Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kulaklığı duruyor hocam açılmamış vaziyette ambalajında, pro ile takas etme durumumdan sonra gelişen istemediğim bir olay oldu o yüzden takas işi yattı maalesef nakite ihtiyacım var.

Hafıza kartını ayrı satmaya karar verdim o nedenle cihazın fiyatını 2400 e indirmiş bulunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narki -- 11 Aralık 2017; 16:14:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andakan

Valla benim bildiğim global garanti diye bir şey yok. Bir çok arkadas ta bu konu hakkında servisi arayıp sormuş. İlk 1 yıl garanti veriliyormu diye. Hayır demişler.

Size gidin dışardan alın biz bakarız diyecek halleri yok. Araştırmanıza gerekte yok evrensel kuraldır üreticiler ürettikleri mala üretici garantisi verirler ve dünyanın heryerinde geçerlidir.
    Sizin satın aldığınız garanti o malı ithal edenin verdiği garantidir. Bir nevi extended. Bu garantinin koşullarınıda malı onlardan alarak sağlarsınız. Yalnız o ithalatçılar sattıkları malın aynı zamanda temsilcileriyse üretici garantisi kapsamında da hizmet vermek zorundadırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narki

kulaklığı duruyor hocam açılmamış vaziyette ambalajında, pro ile takas etme durumumdan sonra gelişen istemediğim bir olay oldu o yüzden takas işi yattı maalesef nakite ihtiyacım var.

Hafıza kartını ayrı satmaya karar verdim o nedenle cihazın fiyatını 2400 e indirmiş bulunuyorum

Telefon 2100tl zaten ydısında
    birde 10 gün kullanmıssınız yani bunun adına 2.el deniyor
    üstelik kayıtta yok
    kart hiç değilse göz boyuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: drgray

quote:

Orijinalden alıntı: Narki

kulaklığı duruyor hocam açılmamış vaziyette ambalajında, pro ile takas etme durumumdan sonra gelişen istemediğim bir olay oldu o yüzden takas işi yattı maalesef nakite ihtiyacım var.

Telefon 2100tl zaten ydısında
    birde 10 gün kullanmıssınız yani bunun adına 2.el deniyor
    üstelik kayıtta yok
    kart hiç değilse göz boyuyordu

:) yurt dışından alın lütfen. Cihaz satılmış olup hafıza kartı durmaktadır..isteyen ile pm den görüşebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narki -- 11 Aralık 2017; 17:41:6 >
  • Pro'nun 2.5-5ghz wifi ve 3g-4g çekim gücü nasıl arkadaşlar? eski telefonlarınız ile kıyaslarsanız bir sorun yaşadınız mı?
  • Umarım diğer Android markalarına örnek olur

https://shiftdelete.net/telefon-teknik-servisinde-vip-donemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Şebeke çekim gücü en son iPhone X ve note 8 kullandım bu iki cihazla ile aynı gibi.

WiFi de de sıkıntı yaşamadım.

• Arkadaşlar yukarıda bir arkadaş da sormuştu bu oled ekranlarda yanma muhabbeti doğru mudur?

Var mı gerçekten öyle bir sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jnky -- 11 Aralık 2017; 19:30:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jnky

Arkadaşlar yukarıda bir arkadaş da sormuştu bu oled ekranlarda yanma muhabbeti doğru mudur?

Var mı gerçekten öyle bir sorun

S8 kullanırken Birkaç kişiden öyle şikayetler duydum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Peki sizce iphone x mi bu mu mate 10 pro mu yani

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    İPhone x e 2 güne sabrettim, gördüğüm en saçma telefon kendi adıma, o çentik vs. Ön kamerası da berbat, güzellik modu vs bişey yoktu.ekranı küçüktü buna göre, farklı bir kesime hitap eder yani, mate 10pro nun dengi değil bence. Note 8 ile kıyaslarsan eyvallah onun ekstrası vardı kalem vs tercih edilebilir.

Hocam bu sizin beklentiniz ile ilgili bir şey. İPhone x elde tutuş hissi bakımından daha ergonomik, satacağınız zaman daha az zarar edeceğiniz bir cihaz.

Mate 10 pro pili, ekranın biraz daha büyük olması ile önce çıkan bir cihaz. Benim fikrim zaten mate 10 pro dan yana olduğu için Huawei den yana kullandım tercihimi. ;)

İki cihaz da sizi hız, stabilite, kamera olarak üzemeyecektir.

Burada sizin cihazdan beklentileriniz belirleyici etken. Ama daha önce karar vermeniz gereken ios mu Android mi olmalı.

• Bende s8 plusı verdim mate 10 pro aldım ozaman hiç maceraya gerek yok bunla devam

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam % 2-3 e düşürür isem gönderirim. Hafta sonu genelde WiFi de kullandım. Gece 12.30 a kadar %25-35 arasında kaldı ve şarja takmak zorunda kaldım. Mobil veri ile deneyeceğim bugün.

Eyvallah hocam beklemedeyim.
  • crusht C kullanıcısına yanıt
    Hocam şu saatte %48 şarjım var. :)) 10.00-18.00arası mobil veri ile kullandım. Şebekenin çok az çektiği bir yerdeyim. 18.00 dan bu yana WiFi ile kullanıyorum. Gece 12 gibi uyuyorum. Pil %2-3 e düşmeyecek gibi.

Hocam günümüzde maalesef bazı insanlar iPhone u prestij olarak görüyor. O yüzden Huawei ye bu parayı verdiğiniz zaman abi neden iPhone almadın sorusu ile karşılaşıyorsunuz. :)

O yüzden kimseye şu telefonu al diyemiyorum. Bu tarz söylemlerle karşılaşınca canları sıkılmasın diye. Kullanıcı deneyimlerimizi aktarıyoruz ki insanlar sorularına cevap bulabilsin bir nebze. Piyasadaki tüm amiral gemi telefonlarını kullandım.

U11

Xz premium

S8 ve Plus ve note 8

İPhone 8 Plus ve X

Aslına bakarsanız bu cihazların hiçbiri kullanıcıyı üzmez. Hepsinin kendine has güzellikleri var. Aynı zamanda sorunları da..

Mate 10 pro yu tercih sebebim öncelikle pil ve kamerası oldu. Bunlar dışında etkileyen başka faktörlerde mevcut. Örneğin hem büyük olması hem büyüklüğünün rahatsız etmemesi. Ama dediğim gibi günümüz cihazları standart bir kullanıcıyı asla üzmez. Öncelikleri belirleyip ona göre karar vermek lazım

• Mate 10 pro nun mavisini kullanan veya elinealıp inceleyen varmı aranızda arkadaşlar yorumlarınızı alabilirmiyim bulunduğum ilde 1 adet mevcut rengi mavi yorumlarınıza göre yarın alacam cihazı yoksa cihazdan hepten vazgeçecem çünkü siyah rengi Türkiye’ye gelmeyecekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

Arkadaşlar Arabistandan tanıdığıma getirtecem. mate 10 2300 tl proda 2800 tl civarı. Ben bu oled yanığı davasından prodan uzak durmaya çalışıyorum lakin gönlüm proda. Biraz araştırma yaptım. Lgnin oled tvlerde sıkıntı var. Ve samsungun ürettiği iphone x oledleri sıkıntılı. Biliyorsunuz google pixelde de oled sorunu çıktı. Bu prolar japan JHD diye bir firmanın ürünüymüş. Şimdi diyorumki ben 4 gb ramlı ve ips ekranlı düz mate 10 alsam hem ekran parlaklığı; yani renkler çok mu soluk kalır birde 4 gb ram yeterli olur mu böyle bir telefon için.

Dahada olsa sormam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam şu saatte %48 şarjım var. :)) 10.00-18.00arası mobil veri ile kullandım. Şebekenin çok az çektiği bir yerdeyim. 18.00 dan bu yana WiFi ile kullanıyorum. Gece 12 gibi uyuyorum. Pil %2-3 e düşmeyecek gibi.

Ne pilmiş arkadaş yaw. Hocam sakın şarja takma da ertesi gün görelim nereye kadar gittiğini... :) çok sağol bu arada..

• crusht C kullanıcısına yanıt
    Hocam %34 deyim. Takmazsam gün içinde takmam gerekir. :) ya YouTube dan video açıp bitirmem gerekecekti o da çok sağlıklı bir veri olmaz. Benim kullanım tarzıma göre :

Web, YouTube, WhatsApp, 2 mail, sahibinden, Google foto yedekleme gibi uygulamalarla sadece WiFi de 9-10saati bulacak gibi. Mobil veri kullansam bu kullandığım uygulamalara bağlı olarak 8 saat civarı olur kanaatindeyim.

Şu an %34 ve pil verisi aşağıda ki gibi. 8 saat kadar mobil veri gerisi WiFi.

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.