Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koengineer

merhaba. 3 gün önce Çin'den Mate 10 (pro değil) aldım. türkiyeye geldim. telefonu açtım google play yok. kendim yükledim. ama huawei uygulamaları vs hep çince. bu telefona türkiye uyumlu rom atmak mümkün mü ?

Merhaba hocam. Cinden nereden kaç paraya aldınız? Bende aldiracagim ama yok diyor kuzen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu telefonlar TR distrübütörlüğünde ne zaman çıkacak? bilgisi olan var mı?
  • Bende bu telefonu yurt dışından getirtmek istiyorum (Mate 10) imei değişikligi yapılabiliyor mu huaweilerde? Kirin işlemciler sıkıntılı falan diyorlardı. Pasaport falan bulmak ile uğraşmak istemiyorum işin aslı.

Birde Çinden getirenler Google play sorunu falan yaşamış dubai den falan gelenler global romlumu olur bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bende bu telefonu yurt dışından getirtmek istiyorum (Mate 10) imei değişikligi yapılabiliyor mu huaweilerde? Kirin işlemciler sıkıntılı falan diyorlardı. Pasaport falan bulmak ile uğraşmak istemiyorum işin aslı.

Birde Çinden getirenler Google play sorunu falan yaşamış dubai den falan gelenler global romlumu olur bilen var mı?

Kirin işlemcilede sıkıntı var ne demek? Nerede okudunuz böyle bişey? Siz hiç mate 9, p10 sahibi olupta sıkıntı yaşayan birini gördünüz mü? Yada forumda okudunuz mu? Öyle bişey yok onu unutun.. Çinden alırsanız google play yüklü gelmez onu siz yüklersiniz ama yinede Çince başka programlar falan gömülü geliyor sıkıntı biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

quote:

Bende bu telefonu yurt dışından getirtmek istiyorum (Mate 10) imei değişikligi yapılabiliyor mu huaweilerde? Kirin işlemciler sıkıntılı falan diyorlardı. Pasaport falan bulmak ile uğraşmak istemiyorum işin aslı.

Kirin işlemcilede sıkıntı var ne demek? Nerede okudunuz böyle bişey? Siz hiç mate 9, p10 sahibi olupta sıkıntı yaşayan birini gördünüz mü? Yada forumda okudunuz mu? Öyle bişey yok onu unutun.. Çinden alırsanız google play yüklü gelmez onu siz yüklersiniz ama yinede Çince başka programlar falan gömülü geliyor sıkıntı biraz.

Hocam yanlış anladınız galiba. İmei atmakta bir sıkıntı var diye okudum işlemcinin kendinde bir sorun olduğu için söylemedim. Diğer telefonlar için birçok imei değiştirme videosu varken kirin için birşey bulamadım o yüzden söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 28 Ekim 2017; 13:8:40 >

• quote:

quote:

Arkadaşın demek istediği ımei konusunda sıkıntı oluyor diye anladım ben.

O konuda da ımei atılıyor ama para ile satılan program yöntemi ile atılıyor. Bazı teleofoncular da var

• Okey ben yanlış anladım demek, özür.. Evet kirin işlemcilerde imei atma olayı olmuyor. Başarılı bir şekilde yapılıyorsada hiçbir yerde okumadım böyle birşey. Yani imei olayına güvenipte hareket etmemek lazım.

• quote:

Okey ben yanlış anladım demek, özür.. Evet kirin işlemcilerde imei atma olayı olmuyor. Başarılı bir şekilde yapılıyorsada hiçbir yerde okumadım böyle birşey. Yani imei olayına güvenipte hareket etmemek lazım.

Atılıyor hocam. Kayinco ma attırdık 1 ay önce. Telefon p10 Plus.

Imei atmak için parayla satılan yazılım olması gerekiyor ama.

• Imei attırmanıza gerek yok. Çift sim kart kullanmayacaksanız sırayla sim1 ve sim2'ye takarsınız her ikisinde de 120 gün süre veriyor.
    Toplamda 8 ay sorunsuz kullanıyorsunuz yani teoride.
    Pratikte sonsuz döngüye sokuyorsunuz.
    Şimdi atıyorum kartınızı sim1'e taktınız 120 gün süre veriyor. Her ay aynı gün aynı saat mesaj gelicek şu kadar gün sonra imei kaydı yapmazsanız kapanıcak diye.
    Siz son 1 haftada hattınız kapanmadan kartınızı sim2 'ye takıyorsunuz.
    120 gün daha süre almış oluyorsunuz. Yine son 1 haftada hattınız kapanmadan sim1'e takıyorsunuz.
    Ta ta ta tam mesaj gelicek 120 gün daha hakkınız var diyecek.
    Sebebi de sistemin zaman zaman sıfırlanması ve 90 gün aktif olmayan imeilerin sistemden silinmesi. Sanırım turist imei'si olarak sayılıyorlar o yüzden sıfırlanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Mate 10 iyi olmuş. Zaten en iyisi mate 10 olmuşta. Su geçirmeme özelliğini koymamak nedir. Yeri geliyor 1 hafta yağmur yağıyor.

Mate 10 pro tam çöp ama o ekran oranı ile olmaz. 18:9 şuan için çöpün çöpünden başka bir şey değil. Lg gu kullanıyorum telefon 4.5 inç felan sanırım videolarda.

İllaki gelecekte standart olacaksada şuan uzak durmak lazım. Kulaklık çıkışı da yok olmadı yani.

Merak ettiğim konu normal mate serisinde lg6 veya lg v30 gibi ses çipi varmı.

10 modelini nereden ala biliriz birde nekadara gelir bize

arabistanda Şuan ön siparişte 2200 lira jarirbookstore diye arattır sonra sol üstten english seç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 28 Ekim 2017; 20:19:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

quote:

quote:

Mate 10 iyi olmuş. Zaten en iyisi mate 10 olmuşta. Su geçirmeme özelliğini koymamak nedir. Yeri geliyor 1 hafta yağmur yağıyor.

Mate 10 pro tam çöp ama o ekran oranı ile olmaz. 18:9 şuan için çöpün çöpünden başka bir şey değil. Lg gu kullanıyorum telefon 4.5 inç felan sanırım videolarda.

İllaki gelecekte standart olacaksada şuan uzak durmak lazım. Kulaklık çıkışı da yok olmadı yani.

arabistanda Şuan ön siparişte 2200 lira jarirbookstore diye arattır sonra sol üstten english seç.

Huawei Mate 10 Lite olmasın o? Çünkü dediğiniz imkansız. Cihazın eu fiyatı 699 euro zaten. Suudi arabistan sıfır vergi politikası bile uygulasa 2750-2900 lirayı bulması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: drgray

quote:

quote:

quote:

Huawei Mate 10 Lite olmasın o? Çünkü dediğiniz imkansız. Cihazın eu fiyatı 699 euro zaten. Suudi arabistan sıfır vergi politikası bile uygulasa 2750-2900 lirayı bulması lazım.

Eu fiyatları yüksek ona aldanmayın. Dubai de satışa çıktı 2275 aed yaklaşık 2350 TL den satılıyor.

• 4GB ram/64GB modeliymiş 100 euro koyunca aynı fiyata geliyor. Eu fiyatları Euro oldugu için yüksek aynı apple gibi kalan yerlere cny/dolar üstünden ticaret yapıyorlar tamamda fiyatlar rakam olarak aynı. 699usd veya 699 euro gibi.
  • quote:

quote:

quote:

Oraya gidecek birisi lazım onu bulmak dert direk gelmez bize birde gidince hemen ala bilirmi parayı verse gidecek birini bulsak hemen

• İstediğim düz HM 10 modeli Avrupa'da bi tek İspanya'da satışa sunulacakmış. Nasip olursa çıktığı gibi midnight blue 64 GB amazon.es'ten ingilterede yaşayan akrabamın adresine göndermeyi düşünüyorum.

Kasım sonuna doğru satışa çıkar inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Type R

İstediğim düz HM 10 modeli Avrupa'da bi tek İspanya'da satışa sunulacakmış. Nasip olursa çıktığı gibi midnight blue 64 GB amazon.es'ten ingilterede yaşayan akrabamın adresine göndermeyi düşünüyorum.

Kasım sonuna doğru satışa çıkar inşallah.

yanlışın var gibi kardeş... webteknodan alıntı

Huawei Mate 10 şampanya altın, klasik siyah, pembe altın ve moka kahverengi renk alternatifleriyle birlikte 3000 TL (vergisiz) etiket fiyatıyla bu ay 15’ten fazla ülkede satışa sunulacak. Bu ay dediği ekim.... ha yetişmeyebilir onu bilmem, aliexpresste bile satışa çıktı
  • Hocam webtekno öyle diyebilir ama bizzat tanıtım gecesi şöyle dediler:

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

From Nov 2017 yani kasımdan itibaren HM10 sadece şu ülkelerde satılacak.

Amazon güvencesi varken, Aliexpressten telefon almaya sıcak bakmıyorum ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Type R

Hocam webtekno öyle diyebilir ama bizzat tanıtım gecesi şöyle dediler:

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

From Nov 2017 yani kasımdan itibaren HM10 sadece şu ülkelerde satılacak.

Amazon güvencesi varken, Aliexpressten telefon almaya sıcak bakmıyorum ayrıca.

Doğrudur kardeş.

geekbuying uçmuş 4+64 2875 6+128 ise 3285tl

https://www.geekbuying.com/item/HUAWEI-Mate-10-5-9-Inch-6GB-128GB-Smartphone-Champagne-Gold-387893.html

mate 10 pro bang good fiyatı 3800 küsür

https://www.banggood.com/HUAWEI-Mate-10-Pro-6_0-inch-Dual-Rear-Camera-6GB-RAM-128GB-ROM-Kirin-970-Octa-core-4G-Smartphone-p-1215831.html?rmmds=category

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimbey -- 29 Ekim 2017; 17:53:41 >

• 3100 TL'ye getirip satanlar var. Pro modeli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

3100 TL'ye getirip satanlar var. Pro modeli değil.

3100 e getirip sattıkları 2875 olan. 4+64'lük
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.