Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • batarya değişimi için daha önce bende aramıştım tr desteği yok değişim yapamayız dediler, bugün @Rlfc nin mesajı görünce tekrar aradım teknik servis personeline de soruldu desteği yok yapamıyoruz dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 6 Haziran 2022; 22:6:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpyWar kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın pro konusuna yazacağıma buraya yazmışım.

• SpyWar kullanıcısına yanıt

bende belki değişmiştir destek gelmiştir dedim, ama resmi olarak tr de satılmayan ürünlere destek vermiyorlar

• Yeni yazılım ile cihaz bir tık yavaşladı. Anlık takılmalar mevcut. Formattan sonra aynı diyenler var. Umarıö huawei bir performans yaması yayınlar. Yoksa android 10a dönmeyi düşünüyorum.

• eteksen kullanıcısına yanıt
    Aslında cihazı ilk satın aldığımız versiyona yani 8'e geçmek gerek. En güzel performans en iyi gece modu ondaydı.
    Anlaşılan son güncelleme ile Huawei de yeni cihaz satın almaya teşvik ediyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cihaza epeydir format atmamıştım. Emui 12 alınca hafif takılmalar da başlamıştı. Dün akşam cihaza format attım. Şu an takılmalar gitti. Memnunum.

• petro24 kullanıcısına yanıt

Güncellemeler aslında yeni çıkan huawei telefonlardaki androidin, mate 10 için portedilmiş hali. Yani güncellemeler öellikle mate 10 için yapılmıyor. Farklı telefon için yapılan bizim telefona uyarlanıyor.

Küçük buglar ve stabilite sorunları bu yüzden.

ilk çıkan 8 en stabili ama biraz hantal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 19 Haziran 2022; 2:51:59 >
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    Peki 8'e geçişe müsade ediyor mu?

• kuscu94 K kullanıcısına yanıt

İki kere batarya değişti sarj soketi değişti. Hata gitti yalnız %50 de telefon kapanıyor. Anlayamadım. Tamirci bataryaya orjinal dedi. Ne yapsam bilmiyorum.

• fthkrkmaz F kullanıcısına yanıt
    Her seferinde batarya yüzde 50 iken kapanıyorsa batarya sorunlu demektir.

Şu an android 10 a geri döndüm. Bataryayı test ediyorum. %47 ye kadar sorunsuz kullanıyorum. Yazılımsal bir sorunsa neden sadece benim telefonumda oldu anlayamadım. Batarya hatalıysa 2 kere batarya değişti ikisi de mi hatalı. Gerçekten telefonu değiştirme eşiğine geldim artık.

• 10 a dönmekte çare olmadı muhtemelen takılan bataryalar problemli yada başka bi problem var. İlk defa basıma böyle bir olay geldi sinir bozucu cidden. Bu bataryayı garantili değiştiren bi yer var mı acaba?

orjinal diye çakma takıyor çoğu anlamak mümkün değil o yüzden ne derlerse o,

babamda mate 10 pro var bende düz mate 10 babamın batarya şişti netten bir sitede buldum orjinal diye satıyor ama tam emin değilim 2 sene oldu ordan alıp telefoncuya taktıralı herhangi bir sorun yok gayette güzel gidiyor bataryası

mate 10 ile mate 10 pro bataryalar aynı site https://www.huaweimobil.com/322-huawei-mate-10-hb436486ecw-orjinal-batarya-pil.html en azından ordan alırsınız telefoncuya taktırırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 28 Haziran 2022; 19:12:51 >

benzer sorunları eski ıphone 4s cihazımda yaşmıştım. vihaz %40 a gelince kapanıyordu. bataryayı değiştirince düzeldi. tahminim sizin bataryada ömrünü tamamlamış. ama batarya kalibrasyon yöntemleri var. eğer şişme yoksa uygulayın bir nebze olsun düzelebilir.

telefonun şarjını tamamen bitirin. bitince 5 dakika sonra açıp içindeki son damla şarja kadar, hiç açılmayacak hale gelene kadar pili bitirin.

telefon kapalı olarak şarja takın.

tamamen şarj olunca çıkarın açıp bir iki dakika kullanıp sonra tekrar şarja takın şarj olsun.

2-3 kez bu işlemi uygulayın. sorununuz büyük oranda çözülür

9 geldiğinde beğenmeyip hi suitle 8 e geri dönmüştüm. çoğu yerde android 10 dan 8 geri dönülemediğini okudum ama geri dönenler de var. burdan bir kullanıcı geri dönüldüğünü idda ediyordu

ben denemedim bilmiyorum

• Bu telefonu 4 senedir aktif olarak kullanıyorum
    batarya sağlığı gayet iyi ve üzerinde nokta çizik yok
    beğenmediğim yönleri
    tiktokta aşırı ısınıyor ve pili hızlı tükeniyor
    video kalitesi iyi değil
    Fotoğraf kalitesi iyi ama değişen ışık koşullarında
    cortluyor
    ekran parlaklığı güneşli günlerde yetersiz
    full parlaklıkta şarj hızlı tükeniyor ve ısınıyor
    işlemci ram hafıza yazılım günümüz için idare eder orta seviyede iki sene daha götürse yeterli :)

• abeslank kullanıcısına yanıt

cihazı bende 4 senedir aktif kullanıyorum pili hiç değişmedim çok şükür çok iyi gidiyor hala günü çıkarıyor

android 8-9-10 emui 8 -9-10-12 son olarak 12 yi kullanıyorum hala çok iyi

video kalitesini bende beğenmiyorum ama güzel ışık koşullarında baya iyi video kalitesi

android 8 e dönüldüğünü ben iddaa ettim

ama hisuite her sürümde yok

android 8 e dönmek için önce 9 sonra 8 e dönmek gerekiyor direkt 8 e dönmüyor

bendeki cihaz 128gb 6gb ram olanı sizdeki gibi 4gb-64gb olsaydı bende sizin gibi düşünürdüm

şu anda orta-üst segmentle hala yarışır ama tabiki yeni amiral gemi telefonlar gibi değil

• sezar61 kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam önce 9 sonra 8e teker teker geri dönmek gereklidir olabilir bilmiyorum denemedim.

sizin cihaz çin versiyondu sanırım bendeki 4/64 çift simli arap :)

benim en beğendiğim özelliği parmak izi okuyucusunun geri, ana menüye dön şeklinde kullanımı.

Keşke şu honorun tepe modelleri türkiyede satılsa

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***ShiftDelete.Netyoutube
    MWC 2022’de Honor Magic 4 ve Magic 4 Pro modelleri ile kullanıcı karşısına çıkan Honor, son olarak bunlara kamera özellikleri ile dikkat çeken Honor Magic 4 Ultimate modelini kattı. İşte Honor Magic 4 Ultimate inceleme! Ne sunuyor? Honor Magic 4 Ultimate inceleme! Teknoway’e ulaşmak için: https://bit.ly/35SBjyb Honor Magic 4 Ultimate özellikleri Honor Magic 4 Ultimate, teknik özellikleri itibariyle serinin en güçlü modeli konumunda. Cihazda 6.81 inç 1312 x 2848 piksel çözünürlüklü LTPO OLED panel mevcut. Bu sayede ekran tazeleme hızları 1 Hz’den 120 Hz’ye kadar dinamik olarak ayarlanabiliyor. Akıllı telefon, en güçlü mobil işlemcilerinden biri konumundaki Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1’den güç alıyor. 4 nm fabrikasyon süreci ile üretilen yonga seti, bir adet 3.0 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo), üç adet 2.5 GHz ARM Cortex-A710 ve dört adet 1.8 GHz ARM Cortex-A510 çekirdeklerine ek olarak Adreno 730 grafik birimine ev sahipliği yapıyor. Cihaz, 12 GB LPDDR5 RAM ve 512 GB dahili depolama ile satışa çıkacak. Bunun dışında kamera özellikleri ile sektördeki diğer modellerden kolaylıkla ayrılacak. Ön tarafta 12 Megapiksellik selfie kamerası ve yüz tanıma işlemi için 3D derinlik sensörü yer alırken, arka tarafta 1/1.12 inç ve 8 kanallı f/1,6 diyafram açıklığına sahip 50 Megapiksel ana kamera, 1/2 inç 7 kanallı f/2.2 64 Megapiksel ultra geniş açı, 50 Megapiksel geniş spektrum ve OIS destekli 64 Megapiksel telefoto sensöründen oluşan dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Honor Magic 4 Ultimate’in gelişmiş özelliklere sahip kameraları, bu model için özel olarak tasarlanan bir görüntü işlemcisinden güç alıyor. Bu işlemci de Watt başına 13.4 TOPS güç verimliliği ile 28.8 TOPS tepe performans sunarak üst düzey bir kamera deneyimi vadediyor. Aynı zamanda DXOMark kamera testinde 146 puanla Huawei P50 Pro’yu geride bırakarak zirveye yerleşti. Akıllı telefon, 100W kablolu ve 50W kablosuz şarj olabilen 4.600 mAh’lik pilden besleniyor. Kutudan çıkar çıkmaz ise Android 12 tabanlı Magic UI 6.0 arayüzünü çalıştırıyor. İşlemci: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Ekran: 6.81 inç kavisli LTPO OLED, 120Hz uyarlanabilir yenileme hızı, 2.848 x 1.312 çözünürlük, HDR 10+ Depolama: 512 GB Bellek: 12 GB Arka kamera: 1/1.12 inç ve 8 kanallı f/1,6 diyafram açıklığına sahip 50 Megapiksel ana kamera, 1/2 inç 7 kanallı f/2.2 64 Megapiksel ultra geniş açı, 50 Megapiksel geniş spektrum ve OIS destekli 64 Megapiksel telefoto sensörü Ön kamera: 12 Megapiksel + 3D derinlik sensörü Batarya: 100W kablolu ve 50W kablosuz şarj olabilen 4.600 mAh pil Diğer: USB-C bağlantı noktası, IP68 sertifikası, yüz tanıma İşletim sistemi: Android 12 tabanlı Magic UI 6 Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: https://bit.ly/SDNDiscordYouTube Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz ►► https://goo.gl/IIKYIK ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws SDN Forum ►► https://bit.ly/2AQ2DR7 ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=WQIkfWIL_Qk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 29 Haziran 2022; 2:10:43 >
  • pro modeli almamamın nedeni daha uzun olması kulaklık girişinin olmaması ve parmak izinin arkada oluşuydu

mate 10 ekran parmak izi ve kulaklık konusunda istediğim gibi

honorun bu modelini bende çok beğendim ama ülkemizde çok pahalı olur eskisi gibi imei kayıt sistemi olsa dışardan getirilir

diğer türlü çok maliyetli olur

• Son bir kaç gündür nfc ile ödeme yapamıyorum. Çipli kart kullanın gibi bir hata veriyor. Kaö yıldır sorunsuz kullanıyordum. Çözümünü bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werarce -- 21 Temmuz 2022; 20:54:29 >
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.