Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüşme kaydetme konusunda bende deneyimimi yazayım.

Güncellemeden sonra çalışıyordu. Fakat hard resetten sonra telefona yüklenmiyor bile. Bu uygulamaya önem verenlere duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower34

Görüşme kaydetme konusunda bende deneyimimi yazayım.

Güncellemeden sonra çalışıyordu. Fakat hard resetten sonra telefona yüklenmiyor bile. Bu uygulamaya önem verenlere duyurulur.
    Evet hocam yabancı forumlarda da konuşulmuştu.
    Eğer yüklü bir şekilde sürüm yükseltirseniz çalışmaya devam ediyor ama temiz kurulum yapar ya da kurulum sonrası fabrika ayarlarına dönerseniz tekrar kurulmuyor.
    Android 10 sürümü için düzenlensin diye umuyorum ama sanırım uygulamanın işlevi açısından çok ihtimal yok.

Edit :
    Mesajımdan sonra nette dolaşırken bir kullanıcının paylaşımına rastladım.
    Avrupa ve Amerika romlarında CallRecorder.apk olarak hiç yokmuş ama Çin romunda varmış ve uygulamayı çıkarmış.

https://easyupload.io/rpinh5

Android 9 için uygulamanın versiyonu 9.0.0.100 fakat bunun versiyonu 10.0.0.111.
    Dosyanın Virustotal taraması temiz.
    Büyük ihtimalle çalışacak ancak henüz Android 10 yüklemediğimden deneme şansım olmadı, bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 16 Haziran 2020; 22:44:18 >
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Ben denedim yüklenemedi diyor.
  • Merhaba arkadaşlar, güncellemeden sonra pil değişikliği yaptım. N11'den Deji batarya almıştım bir-iki gündür kullanıyorum. Telefon kendine geldi ilk günkü gibi son derece memnunum. Ekran süresi tam ölçemedim bir kaç deşarj-şarjdan sonra buradan paylaşırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba, güncelleme yaptıktan sonra cihaza hard reset attim ama maalesef cogu uygulamadan bildirim gelmiyor simdi.

Whatsapp, twitter, instagram, gmail, bundle gibi uygulamalara girince mesajlar geliyor. Sosyal medya uygulamalari neyse de whatsapp ve gmail cok sıkıntı. Pilden otomatik başlat kismindan Manuel yönet yapmama rağmen düzelmedi. Baska hangi yol sorunu çözer bilen var mi?

Dipnot: whatsapptan bana mesaj atanlar tek tik olduğunu mesajlarin iletilmedigini söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctndgb -- 20 Haziran 2020; 23:39:1 >
  • Emui 10'dan sonra şöyle bir problemim var;

Son uygulamalar ekranına bastığım zaman, uygulama ön izlemesinden hemen önce boş beyaz bir ön izleme gösteriyor.
    Her zaman değil ama genellikle yapıyor ve hızlı animasyonda flaş etkisi yaratıyor.
    Sizlerde de var mı böyle bir problem ya da neyin sebep olabileceği hakkında bir fikriniz?
    (Bağlantıda videosu var.)

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

https://streamable.com/tgq5wg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 22 Haziran 2020; 1:1:13 >
  • ctndgb C kullanıcısına yanıt
    Manuel yönet derken çıkan ekrandaki 3 tiki kapatmıyorsun değil mi? Onlar açık kalacak.

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Ben yaşamıyorum böyle bir sorun. Temanızla alakalı olmasın?

• DarkPower34 kullanıcısına yanıt
    Emui üzerinde varsayılan temalardan "stones" seçili, fabrika ayarına döndükten sonra hiç ellemedim.
    Şu an başlatıcı olarak Nova kurulu, özel bir tema kullanmıyorum, ekran görüntülerindeki sadece duvar kağıdı ve ikon paketi.
    Nova'yı devre dışı bırakıp, Emui başlatıcıyı varsayılan yapsam da yine aynı, yani Nova kaynaklı da değil.
    Sanırım, yüklenen bir uygulama ya da yaptığım bir ayar buna sebep oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 23 Haziran 2020; 0:23:34 >
  • DarkPower34 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam acik hepsi maalesef

• Android 10 güncellemesi gelmiş ama buraya bir süredir bakmadığım için haberim olmamıştı. Türkiye'den aldığım tek hat C432 cihazıma gelen giden yok. Sanırım C432 cihazlı diğer arkadaşlara gelmiş. Sebebi ne olabilir acaba?*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***
  • nitrosat N kullanıcısına yanıt
    Destek uygulamasından güncelleme kısmına bakın hocam. Sanırım hepimize öyle geldi güncelleme.
  • Arkadaşlar selam, Huawei mate 10 lite telefonumla gece çekimi modunda fotoğraf çekmek isteyince 20 sn çekim süresi oluyor bu herkeste böyle mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2lem -- 27 Haziran 2020; 14:44:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz yerden açınca geldi, teşekkürler...
  • 2lem 2 kullanıcısına yanıt
    Evet herkeste böyle.

• Arkadaşlar telefonu root yapabilen ve bu şekilde kullanan varmı?

• Appgallery giriş yapabilen var mı? Güncelleme görünüyor uygulamaya girmek istediğimde hata veriyor. Sizde de bu sorun varmı. Cihaz çift simli modelden.
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redloves -- 30 Haziran 2020; 14:14:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Benim tek simli , şu an giriş yapılabiliyor.
  • Arkadaslar disarida kamera cekimi yaparken teli hareket ettirdigim zaman yani saga sola dogru cekim yaparken odaklanma sorumu yaşıyorum, ev icinde yakin mesafeleri çekerken ya da foto çekimde yok bu sorun. Neden kaynaklanıyor acaba bilen var midir?

• Benim kamerada şöyle bir sorun var,foto çekiyorum,başka bi ekrana geçiyor ve tekrar kameraya dönüyor. Var mı böyle bişey yaşayan?

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.