 Ekim 2017; 0:53:40 >
  • Parmak izi sensörü önde olan dünyanın en ince çerçeveli telefonu oldu sanırım. Mate 10

Satılık Huawei p10 64gb dualsim yurt dışı kayıtlı 6 ay kullanıldı temiz

• Android tarafındaki en iddialı cihaz olmuş.

• Hem tasarım hemde donanım olarak Huawei iyi iş çıkarmış. Bundan sonra tercihim her zaman Huawei olacak.

• Ne yazık !,?? Mate 10 Pro sahip olduğu özelliklerle birlikte,

o basiretsiz 16*8 solucan ekran yerine,,,

Mate 10'da ki 16*9 oranlı Ekran-kasa oranıyla çıkmış olsa ;

HTC U 11'in de önünde, uzak ara 2017'nin EN İYİ CİHAZI OLABİLİRDİ !.. ????

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.