Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Q4 2018 dediler şimdide 2019 Ocak ortası mı diyorlar. Dalga geçiyorlar resmen kullanicilar ile. Kac gündür sürekli kontrol ettiriyorum güncelleme var mi diye. Fakat hic bir şey yok. Canımı sıkmaya başladı bu durum. Bunu verip mi max 3 alayım diyorum artık...

ALP-L09 cihazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaatılRhymer -- 29 Aralık 2018; 12:15:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaatılRhymer

Q4 2018 dediler şimdide 2019 Ocak ortası mı diyorlar. Dalga geçiyorlar resmen kullanicilar ile. Kac gündür sürekli kontrol ettiriyorum güncelleme var mi diye. Fakat hic bir şey yok. Canımı sıkmaya başladı bu durum. Bunu verip mi max 3 alayım diyorum artık...

ALP-L09 cihazım...

Ben artık kontrol etmeyi bıraktım hocam gelirse sürpriz olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BaatılRhymer kullanıcısına yanıt
    Vallahi aklımda benzer sorular xiaomi den geçmiş biri olarak arayüzü güncellemesi berbat Huawei in zor tutuyorum kendimi kamera yüzünden sadece başka bir cacığı yok fanboylar kandırıyor bizi hep

• WoLWeX kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar. Max serisi hep bana daha çekici geldi ama hem fiyat hem kamera yüzünden bende mate 10 aldım zamanında. Fakat ciddi ciddi düşünüyorum max 3'e geçmeyi. Mate 20 X diye bir detayda var fakat ulaşılması zor. Büyük ekran ve büyük kapasiteli batarya benim hoşuma gidiyor.

• Android 9 gelince 8in yapamadığı birşey mi olacak? Nedir bu fanatiklik. Zannedersin adam android 9 için telefon aldı. Valla bazen komik oluyor yazılanlar. Telefonda sorun varsa herkeste güncelleme şarttır firmanın borcudur. Ama android 8den 9e geçiş opsiyoneldir. Ne kadar acele ettirirseniz sonra sorunlu bir yazılım alırsınız. Sonra ağlarsınız burada 8e nasıl dönecem diye. Sakin olun android 8im tadını çıkarın. Bırakın olgunlaşsın biraz. Peynir bile beklemeden gelmez sofraya. Ne kadar bekler o kadar güzel olur.
    O kadar telefon kullandım. Ama telefon budur benim için. Herşeyi yerli yerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 30 Aralık 2018; 11:19:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme herkesin en öncelikli hakkı ancak biz güncelleme beklerken etrafta durm nedir iyi bakmak lazım. Biz Android 9 alırken (bazılarımız almadı kabul ve bu çok saçma) acaba xiaomi de durum nedir? Diye düşünmek ve araştırmak lazım. Mesela arkadaşımın Android one programındaki mi a1 hala pie 9 güncellemesi almadı. He umurunda mı değil ama almadı. One programındaki cihazlar sözde güncellemeleri önce alacak ve 3 ana sürüm güncellemesi garanti verilecekti. Peki ne oldu? Biz piyasadaki hemen tüm amiral gemilerinde daha önce 9 u aldık ve bu güncelleme ile en üst seviye mate 20 pro daki bir çok özellik bize geldi. Yani sadece Android 9 gelmedi bir sürü özellik de geldi. G0ncepeme gibi güncelleme diyelim biz buna.

Eliştitmekte kızmakdçta kesimli kle haklısınız ancak şu anda piyasadaki tüm markalar içerisinde sanırım çok daha şanslı konumdayız...

• Firmware finder'a yeni bir yöntem gelmis erecovery diye. Ben musait değilim deneyemiyorum. Uygulamayi guncelleyip dener misiniz arkadaslar çalışacak mi. ALP-L09 Android 9 onayli görünüyor zaten.

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

E recovery ile güncelledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpslytn -- 30 Aralık 2018; 13:39:44 >
  • hpslytn H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. ALP-L09 mu cihaziniz?

Ve modem ayarlarindan dns değistirip yapıyoruz yanlis anlamadiysam?

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• Tamamdır süper. Eve geçince halledicem bende. Güle güle kullanın...

Teşekkür ederim evet dns değiştirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpslytn -- 30 Aralık 2018; 13:52:35 >
  • Merak eden arkadaşlar, hangi firma, ne zaman, hangi telefonuna Android Pie vermiş, buradan bakabilirler;
    https://www.androidauthority.com/android-9-0-update-880718/

Konu, Android Pie'ın bir an önce gelmesi değil, aylardır geldi, gelecek diye reklam yapılıp, adam gibi dağıtılamaması. Aynen çıkışında söz verilmiş hiçbir güncellemenin 1 yıl boyunca verilmemiş olması gibi.
    Yani biz olgunlaşmış bir sürümün yapılmasını değil, zaten dağıtılmakta olan bir sürümün herkese aynı anda dağıtılamamasının beceriksizliğini eleştiriyoruz...
    Dolayısıyla siz telefonunuzda Pie güncellemesini gördüğünüzde, sizden 1 ay önce bin bir takla ile Pie yüklemiş olan diğer arkadaştan daha olgunlaşmış bir Pie almayacaksınız.

Mesela ben de şunu asla anlamıyorum, telefondan memnunun diyen birini kimse eleştirmiyor ama bir şeyinden memnun olamayan adam yazmaya görsün hemen eleştiriler başlıyor, herkesin telefondan beklentisi sizinle bir olmak zorunda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 30 Aralık 2018; 14:0:18 >

• Lomax. kullanıcısına yanıt
    Yukaridaki 2 arkadaşa yazmak istediklerimi harfi harfine yazmissiniz. Ellerinize sağlık.

Yazmaktan vazgeçtim yazarken, gerek olmadığına karar vermiştim polemiğe girmenin.

• İndirdim bende nasıl güncelleyeceğim

• Arkadaşlar Mate 10'dan başka bir android telefona programsız video call yapmak mümkün mü? Whatsapp veya Viber tarzı programlarla zaten arayabiliyorsunuz, stock şekilde diğer kişileri görüntülü arayabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alierz_24 A kullanıcısına yanıt
    Programda nasil yapacaginiz anlatiliyor aşama aşama. Öncelikle yapmanız gereken modeminizden dns ayarinizi programda belirtilene göre değiştirmek. Ondan sonrasi zaten guncellemeye kayit olmak vs vs. erecovery moduna girmek icin ise sarj kablonuzu pc ye bağlayın. Telefonunuzu tamamen kapatin ve kabloyu takmadan hemen once ses acma tusuna basi tutun. Huawei yazisi gelincede tuşu birakabilirsiniz sonra otomatik kendisi girecek ve oradan indirme secenegine tiklayacaksiniz.

• Ben beceremedim kayıt fln anlamadım bekleyeceğiz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Merak eden arkadaşlar, hangi firma, ne zaman, hangi telefonuna Android Pie vermiş, buradan bakabilirler;
    https://www.androidauthority.com/android-9-0-update-880718/

Konu, Android Pie'ın bir an önce gelmesi değil, aylardır geldi, gelecek diye reklam yapılıp, adam gibi dağıtılamaması. Aynen çıkışında söz verilmiş hiçbir güncellemenin 1 yıl boyunca verilmemiş olması gibi.
    Yani biz olgunlaşmış bir sürümün yapılmasını değil, zaten dağıtılmakta olan bir sürümün herkese aynı anda dağıtılamamasının beceriksizliğini eleştiriyoruz...
    Dolayısıyla siz telefonunuzda Pie güncellemesini gördüğünüzde, sizden 1 ay önce bin bir takla ile Pie yüklemiş olan diğer arkadaştan daha olgunlaşmış bir Pie almayacaksınız.

Mesela ben de şunu asla anlamıyorum, telefondan memnunun diyen birini kimse eleştirmiyor ama bir şeyinden memnun olamayan adam yazmaya görsün hemen eleştiriler başlıyor, herkesin telefondan beklentisi sizinle bir olmak zorunda mı?

Budur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• firmware finder e gelen yeni güncelleme eRecoveryden c432 kodlu cihazıma android 9 u kurdum arkadaşlar çok basit, hiç bir sıkıntısı yok şimdilik, çok güzel olmuş

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.