Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: petro24

Akıllı saat olarak huawei watch kullanıyorum..Bluetooth hoparlör olarak beats kullanıyorum..Ayrıca bluetooth kulaklık da kullanıyorum. Şu ana dek bir sorun yaşamadım

Hocam huawei watch çok sexi alet ama baya pahalı ben gear'lara yönelicem umarım sorun çıkmaz

• 2 yıla yakındır kullanıyorum oldukça güzel huawei watch Ben amazondan indirimle almıştım .samsung hiç bir ürününü kullanmadım kullanmam da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Bunlar tamamen benim tecrübelerim

Mi band 2 kullanıyorum yürüyüş yaparken telefonla sürekli bağlantı halinde. aynı anda gps açık. Mi band 2 uygulaması Yürüdüğüm yolu mesafeyi haritayı eş zamanlı olarak kaydediyor.

Bluetooth ve gps bağlantısı açık full şarj 4 saatte tamamen bitiyor. Bluetooth bağlantısı gps ile birleştiğinde pili aşırı tüketiyor.

Bir senedir

Anker soundcore bluetooth hoparlör ve

Xiaomi mdz-15 bluetooth hoparlör kullanıyorum

Bu iki cihazın sesi bası tizi oldukça kaliteli ve güzel

İki hoparlörde fiyat performans ürünü ve youtube de yüzlerce incelemesi olan cihazlar.

Xiaomi mdz-15 ile huawei mate 10 bağlantısını kurmak Çok zor telefon cihazı görmüyor.bildiğin bağlantı yok

Hoparlörü açıp kapatıyorum hatta telefonu bile açıp kapatıyorum. telefon sürekli olarak daha önce bağlatısı yapılmış o an orada olmayan cihazlara bağlanmaya çalışıyor. sonunda nihayet bağlanıyoruz. Ses tatmin edici değil normalden iki tık düşük ve çok tiz çıkıyor. Yotubede şarkıyı dinlerken başka şarkıya geçtiğim anda bir anda bağlantı kopuyor ve haydaa aynı işlemleri bir daha baştan alıyoruz.

Anker soundcore bluetooth hoparlör ile bağlanma sorunu ve bağlantıda kopma olmuyor

Anker soundcore ses olarak gerçekten süper bir hoparlör aynı fiyat seviyesindeki jbl vs den çok çok ileride çok zevkli tatlı bir sesi var müzik dinlemek için kesinlikle tavsiye ederim

Fakat huawei mate 10 ile ses potansiyeli yansıtamıyor, şarkılar çok tiz kulak tırmalayan bir hale geliyor ve ses seviyesi yine iki tık düşük.

Bluetooth kulaklıklarımda da ses seviyesi ciddi anlamda düşük ve tiz

Sesi kulaklık çıkışı ile aldığımda hiç bir sorun yok

Bas tiz ses şiddeti gayet yerinde

sorun bluetooth yonga setinde çünki huaweinin farklı modellerinde de aynı şikayetler var hatta bir kaç incelmede de bluetooth bağlantı sorunlarından bahsettiklerini gördüm

Sonuç bluetooth bağlatısı bu telefonun en zayıf noktası.

Bluetooth ekosistemi için bu telefon insanı yorar.

Fakat telefonu genel olarak değerlendirdiğimde önemsemiyorum telefonun artıları bu konuyu kapatıyor

Kullandığım telefonlar içinde bana bu kadar keyif veren başka bir telefon olmadı
    Beoplay h5 almayı düşünüyordum, şuan cks 770x kullanıyorum solid bass kulaklık sesinden çok memnunum ama kablolu olduğu için illa bir gün bozulacak, her sene kulaklıga da 300 TL vermek istemiyorum. Bluetooth kulaklıktan da aynı performansı beklemiyorum ama en azından ses yüksekliği konusundan taviz vermek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

2 yıla yakındır kullanıyorum oldukça güzel huawei watch Ben amazondan indirimle almıştım .samsung hiç bir ürününü kullanmadım kullanmam da
    Ben bir kaç ay öncesine kadar android kullanmam diyordum ama finansal piyasalar beni huawei ye mecbur eyledi

• Merhaba. Telefonun pili bekleme süresinde çok düştü gece 12 de tam doluyken sabah 10 da 75 düşüyor son güncelleme sonrası ayrıntıya bakınca pili harcayan telefon boşta ve bekleme süresi ne yapmam gerek format işe yararmı yoksa bir düzeltme güncellemesi gelirmi

• İster kablolu ister bluetooth kulaklık olsun mümkünse denemeden almayın

• ahmet_t12 kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyor bazen Telefonu tamamen pili bitip kapanıncaya kadar kullanın. Kapandıktan sonra açmadan direk şarja takın. Kapalı vaziyette tamamen şarz olsun. Bunu deneyin muhtemelen düzelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Bende de oluyor bazen Telefonu tamamen pili bitip kapanıncaya kadar kullanın. Kapandıktan sonra açmadan direk şarja takın. Kapalı vaziyette tamamen şarz olsun. Bunu deneyin muhtemelen düzelecektir
    Teşekkür ederim

• ahmet_t12 kullanıcısına yanıt
    Telefon,sanki kullandıkça pil performansı yükselmeye başladı...

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• pro modda fotoğraf çekiyorum ama galeriye bembeyaz olarak atıyo,nedenini bilen var mı?

• *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Sanırım en uzun ekran süresi oldu bu telefonda. Oyun yok. E kitap okuma, internette gezinme falan. Bir kaç şarjdır 9-10 saat ekran süresi oluyor. Çözünürlüğü düşürmek fayda etmiyor belirteyim. Parlaklığı otomatik kullanmıyorum bu da etkiliyor. Şimdiki hedefim 12 saati bulmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lesermi -- 20 Ağustos 2018; 23:49:32 >

• lesermi kullanıcısına yanıt
    Çok iyi valla,süper!

• Quesnay kullanıcısına yanıt
    Pozlama süresinden yada iso ayarından kaynaklanmış olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ön kamera kendi uygulamasında hiç hoşuma gitmedi. Media markt ta ele alıp kurcaladım telefona sahip değilim. Acaba 3.parti uygulamalarda da öyle mi çekiyor yada görebileceğim örnek var mı?

• Neden bilmiyorum ama uygulama içerisinden bazı temaları indiremiyorum, aranızda EMUI Themes Factory for Huawei uygulamasını kullanan varsa rica etsem Dark Mode temasının .hwt dosyasını paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 22 Ağustos 2018; 3:15:26 >
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz tema Google playde var. 4,69₺ ücretli uygulama.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.emuithemesfactory.darkmodeforemui5

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Bahsettiğiniz tema Google playde var. 4,69₺ ücretli uygulama.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.emuithemesfactory.darkmodeforemui5
    Temanın 2 ayrı versiyonu var, bir tanesi benim verdiğim uygulama içinde ücretsiz sürüm Dark Mode, diğeri ise sizin linkini verdiğiniz Dark Mode Pro.
    Zaten dikkat ettiyseniz her ikisinin de yapımcısı aynı kişi, yani ücretli olanı istemedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 22 Ağustos 2018; 12:20:53 >

Pardon ben yanlış anlamadım ozaman. Diğerinde bakayım ücretsiz alabilirsem paylaşırım buradan.

Ekleme: ben bahsettiğiniz temayı indirdim söylediğiniz dosyayı nasıl paylaşabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redloves -- 22 Ağustos 2018; 12:28:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Pardon ben yanlış anlamadım ozaman. Diğerinde bakayım ücretsiz alabilirsem paylaşırım buradan.

Ekleme: ben bahsettiğiniz temayı indirdim söylediğiniz dosyayı nasıl paylaşabilirim?
    Google Drive, üzerinden paylaşabilirsiniz ya da şu tür bir siteye yükleyebilirsiniz;

https://www.dosyaupload.com/
    Buraya yükledim. Umarım olmuştur.

http://dosya.co/lvfnhy0bptvw/Dark_Mode_for_EMUI58_v2.6.hwt.html

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.