Şimdi Ara

SATILDI-HUAWEİ MATE 10 KAHVERENGİ 20 GÜNLÜK 2 YIL GARANTİLİ 2300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 25 Nisan 2018; 16:22:10 >

• Sıfır tekefon neyse bu da o gerçekten çünkü fiyatıda sıfır telefon fiyatı.

Sevgili kardeşim tekefonu 20 günde olsa açmış kullanmışsın fiyatı otomatik olarak biraz uygun olmalı ki senden alalım niçin bu kadar yüksek bu 2. el fiyatlar?

https://www.hepsiburada.com/huawei-mate-10-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000009KAB2

Sıfırı ve aynı şekilde ithalatçı garantilisi verdiğin linkte sadece 100 lira daha pahalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brs17 kullanıcısına yanıt
    Siz telefon için acaba özelden fiyat sordunuz mu ? ben telefona 2250 ye kadar fiyat verdim gerçekten ilginen arkadaşlara .. 2250 ye eğer ki arkası özel jelatin çekilmiş yanında hiç kullanılmamış bir adet daha kılıf ve yine kutusundan çıkmamış 2 adet nilkin marka ön arka jelatin hediyesi olan ki toplamda yaklaşık 100 tl yapıyor bunlar , bulabiliyorsanız tabiki oradan almak da serbestsiniz .. ilanda pazarlık sembolik de olsa olur yazmışım .. ilk defa telefon satmıyorum ve fiyatların ne olduğunu da biliyorum.ayrıca telefoncu falan da değilim . yurtdışı kayıtsız cihazların 2000-2200 arasında satıldığu ve benim de cihazı ki Gllobal Bilişim garantili cihazın 2530 tl satıldığı ve benimde 2500 e aldığım ortamda ne kadar düşelim ? 2000 liraya mı vereceğiz ? benim için 250 lira önemli bir rakam . sizin için önemli olmayabilir .. ve 2250 yerine verdiğiniz linkteki 2475 tl ye sıfır telefon tercih edebilrsiniz .. o sizin takdir ve tercihinizdir ..
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-mate-10-dual-sim-64-gb-4-gb-ram-cep-telefonu-P232549769

Ayrıca görüyorum ki her ilanda mutlaka bir eleştiriniz var fiyat konusunda .. İnsanlar kendilerine göre bir fiyat değerlendirmesi yapıyorlar , görüyorum ki saçma sapan da fiyatlandırma yapmamışlar .. Neyse her ne kadar gereksiz bir eleştiri yapmış olsanız da yine de detaylı cevap verme gereği hissettim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 23 Nisan 2018; 14:19:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Siz telefon için acaba özelden fiyat sordunuz mu ? ben telefona 2250 ye kadar fiyat verdim gerçekten ilginen arkadaşlara .. 2250 ye eğer ki arkası özel jelatin çekilmiş yanında hiç kullanılmamış bir adet daha kılıf ve yine kutusundan çıkmamış 2 adet nilkin marka ön arka jelatin hediyesi olan ki toplamda yaklaşık 100 tl yapıyor bunlar , bulabiliyorsanız tabiki oradan almak da serbestsiniz .. ilanda pazarlık sembolik de olsa olur yazmışım .. ilk defa telefon satmıyorum ve fiyatların ne olduğunu da biliyorum.ayrıca telefoncu falan da değilim . yurtdışı kayıtsız cihazların 2000-2200 arasında satıldığu ve benim de cihazı ki Gllobal Bilişim garantili cihazın 2530 tl satıldığı ve benimde 2500 e aldığım ortamda ne kadar düşelim ? 2000 liraya mı vereceğiz ? benim için 250 lira önemli bir rakam . sizin için önemli olmayabilir .. ve 2250 yerine verdiğiniz linkteki 2475 tl ye sıfır telefon tercih edebilrsiniz .. o sizin takdir ve tercihinizdir ..
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/huawei-mate-10-dual-sim-64-gb-4-gb-ram-cep-telefonu-P232549769

Ayrıca görüyorum ki her ilanda mutlaka bir eleştiriniz var fiyat konusunda .. İnsanlar kendilerine göre bir fiyat değerlendirmesi yapıyorlar , görüyorum ki saçma sapan da fiyatlandırma yapmamışlar .. Neyse her ne kadar gereksiz bir eleştiri yapmış olsanız da yine de detaylı cevap verme gereği hissettim .
    Ben 2500 e aldım e o zaman zarar ederek satamam diye fiyat düşmeyen insanlar yüzünden 2. El piyasası sıfır fiyatlarına yaklaştı zaten.

Aynen öyle yapacaksın 2000 liraya düşeceksin sevgili kardeşim. Sonuçta ikinci el üründür kendi ağzınla söylediğin gibi. Madem zarar etmeden satmak istiyorsun o zaman telefon değil başka şeyler al sat. Çeyrek altın al mesela.

Her ilanda mesajım olduğuna gelirsek bu aralar mate 10 yada lite sürümünü almaya karar verdim ama baktım ve gördüm ki bu sitedeki ikinci el satıcılar sıfır fiyatını çekmişler kıymetli ürünlerine o yüzden birkaç ilana yorum yapmadan geçemedim.

Ha zaten gittim kendimde sıfır almaya karar verdim sonuçta ek bir masrafı olmayacak bana ama sıfır ürün almış olacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.