Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda yaptım güncrllemeyi ve çok beğendim özellikle portrede sahne ışıklandırması iphone x i aratmıyor 960 kare ağır çekim güzel olmuş el hareketleri yine iphone x gibi olmuş eskiden 4g+ yazardı şimdi 4.5g yazmaya başladı hızlı takıma yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece modu ile ilgili kısa bir açıklama..
    Otomatikte iso değeri 800
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

İso değerini elle 100 seçtim

İso değerini 200 yaptım(bana en ideali bu geldi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aynen iso 200 tam oturmuş daha gerçekçi görünmüş. Bu fiyata bu telefon harika aldik arkadaşlar ben size diyim :)

• Şarj aletinde bobin sesi gibi ıslık duyan benden başka biri var mı? Sizlerdeki şarj aletinden de aynı ses geliyor mu yoksa ben mi duyuyorum birtek. Özellikle süper şarj olurken ses artıyor fakat telefonun pili dolduğunda ses çok fazla oluyor.

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Özellikle kulağımı dayadım ses yok hocam..Benden bile sessiz😃

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    Duruyorken yanar manar allah korusun kullanmayın

https://s.click.aliexpress.com/e/Z8IXYFf

Daha önce bunu sipariş etmiştim 3 aydır kullanıyorum. Kutudan çıkanla arada fark yok tavsiye ederim

• petro24 kullanıcısına yanıt
    hocam aynı ses telefonu aldığımdan beri bende var. İlk başlarda sıkıntı etmiştim sonra unuttum alıştım. Şuana kadar çok şükür bişey olmadı ama en kısa zamanda yenisini almak lazım.
  • Hialp H kullanıcısına yanıt
    Normalde ben de fazla umursamam ama telefon yatağın yanında şarj olduğundan bazen gece çok rahatsız ediyor. Süper şarj etmezken bende de ses çıkmıyor ama süper şarjın kapatma gibi bir seçenek olmadığı için ses çok geliyor.

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bakayım, umarım bir sıkıntı çıkarmaz.

• Beyler şuraya çektiğiniz fotoğrafları bekliyorum https://forum.donanimhaber.com/mate-foto--132845039-7#136582800

• quote:

Orijinalden alıntı: sevilen25

Sonunda yaptım güncrllemeyi ve çok beğendim özellikle portrede sahne ışıklandırması iphone x i aratmıyor 960 kare ağır çekim güzel olmuş el hareketleri yine iphone x gibi olmuş eskiden 4g+ yazardı şimdi 4.5g yazmaya başladı hızlı takıma yok
    Volte ve vowifi özelliği geldimi peki?

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Hattım türk telekom gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Volte ve vowifi özelliği geldimi peki?

Alıntıları Göster
    https://forum.xda-developers.com/mate-10/how-to/guide-enable-volte-icon-mobile-network-t3764826

Bu adreste android 8 için anlatılmış. Ama telefonu root etmek vs gerekiyor. Huawei yazılımının engellediği anlatılmış başta.

• Arkadaşlar erecovery vasıtasıyla pie 9 a geçtik ama telefonda mobil ayarlarda ki şebeke seçme menüsü gitti 2g 3g 4g ayrı ayrı seçebiliyorduk ne yapcaz var mı çaresi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryzenn

Arkadaşlar erecovery vasıtasıyla pie 9 a geçtik ama telefonda mobil ayarlarda ki şebeke seçme menüsü gitti 2g 3g 4g ayrı ayrı seçebiliyorduk ne yapcaz var mı çaresi

Pie kullanan arkadaşların dediğine göre operatör kaynaklı sorun varmış. Sanırım sadece Türk Telekom kullananlarda çıkıyordu o ayar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Peki mesajlar bölümüne girince ekran kayması var mı sizde birisine mesaj yazmak istediğimde mesaj kısmı yarım görünüyor

• mathayus M kullanıcısına yanıt
    bende de öyle diyordu, sonra ne olduysa kendi kendine düzeldi, suan kullanilabiliyor ve 5 gb ücretsiz depolama alani veriyor.
  • arkadaslar güncelleme gelmeyenler sagdan soldan yapmaya calismasin bence, en saglami telefona direk gelen güncelleme, ben bugüne kadar sabrettim , an itibari ile "en yeni paketi" indir dedigimde Pie güncellemesi cikti ve indirmeye basladim suan.

Mevcut sürümüm : ALP-L29 8.0.0.143 (C636)

Yeni sürüm : ALP-L29 9.0.0.159 (C636E2R1P12)
  • Arkadaşlar adım adım firmware den nasıl kuracağımız anlatacak biri var mı acaba? Dün nedim yapamadım olmadı. Dnsi değiştirdim o sırada int bağlantısı gitti. 3 4 kez resetledim denedim gene yapamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aloneM

arkadaslar güncelleme gelmeyenler sagdan soldan yapmaya calismasin bence, en saglami telefona direk gelen güncelleme, ben bugüne kadar sabrettim , an itibari ile "en yeni paketi" indir dedigimde Pie güncellemesi cikti ve indirmeye basladim suan.

Mevcut sürümüm : ALP-L29 8.0.0.143 (C636)

Yeni sürüm : ALP-L29 9.0.0.159 (C636E2R1P12)

C185 ve C432 sürümleri vardı da Bu C636 nerden çıktı ilk defa görüyorum. Hayırlı olsun hocam. C185 kodlu cihazlara zaten ota üzerinden geldi bölge değiştirerek de olsa yükledi arkadaşların çoğusu. C432'lere gelmedi henüz. E-recovery yöntemiyle yükleyenler oldu ama ben güncelleme gelmesini bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.