Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gece ai calismiyor eski surumde gece ai ile daha da netlerdi smdi yok.bir de on kamera gece flashsiz cekin cöp gibi cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torredo19 -- 20 Aralık 2018; 18:52:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni guncelleme harika olmus, sistem gezintisi olarak el hareketlerini sectim. Simdi tus bosta kaldi. Acaba tusa görev atayabiliyor muyuz?

• On kamera da ayni sekilde ekran flashi olmadan gece berbat cekiyor

• Güncellemeyi yapan arkadaşlara bir sorum var;
    Huawei'nin mesaj uygulaması yerine Google mesajlar mı kuruluyor, yoksa her ikisi de aktif ve siz mi seçiyorsunuz?
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Google mesajlar kurulu değil. Huaweinin kendi uygulamasi devam ediyor

• Android tv de kablosuz projeksiyon özelliğini kullanabilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bu c432 ler için bi çözüm yok mu Allah aşkına

• Kamera arayüzü şahane olmuş portre modunda fotoğrafı çektikten sonra istediğin gibi ayarlayabiliyorsun p20 pronun arayüzü gelmiş süper olmuş iyiki note feyi satıp bunu almışım :)

• mate 20'deki gezinti gibi mi hocam? ben de onu incelerken beğenmiştim.

• Android 9 ile gelen performans modu ile AnTuTu skorum 7 bin puan artmış. Mademki hile yaparken yakalandık ne azından hakkını verelim demişler. Gerçi ben bunu hile olarak pek görmemiştim ama istediğimiz zaman telefonun tüm gücünü kullanabilecek olmak daha mantıklı

• kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam mate 20deki sistem gezintisiyle ayni.

• Güncelleme sonrası cihaz daha bi seri oldu sanki hızı tepki süresi falan yağ gibi akıyor. yoksa bana mı öyle geliyor anlayamadım güncelleme hakkındaki düşüncelerinizi alalım beyler

• https://www.xda-developers.com/huawei-honor-emui-9-stable-update-list/

arkadaşlar güncelleme tüm bölgeler için çıkmış cihazınızın bölge koduna göre hicare uygulamasından bölge seçin eğer türkiye telefonuysa avrupayı seçin ve oradan türkiye dışında diğer ülkeleri seçerek deneme yoluyla sizlere güncelleme gelmesini sağlayabilirsiniz ülke seçtikten sonra uygulama içindeki update kısmına tıklayarak varsa güncelleme yapabilirsiniz verdiğim linkte videosuda vardır hepinize kolay gelsin sabredin herkeze gelecektir
  • Güncelleme öncesi ve sonrası olarak ön kamera performansını görebilsek on numara olurdu aslında. Bir hayırsever güncelleme öncesi ve sonrası selfisi yapsa ya :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

https://www.xda-developers.com/huawei-honor-emui-9-stable-update-list/

arkadaşlar güncelleme tüm bölgeler için çıkmış cihazınızın bölge koduna göre hicare uygulamasından bölge seçin eğer türkiye telefonuysa avrupayı seçin ve oradan türkiye dışında diğer ülkeleri seçerek deneme yoluyla sizlere güncelleme gelmesini sağlayabilirsiniz ülke seçtikten sonra uygulama içindeki update kısmına tıklayarak varsa güncelleme yapabilirsiniz verdiğim linkte videosuda vardır hepinize kolay gelsin sabredin herkeze gelecektir

C432 için işe yaramadı.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam doğrudur fakat arasıra hicare uygulamasına girerek bakabilirsiniz elbet gelecektir birkaç günü yada ota yoluylada ulaşabilir güncellemeniz farklı ülkeler denemeyide unutmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: semoniok

olabilir hocam doğrudur fakat arasıra hicare uygulamasına girerek bakabilirsiniz elbet gelecektir birkaç günü yada ota yoluylada ulaşabilir güncellemeniz farklı ülkeler denemeyide unutmayın

Valla çoğu ülkeyi denedim gelen giden yok :) beklemedeyiz

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım aynı yer aynı ışıkta eskisi daha güzeldi, isteyen varsa özelden yollayım. Şimdi forumu görüntü le kirletmeyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

Ben yaptım aynı yer aynı ışıkta eskisi daha güzeldi, isteyen varsa özelden yollayım. Şimdi forumu görüntü le kirletmeyeyim

Haydaaa. Özelden fotoğrafı alabilir miyim hocam?

• VoLTE yine mi gelmemiş. pehhh
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.