Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

tabikide uçar adı üstünde fabrika ayarları pc varsa hisuite programını kurun yedekleyin ya da google hesabınıza rehberi yedekleyin

Vay ben düşünemedim bunu tabi ya fabrika ayarı. Adi ustunde. Gel görki güzel kardeşim bundan onceki kullandigim lg g3 ve g6 telefonlarimda f. a döndüğümde rehber silinmezdi. Sorayim dedim. Neyse usteki anlamsiz hatayi yasayan yok sanırım. İndirdiğim uygulamayi sildikten sonra telefon kendine geldi. Bir uygulama yuzundenki onceki telefonumda kullandigim spor musabakalari tv yayın zamanini gosteren uygulama tel neden sapıttı anlamadim.

google drive'ın vardır illa ki. kayıtları oraya atarsan sorun olmaz. aynı zamanda google fotoğraflara da fotolarını atabilirsin.

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım verdiğin emek için teşekkür ederim Ben daha evvel p10 plus ta kullandım. Bu yazdıklarınızı biliyorum ve aynı şekilde uyguluyorum. Her seferinde 3 GB lık dosya indiriyor ama onaylamıyor ve yüklemiyor.

Not. Kimlik doğrulaması başarısız diyor hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 2 Ocak 2018; 5:47:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar büyük bir problemim var. Imei numarasını kaydettirdiğim cihazıma bugün mesaj geldi. Cihazınız kayıt dışıdır, satın aldığınız yer ile iletiime geçin diye. Ee e-devletten sorgulama yapıyorum cihazım kayıtlı görünüyor? Ne yapabilirim? Moralim bozuldu ya...
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz ilk senin başına gelmiyor ara btk yı çözümü söylüyorlar ya da senin numarayla eşleştiriyorlar imei yi sorun çözülüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sorun olmaz ilk senin başına gelmiyor ara btk yı çözümü söylüyorlar ya da senin numarayla eşleştiriyorlar imei yi sorun çözülüyor

Tamam hocam arayacağım şimdi.

• quote:

Hocam şimdi aradım. Çağrı merkezindeki yetkili gelen mesajı dikkate almayınız dedi.

• Cella kullanıcısına yanıt
    Peki çift imei kaydı mı yapmıştınız

• arkadaşlar selam..mate 10 pro aldım bende yurt dışından..bildirim sorunu yaşayan var mı acaba benim gibi? bir çok uygulamada bildirim ancak uygulamaya girince ya da telefonunun tuş kilidini açınca geliypr. L09 8.0.0.125 (C432) sürüm şu anda telefon
  • quote:

Peki çift imei kaydı mı yapmıştınız

Evet çift imei de kayıt altında. ikisini de kontrol etti. Acaba diyorum dün yeniden firmware yükledim ondan mı kaynaklandı bu mesaj?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cella -- 2 Ocak 2018; 10:9:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Satarsam bu cihazı kameradan dolayı satarım beyler eşimin 7 si bundna iyi çekiyor açıkca söylüyorum hiçte övüldüğü gibi bir kamerası yok malsf. Neymiş yapay zeka bulanık fotoyu engelleyecekmiş çektiğim 3 fotodan biri bulank şaka değil cidden hayal kırıklığı

Hocam kusura bakmayın ama yorumunuz komik geldi. Sanatsal fluyu hareketli fotoğraflarda aktif hale getirmeyin. Tüm dünya cihazın kamerasına övgüler yağdırırken sizin böyle yazmanız ilginç gerçekten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narki

arkadaşlar selam..mate 10 pro aldım bende yurt dışından..bildirim sorunu yaşayan var mı acaba benim gibi? bir çok uygulamada bildirim ancak uygulamaya girince ya da telefonunun tuş kilidini açınca geliypr. L09 8.0.0.125 (C432) sürüm şu anda telefon

Hocam güncellemeyle o sorunu çözdüler diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

quote:

Satarsam bu cihazı kameradan dolayı satarım beyler eşimin 7 si bundna iyi çekiyor açıkca söylüyorum hiçte övüldüğü gibi bir kamerası yok malsf. Neymiş yapay zeka bulanık fotoyu engelleyecekmiş çektiğim 3 fotodan biri bulank şaka değil cidden hayal kırıklığı

Hocam kusura bakmayın ama yorumunuz komik geldi. Sanatsal fluyu hareketli fotoğraflarda aktif hale getirmeyin. Tüm dünya cihazın kamerasına övgüler yağdırırken sizin böyle yazmanız ilginç gerçekten...

Bende o yüzden ilk çıktığı gün aldım açıkcası ama malesef komik yada acı bebim görüşüm bu yönde

• Arkadaşlar mate 10 pro da hiç ekran yanması sorunu yaşadınız mı?

Dün Note 8'i incelerken Samsung note 8 tanıtım görselinin aynı şekilde ekranda iz bıraktığını farkettim. Acaba mate 10 pro da da aynı sorun var mı merak ediyorum?

• Bu gece, Ankara..

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Bu gece, Ankara..

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

çok güzel bir kare kheldar hocam.
  • quote:

quote:

arkadaşlar selam..mate 10 pro aldım bende yurt dışından..bildirim sorunu yaşayan var mı acaba benim gibi? bir çok uygulamada bildirim ancak uygulamaya girince ya da telefonunun tuş kilidini açınca geliypr. L09 8.0.0.125 (C432) sürüm şu anda telefon

Bende bir düzelme yok maalesef

• Arkadaşlar bir önerim olacak.
    Kullandığımız güzel ve faydalı uygulamaları yazsak ve herkes paylaşsa açıklamalı şekilde çok iyi olur gibime geliyor. Telefon yeni ve alanlar neyi yüklesem diye düşünüyor doğal olarak.
    Keyifli forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bende o yüzden ilk çıktığı gün aldım açıkcası ama malesef komik yada acı bebim görüşüm bu yönde

Kenan ben hem s7 hemde s8 i kullandım hatta huawei p10 plusda kullandım.Senin telefonunda bir problem olabilir bence bir mate 10 bulup karşılaştırma yap.bende s8 resimleri var bununki ile karşılaştırdığımda bir tık mate daha iyi

• quote:

quote:

quote:

Bende bir düzelme yok maalesef

Sadece facebook bildirim gelmiyor. whatshap vs sorun yok geçmiş sayfalarda adamin telinde face bildirimide vardi anlamadim nasil ayarlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 2 Ocak 2018; 12:14:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

quote:

Kenan ben hem s7 hemde s8 i kullandım hatta huawei p10 plusda kullandım.Senin telefonunda bir problem olabilir bence bir mate 10 bulup karşılaştırma yap.bende s8 resimleri var bununki ile karşılaştırdığımda bir tık mate daha iyi

Tamamdır abi bakıp buraya yazacam

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.