Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa abiler bizim mate 10ların araç içi şarj aleti ile hızlı doldurulması mümkün müdür? Evdeki orjinal piriz şarjı ile dolduğu kadar olmasa da, "şu marka, şu kadar watt değerinde al" diyebileceğiniz bi cihaz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Sa abiler bizim mate 10ların araç içi şarj aleti ile hızlı doldurulması mümkün müdür? Evdeki orjinal piriz şarjı ile dolduğu kadar olmasa da, "şu marka, şu kadar watt değerinde al" diyebileceğiniz bi cihaz var mı?
    https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-sarj-aleti-cp31

şuna bakın orjinal cihaz
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    Bakıyım. Piyasada gördüğüm bazı ürünler var 45 watt hızlı şarj falan diyor ama iş görür mü acaba. Kablo olarak da destekleyecek kablo mu almak lazım

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Piyasada her ürüne güvenilmez huaweinin orjinal hatta bunun bir üst modeli var 40 watt 250 300 fiyatı var tabikide kaliteli bir kablo şart yoksa bir anlamı olmaz

Evet gördüm şimdi acayip pahalı. Kaliteli kablo derken bi özelliği var mı yoksa sadece huawei marka mı almak lazım kablo

Hocam huawei olsa tabiki daha iyi ama kaliteli kablo isim yapmış markalara bakacaksınız birde kablo kalınlığından belli eder kendini malzeme usb uçlar falan mesela teknosalarda varımıdır bu sıralar bilemiyorum sony micro usb ve usb type c kablolar var eşimin telefonu işin micro usb sini aldım sony nin hızlı şarjı destekliyor yani kaliteli sıradan kablolar şarj eder ama verim alamazsınız

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için

• ctndgb C kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    bende de olmustu, 10 u emekliye ayirip Mate 20x 5g ye gecince , arama kaydi yapamadigimdan , 9 a geri alip , arama kaydini kurduktan sonra , tekrar 10 a yükselttim.
    cok aradim ama bir sürü fikir olmasina ragmen .cözüm bulani göremedim.
    whattsappa kücük bir güncelleme geldikten sonra sorun düzeldi.
    sadece bir fikir olarak aklima su geldi : kullandigim applar vs leri tekrar tek tek ugrasmamak icin YEDEKLEME üzerinden yüklemistim hepsini.
    belki bu olabilir mi acaba?
    sadece whattsapi silip, play store dan yükleyip denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkrkmaz

Tarayıcıda gezinirken donma sorunu yaşayan var mı? 2 3 saniye donup geri geliyor? Opera kullanıyorum ama chorme denedim aynı sorunu yaşıyorum.
    Bu durumdan çok rahatsız oldum çözümü yoksa 9 a geri döneceğim. Uygulamalar gider mi geri dönsem tekrar format atmak istemiyorum.
  • fthkrkmaz F kullanıcısına yanıt
    Tamamen sıfırlanır telefon

• Çıldırcam. Navigasyon mala bağlıyor. Google da yandex de rotada gidemiyor sapıtıyor. Gecikiyor. Veya yanlış yerde gösteriyor. Android 10dan sonra böyle oldu

• 3. Yılında telefonun içine ettiler maalesef, bende de bazı hatalar vermeye başladı. Kendi kendine uygulama yüklüyor saçma sapan oyunlar vs. Navigasyon gps hatalı rota gösteriyor. Kamera odaklanma sorunu var, ses kayıt uygulaması İngilizce oldu artık var birşeyler telefonun bataryasını da yeni değiştirdim kullanmaya devam ederim diye ama telefondan soğumaya başladım. İPhone 5s telefonu 3 yılı aşkın süre kullandım yavaşlama ve ekranın ufak olması dışında bir şikayetim yoktu. İnsanı zorla iPhone yönlendiriyorlar. 😡😡😡

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Gece çekim modu inanılmaz kötü şuan. Piksel piksel... Eskiden millete hava atardık.
    Bu arada bi konuda gördüm şimdi... Konum kullanan uygulamaları izinlerini iptal edin yeniden başlatın düzeliyor demiş. Olabildiğince saçma uygulamaların izinleri kapattım. Bakalım nasıl olcak yarın

Kamera gerçekten berbat.satış politikası olsa gerek.her güncelleme ile kamera performansı kötü oldu. İmkan olsa ilk aldığım versiyona geri dönerdim

• kamera için google kameranın mate 20 pro için apk'sı

https://romprovider.com/gcam-6-1-021-huawei-p20-pro/

cihaza kurdum çalıştı, kurcalamak gerek, kendi uygulamasından daha iyi mi diye paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazruzgar -- 25 Temmuz 2020; 13:1:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.trendyol.com/xiaomi/mi-18w-cift-usb-cikisli-hizli-arac-sarj-cihazi-p-6667068?boutiqueId=448248&merchantId=116991&gads=true&popup_id=2044348680&gclid=CjwKCAjwsO_4BRBBEiwAyagRTZMJ6nioaQKWAWTGxWdoiHW8MGnlDCOAm6d9yblaFKyQ_iUYHVxVMxoCMDEQAvD_BwE

Bu ürün araç içi şarj cihazı. 18W veriyor. Xiaomi ürünü güzel şarj ediyor hızlı şarj yazıyor bizim telefonlarda takınca. Supercharge yazmıyor. Ama iş görür.

Bir de Baseus marka bir ürün var. O da 30W güç veriyor. Bizim evdeki piriz 40W veriyor telefona. Bu ürün takınca Süper şarj ediyor yazıyor. Bu da iyi şarj etti ama 2 saat sonra gitti bozuldu. Şans işte.

https://www.livaticaret.com/urun/baseus-square-serisi-qc3-0-30w-cift-usb-hizli-arac-sarj-cihazi-ccall-ds01/?gclid=CjwKCAjwsO_4BRBBEiwAyagRTT6ikItfTo1qU2BLeCbjTrF7rALgXXl7Qv76EPwjTDaBXpVbK-uguhoCybwQAvD_BwE

• şu an 9.1.0.327 sürümündeyim. kamera saçmalıyor. odaklanırken yeniden başlıyor gibi davranıyor. telefonda kasılmalar çoğaldı sanki. 10'a geçince düzeliyor mu? daha mı kötü oluyor?
  • kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Hiç deneme bence!;
    Gelen gideni aratıyor resmen...

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/144025880

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

bende de düz mate 10 var. pili şişti. Deji pil nasıl? memnunsan aldığın linki bana da atabilir misin. Orjinal batarya piyasada var mı? Deji pil orjinal gibi hızlı şarj oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazottt

Hocam merhaba,

bende de düz mate 10 var. pili şişti. Deji pil nasıl? memnunsan aldığın linki bana da atabilir misin. Orjinal batarya piyasada var mı? Deji pil orjinal gibi hızlı şarj oluyor mu?
    https://urun.n11.com/batarya/huawei-mate-10-mate-10-pro-batarya-mucize-batarya-deji-P353454198
    Maalesef cihazı ilk aldığım gibi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.