Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cella

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Beyler, internet üstünden alınan bir mate 10 pro'nun türkiye garantili olup olmadığı nasıl anlaşılır? Neye ve nasıl bakmak lazım? Bir cihaz buldum başka bir şehirde ve belki birine rica edip aldırabilirim duruma göre.

huawei'nin sitesinden imei sorgulatarak öğrenebilirsiniz.

http://consumer.huawei.com/tr/support/warranty-query/

Peki kutuya bakarak yada faturaya falan bakarak anlaşılabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Bugün yurtdışından getirttiğim yeni Mate 10umla aranıza katıldım. İlk işlerimden biri de gece çekimi denemesi oldu. Çektiğim 1 buçuk dakikalık videoyu youtubeye yükledim. İzlemek isteyenlere buyrun linki:
    https://youtu.be/LKrSKhMKM4k
  • Amoled ekranlarda beyazlarin biraz daha sari gozukmesi bir noktaya kadar normal kabul edilebilir. Tft veya ips ekranlarda beyazlar daha beyaz ama siyah derinliginde amolede gore dezavantajlar olur(olabilir). Ilk amoledlere gore piyadaki amoledler cok yol aldilar ve beyazlar mumkun oldugunca beyaza yakin gale geldi. Bir ara dizilimlerde bile interpolasyonlar vardi. Ancak; ayni modelde dahi farki ureticilerden alinan ekranlarin farkli tonlamalari olabiliyor telefonlarda. Amoledi ise genelde samsung yaptigi icin ayni modelde farkliliklar cikmasa da farkli modellerinde farkli basarimda amoledler; daha sicak(kirmizimsi), ya da daha soguk(mavimsi) renkler sunuyor. Mate 10 pro fotograf agirlikli oldugu icin ekrandan fotograf gosterilirken daha sicak tonlama rercih edilmis olabilir ama bazi kullanicilar(ornegin ben) mavimsi soguk rengi daha cik sevdigim icin hoslanmayabilirim. Artik telefon ureticileri ekran agarlarinda mavi isik filtresi ve sicak soguk renk dengeleri koyabiliyorlar. Eger mate 10 proda bu detay ayarlar varsa bakmak lazim. Yoksa maalesef bazilari bu ekrani sevemeyecektir.

Saygilarimla.

• Merhaba arkadaşlar, bu telefonda knock on ve kızılötesi özelliği var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Kızılötesi var knock on off yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grolof kullanıcısına yanıt
    S8 plus ile mate 10 pro kamerasi arasinda baya baya bir fark var. Yok diyen göz dr randevu alsin derim. Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakki yok elbette yorumlarda oturakli olucak ortada bu kadar test vs varken. Kullanan tinlamazda alacak olanlara kötülük yaparsiniz başka birşey degil, yahu suan iste arkadas s8 plus var cektigim fotolari görünce adam telinden sogudu siz neyin muhabbetindesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 3 Ocak 2018; 10:10:28 >
  • arkadaşlar farkındayım, çok karşılaşma yapılamaz ama iki ürün arasında kararsız kaldım
    Hali hazırda lenovo p2 kullanıcısıyım ( özellikle şarjından dolayı )

Telefon almam gerekli ama, lenovo p2 ve Huawei Mate 10 Pro arasında kararsız kaldım

Şu durumda P2 sadece şarj olarak açık ara önde ama Mate 10 Pro'da 4000 maH bataryası, stabil ve akıllı cpu ile p2 aratmaz diye düşünüyorum
    Yoğun kullanıcıyım, mate 10pro şarj konusunda yoğun kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?

Görüşlerinize göre fikrim şekillenecek.

Şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehYay

arkadaşlar farkındayım, çok karşılaşma yapılamaz ama iki ürün arasında kararsız kaldım
    Hali hazırda lenovo p2 kullanıcısıyım ( özellikle şarjından dolayı )

Telefon almam gerekli ama, lenovo p2 ve Huawei Mate 10 Pro arasında kararsız kaldım

Şu durumda P2 sadece şarj olarak açık ara önde ama Mate 10 Pro'da 4000 maH bataryası, stabil ve akıllı cpu ile p2 aratmaz diye düşünüyorum
    Yoğun kullanıcıyım, mate 10pro şarj konusunda yoğun kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?

Görüşlerinize göre fikrim şekillenecek.

Şimdiden teşekkür ederim

Normal bir kullanımda sanırım 6 ila 8 saat ekran süresi alabilirsin.p1 yada p2 kullanmadım ama nerde ise bütün üst düzey telefonları kullandım en iyi şarj süresini bu telefondan aldım.
    Hocam testlerde 17-18 saat ekran süresi veriyor Lenovo P2,
    bakın abartmıyorum :https://shiftdelete.net/lenovo-p2-uzun-kullanim-testi-80123

gerçekten pil konusunda çok çok başarılı.

6-8 saat ekran süresi çok çok az mate 10 pro için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

S8 plus ile mate 10 pro kamerasi arasinda baya baya bir fark var. Yok diyen göz dr randevu alsin derim. Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakki yok elbette yorumlarda oturakli olucak ortada bu kadar test vs varken. Kullanan tinlamazda alacak olanlara kötülük yaparsiniz başka birşey degil, yahu suan iste arkadas s8 plus var cektigim fotolari görünce adam telinden sogudu siz neyin muhabbetindesiniz.

Sende kimsenin hakarete hamkı yok deyip dr a davet ediosun, 😂 açıkcası fikrimi söylemek gerekirse ki bu size değil yüzüme ahmak ve cahil diyemiyecek adamlar klavye başında erol atar misali foto yorumu yapınca insanın kör olası geliyor... Size saygı duyuyorum ama bem s8 plustan geçtim ve onun kamerası o telefonun ekranında bana daha iyi geldi.. Olay bu. Birtaneside çıkmış bana cahil ahmak diyor. Siz göz doktoru. Gürol abi hepimizden tecrübelidir ve yazdıkları için tşkr ederim

• Beyler bildirimle ilgili sorun yaşayanlar ayarlar pil başlatın içinde uygulamayı bulsun ve açık olan düğmeyi kapatıp manuel modda 3 düğmeyide açık bıraksın... Bildirimler gelmeye başlıyor bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: Andakan

Gözlemlerinin cahilce ahmakça oldugunu belirttim bende. Herkes beğenicek beğenmek zorunda diye bi cümle kurmadım ben. Beğenmeyebilirsin ama bir realite vardır. Bişey diğerlerinden güzelse güzeldir. Kötü diyebilmek için doneler sunman lazım. Dünyada tek 1 kişi dahi s8 yada plus ın kamerasının mate 10 pronun kamerasından daha iyi oldugunu kanıtlayamaz. Çünkü öyle bişey yok. Çünkü daha iyi değil. Dünyanın fotoğraf konusunda kabul ettiği bir kamera için s8 plus dan kötü diyorsan bok atmış olursun.

Bir insanın telefonu hatalı olabilir yada ayarlarını gerektiği gibi yapamaz ve kendi fikrini yazabilir ama onu cahillikle ahmaklıkla itham etmek kimsenin hakkı değil.
    Bazıları gibi telefonu olmadan telefonu yerin dibine sokan bir tip değil,ayrıca bilginizi kanıtlamak için başkasına hakaret etme hakkını kimse size vermez.
    Bence en doğru yapılabilecek şey arkadaştan özür dilemenizdir ama siz aynı kelimeleri kullanma devam ediyorsunuz.
    Üst düzey telefonları kullanan arkadaşların diğer arkadaşlara aynı şekilde üst düzey saygı göstermesi gerekir.
    Bencede kamera konusunda S8 note 8 ve mate 10 arasında öyle ahım şahım bir fark yok.Arkadaşımız zaten bataryasının çok iyi olduğunu belirtmiş.
    Sizin fotoğraf konusunda bilginiz olabilir herkesin bilgisinin aynı düzeyde olmasını bekliyemezsiniz ve tabi olmıyanada hakaret edemezsiniz.

Buna ilaveten şunu ekleyeyim. Yapılan kamera testlerini inceledim ve bazı ortamlarda s8 yada note 8 daha iyi çekebiliyor. Mate 10 biraz önde ama her koşulda değil. Arada da acayip farklar yok dediğin gibi Gürol abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

Sende kimsenin hakarete hamkı yok deyip dr a davet ediosun, 😂 açıkcası fikrimi söylemek gerekirse ki bu size değil yüzüme ahmak ve cahil diyemiyecek adamlar klavye başında erol atar misali foto yorumu yapınca insanın kör olası geliyor... Size saygı duyuyorum ama bem s8 plustan geçtim ve onun kamerası o telefonun ekranında bana daha iyi geldi.. Olay bu. Birtaneside çıkmış bana cahil ahmak diyor. Siz göz doktoru. Gürol abi hepimizden tecrübelidir ve yazdıkları için tşkr ederim

Kızacak birsey yok deli dr demedim ya kirildiysan kusura bakma madem s8 plus daha çok hosuna gitti arkadasimda s8 plus var pril piril hemen mate 10 pro ile takaslamaya hazir istda kabul edersen pm den yaz kurtaralım seni :)

• Bende s8 plus vardı zten onu verdim bunu aldım ve şuan batarya bile s8 e kıyasla pnu ezecek düzeyde benim gözümde sadece kameradan bahsettim. Kaldı ki bunu satacak olursam bile sıfır alırım ama bunu satıp alacak birşey yok şuan kanımca 🤣

• Birde spigen kılıf aldım 10 numara oldu beyler bilhinize

• quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Normal modda bu şekilde görünüyor, mp seçme kısmı inaktif. Pro modda aktifleşiyor

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

portre modundan çıkartıp birde öyle bakın ayarlara düzelecektir.
  • @engesk teşekkür ediyorum

Beyler mate 10 pro kamera tartışmasını burada yapabilirsiniz, mate 10 pro ana konu;

https://forum.donanimhaber.com/huawei-mate-10-pro-kullanicilari-kulubu-ana-konu--130680410
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehYay

Hocam testlerde 17-18 saat ekran süresi veriyor Lenovo P2,
    bakın abartmıyorum :https://shiftdelete.net/lenovo-p2-uzun-kullanim-testi-80123

gerçekten pil konusunda çok çok başarılı.

6-8 saat ekran süresi çok çok az mate 10 pro için

O zaman yapacak bir şey yok P2 ile yolunuza devam edeceksiniz

9-10 saat ekran süresi alan yok mudur?

maks 6-8 saat mi?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.