Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güle güle kullan kardeşim. Hayırlı olsun. Darısı başıma. Bilgiler için teşekkür ederim.
  • Bugün Çinden mate 10 pro aldım burda google whatsapp fln yasak o yüzden telefona google play konulmamış sizce apk olarak mi yukleyim veya baska öneriniz var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluejacket111

Bugün Çinden mate 10 pro aldım burda google whatsapp fln yasak o yüzden telefona google play konulmamış sizce apk olarak mi yukleyim veya baska öneriniz var mi

vpn kurarak kurabilirsin belki
  • Vpn kullaniyorm zaten diğer telefonumda suan mecburen yoksa ne whatsapp kullanabilcem ne googlea girebilcem anlamadım nasıl ülke burası adamların whatsapptan facebooktan haberi yok benim demek istediğim apk olarak google palyi kurayim mi yoksa rootlayarak fln türkiye versiyonuna cevirebilme sansim var mı veya türkiyeye dönünce huwaei servisinde fln yaparlar mı suanda telefon türkçe zaten dil desteği var tek düşüncem apk olarak google play kurunca sıkıntı olur mu bilmiyorm

• bluejacket111 kullanıcısına yanıt
    Apk olarak kurabilirsin apkmirror dan indirin çinde girebilirmisin bilmem ama bende arkadaşa düz mate 10 aldırdım çinden başta Apk olarak kurdum ama çin uygulamaları canımı sıktı uluslararası versiyona çevirdim teli ama riski var telefonu brick yapabilirsin eğer tr de kullanacaksanız apk olarak kurum extra bişey yapmanıza gerek yok zaten klavye olarak SwiftKey kullanıyor onu da yüklersiniz olur biter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bluejacket111 kullanıcısına yanıt
    Çinde bu servislerin yasak olmasının sebebleri,
    1-Aslen whatsapp ve facebook'un ve birçok diğer servisin gayriresmide olsa böyle istemesi. Çünkü hepsini kaldıracak kapasite kurmaları için şu anki kapasitelerini 1 anda 2 katına çıkarmaları lazım. 10 senede büyüyen şirketler bir anda sınırsız kaynakla bile bunu başaramaz.
    2-Çin'in milli politikaları gereği devletin yerli yazılımcılara sınırsız kaynak ayırması
    3-Çin'in istihbarat politikaları gereği devletin kendi vatandaşı hakkında bilgi toplamaya karşı olması

Aslında vpn'i servis sağlayıcılarda legal olarak satıyor yani kullanma konusunda sıkıntı yok ama vpn'i eşek yükü parayla satınca kullanıcı sayısını sınırlamış oluyorsun. Yoksa benim facebookumda whatsappımda min 20-30 çinli arkadaşım var.

Son olarak playstore apksıyla falan uğraşmayın avrupa sürümüne çevirin. rebranding yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Orijinalden alıntı: .Berkay.

Google chromeda bir şey indirmek istiyorum ve indirmeye basıyorum sonra indirme işlemi başladı diyor yukarda aşağıya doğru bildirim panosunu indirdiğimde orada ne kadar süre sonra ineceği felan görünüyor ona tıkladığımda indirilenler kısmına gidiyor duraklat iptal et felan çıkıyor,indireceğim videonun veya herhangi bir şeyin %10u indiğinde 20 mb yer gitmiş oluyor iptal ete bastığımda telefonumdan o 20 mb yer gitmiş oluyor ama nereden sileceğim ben bunu, telefonumun hafızası biter bu şekilde, nerden sileceğimi bilen biri varsa ACİL YARDIM

Aynı olay google playdede oluyor indirme iptal edilince inen miktar kadar yer azalıyor ve ben bunu nereden sileceğim böyle böyle telefonumda yer kalmaz Acil Yardım

Birader panik yapmana gerek yok, geçici klasörlerde bekletilir sonra silinir. illa ben silcem dersen ccleaner uygulamasını kurup temizleyebilirsin.

Teşekkürler, bilgi kesinndoğru mu

• Merhaba arkadaşlar, 7 aydır P10 plus kullanıcısıyım. Androidlere mesafeli olmama rağmen bu telefonu çok sevdim. Mate10 pro’nun da çıkmasını bekliyordum. 3 gün önce Turkcell’den 1 yıl kontratlı olarak aldım. Ancak fotoğraf çekimi oldukça methedilmesine rağmen P10’dan bir tık daha geri olduğuna karar verdim. Android telefonlarda sevmediğim bir bulandırma sıkıntısı var. Resim cillop gibi görünüyor, ancak yaklaşınca P10’daki keskinliği bu cihazda da göremedim bir türlü. Bence P10 hala bir numara. Benim için de fotoğraf özelliği en belirleyici etken.

Şimdi bir şey soracağım, P10’um hala bende olduğu için Mate10 pro’yu elden çıkarmayı düşünüyorum. Henüz daha sim kart da takmadım. Acaba cayma hakkım olabilir mi? Turkcell bu cihazı geri alır mı acaba? Net bir bilgisi olan var mı?

• serhendi kullanıcısına yanıt
    Normal bir ülkede olurda burası türkiye şimdi ne desek boş. İşin ya şansa kalmış ya Allah'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhendi

Merhaba arkadaşlar, 7 aydır P10 plus kullanıcısıyım. Androidlere mesafeli olmama rağmen bu telefonu çok sevdim. Mate10 pro’nun da çıkmasını bekliyordum. 3 gün önce Turkcell’den 1 yıl kontratlı olarak aldım. Ancak fotoğraf çekimi oldukça methedilmesine rağmen P10’dan bir tık daha geri olduğuna karar verdim. Android telefonlarda sevmediğim bir bulandırma sıkıntısı var. Resim cillop gibi görünüyor, ancak yaklaşınca P10’daki keskinliği bu cihazda da göremedim bir türlü. Bence P10 hala bir numara. Benim için de fotoğraf özelliği en belirleyici etken.

Şimdi bir şey soracağım, P10’um hala bende olduğu için Mate10 pro’yu elden çıkarmayı düşünüyorum. Henüz daha sim kart da takmadım. Acaba cayma hakkım olabilir mi? Turkcell bu cihazı geri alır mı acaba? Net bir bilgisi olan var mı?

Yani bende diorum s8 plustan bir tık geri diye ama bir yandanda güncelle eyle birşeyler düzelirmi die bekliyorum bakalım artık ama pil efsaneee

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

quote:

Orijinalden alıntı: serhendi

Merhaba arkadaşlar, 7 aydır P10 plus kullanıcısıyım. Androidlere mesafeli olmama rağmen bu telefonu çok sevdim. Mate10 pro’nun da çıkmasını bekliyordum. 3 gün önce Turkcell’den 1 yıl kontratlı olarak aldım. Ancak fotoğraf çekimi oldukça methedilmesine rağmen P10’dan bir tık daha geri olduğuna karar verdim. Android telefonlarda sevmediğim bir bulandırma sıkıntısı var. Resim cillop gibi görünüyor, ancak yaklaşınca P10’daki keskinliği bu cihazda da göremedim bir türlü. Bence P10 hala bir numara. Benim için de fotoğraf özelliği en belirleyici etken.

Yani bende diorum s8 plustan bir tık geri diye ama bir yandanda güncelle eyle birşeyler düzelirmi die bekliyorum bakalım artık ama pil efsaneee

S8 plus arkadaşımda var bu telefonun yanından bile geçmez bunun yanında çöpkere çöp.

Dxomark'a göre mate 10 pro daha iyi değil mi?
  • Evet, P10 plus’ı alırken S8 ile çok gittim geldim. P10 plus’un bir iki tık daha S8’den iyi olduğuna karar kılmıştım. Şimdi de Mate10 pro’nun P10 plus’tan bir iki tık geri olduğu kanaatindeyim. Tabi bu benim kişisel görsel kanaatlerim. Ve tüm özellikleri olarak değil, fotoğraf özellikleri itibariyle diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhendi -- 1 Ocak 2018; 0:03:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, bende mate 10 düz model var, maalesef root atayim derken bozdum, şimdi açılmıyor.. ne yapmam gerekiyor acaba

• idemo kullanıcısına yanıt
    Valla kağıt üzerinde ya da raporlarda durum öyle olabilir ama ben de elimdeki cihazdan çektiğim fotolara dayanarak bunu söylüyorum. Ben de ister miydim 3 gün önce 4.400 tl verdiğim cihazın 7 aydır kullandığım cihazdan -fotoğraf konusunda- üstün bir yönünü görememek. Keşke misliyle muazzam bir fark olsaydı. Ha, ön kamerası en iyi ön kamera diyebilirim. Ama 1.6 diyafram açıklığının farkını bile göremedim açıkçası. Neyse, yarın biraz daha dış çekimde testler yaparak, kendimi haksız çıkarmaya çalışacağım. Hepinize, hayırlı mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Selamlar, sevgiler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • idemo kullanıcısına yanıt
    puanı bilmem ama mate 10 ile mate 10 pro cihazlarda aynı kameralar var
    software update falan herseyi son sürüme güncelle çünkü bunu diyen ilk kişisin.
  • İnşallah güncellemeyle düzelir. Zira çok hevesliydim ve telefonu çok sevdim yine. Umuyorum düzelecektir, ancak henüz bir update gelmedi sanırım. Türkiye cihazı ve 8.0.0 görünüyor.

• firmware finder ile güncellemeyi yapıyorum şu an

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.