Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Antalya merkezde olup 2019 mayısa kadar garantili nokta çiziksiz temiz iphone 7 ile takas düşününen olursa pm yazsın lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran parlaklığını manuele alınca ekran süresinde ciddi artış oluyor. %16 şarjım var ve 8 saati aşmak üzere ekran süresi

• Arkadaşlar merhabalar hepinize iyi günler kendime internetten yaklaşık 200 tl civarında bir kulaklık sipariş ettim bu telefonun ses çıkışı nasıldır hi-fi ses destekliyor mu kaliteli kulaklıklar ile denediniz mi deneyimlerinizi bekliyorum teşekkürler
  • vayanamvaybabam kullanıcısına yanıt
    Kulaklıkla sesi yüksek
    kristal berraklığı yada enstümanda detaylar bi ıphone bi htc değil fakat sesi iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 14 Ağustos 2018; 13:56:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Aynen otomatik parlaklığı kapatınca batarya baya bi uzun gidiyor. Sanırım ışık sensörü olarak kamerayı kullandığı için ..

Ayrıca deneyimlediğim kadarıyla

çözünürlüğü düşürmekte pil süresini uzatmıyor.

• vayanamvaybabam kullanıcısına yanıt
    Evet Hİ-Fİ ses destekleniyor, daha kaliteli sonuç almak için poweramp kullanmanızı tavsiye ederim gelen güncelleme ile telefonun Hi-Fi desteğini kullanabiliyorsunuz. (ayarlardan ses>output>OpenSL ES Hİ-Res output>Wired headset/AUX kısmındaki switch i aktif hale getirmelisiniz.)

• quote:

Orijinalden alıntı: vayanamvaybabam

Arkadaşlar merhabalar hepinize iyi günler kendime internetten yaklaşık 200 tl civarında bir kulaklık sipariş ettim bu telefonun ses çıkışı nasıldır hi-fi ses destekliyor mu kaliteli kulaklıklar ile denediniz mi deneyimlerinizi bekliyorum teşekkürler
    Ses yüksekliğini beğenmiyorum. iPhone ların yanında sönük kalıyor, ama son seste iPhonelardan daha temiz bass veriyor bunun sebebi de sesin daha düşük olması. Size tavsiyem kulaklığın yanında bir de amfi almanız

• 02.08.2018 VE 14.08.2018 tarihli ALP-L09C432B150 VE B149 Firmware Finder de gözüküyor fakat ( Availability of fırmware The firmware is not approved for installation ) yazılımın onaylanmadığı bildiriliyor sizlerde öylemi ?
  • 137 de çıktı, ama 136 hala kurulamıyor....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • monitöre bağlayıp masaüstü modda kullanmak için uygun fiyatlı bir kablo linki paylaşabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerbuga -- 16 Ağustos 2018; 23:15:10 >
  • ferdinec F kullanıcısına yanıt
    firmware finder'a düşen her güncelleme ortalama 1 ay içinde ota üzerinden dağıtılır The firmware is not approved for installation yazıyorsa mecbur beklenecek güncelleme onaylı değil ayrıca onaylı lsa bile firmware finder ile yükleme yapılamıyor huawei güvenlik gerekçesiyle izin vermiyor onaylamıyor
  • Arkadaşlar bu cihazdan 2.el ithalatçı global bilişim garantili almayı düşünüyorum da gerek garanti konusunda gerek kronik arıza konusunda herhangi bi sıkıntısı yok değil mi?

• MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Yok ama böyle bir düşünceniz varsa almayın derim.

• MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Cihaz temiz be sorunsuz ve uygunsa alınabilir

• Gördüğüm kadarıyla şuan düz mate 10 piyasada yok. Dolar kuruna bakılırsa kolay kolay tekrar piyasaya da girmeyecek gibi.

En yakın muadili honor 10 ve mate10pro ikisininde fiyatı düz mate10a göre çok yüksek...

Telefonumdan çok memnunum ithalatçı garantisi olsada

Arızadan dolayı servise gönderene rastlamadım kronik bir sorununuda görmedim.

Benim gördüm Tek eksi yönü bluetooth bağlantısının diğer telefonlara göre zayıf olması ve bağlanırken cihaz seçiyor bağlanırken baya uğraştırıyor başka bir sıkıntısını görmedim.

Telefonun arka kamerası efsane resmen dslr makine taklidi yapıyor :)

Telefonun kamerasını ve kullanımını o kadar beğendim ki bu böyle ise p20 nasıldır acaba diyerek bunu satıp p20 almayı düşündüm. fakat p20 lerde bekleme esnasında pil tüketimi sorunu var ve aynı sorun p20pro dada var.

iyiki satmamışım.

Deneyimlerime göre Huawei nin ürettiği en sağlıklı model ve fiyatına göre en alınası telefon. Şuan için beni 3 sene ileri atar atmasada canı sağolsun :) telegonu herkese tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: fthkrkmaz

Yok ama böyle bir düşünceniz varsa almayın derim.

Hocam nasıl bir düşüncem varsa almayayım anlamadım?

• Telefonun bir sorunu yok ama ithalatçı garantisi Huawei garantisi gibi olmaz. Olası bir arızada sorun yaşamayı göze almanız gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Gördüğüm kadarıyla şuan düz mate 10 piyasada yok. Dolar kuruna bakılırsa kolay kolay tekrar piyasaya da girmeyecek gibi.

En yakın muadili honor 10 ve mate10pro ikisininde fiyatı düz mate10a göre çok yüksek...

Telefonumdan çok memnunum ithalatçı garantisi olsada

Arızadan dolayı servise gönderene rastlamadım kronik bir sorununuda görmedim.

Benim gördüm Tek eksi yönü bluetooth bağlantısının diğer telefonlara göre zayıf olması ve bağlanırken cihaz seçiyor bağlanırken baya uğraştırıyor başka bir sıkıntısını görmedim.

Telefonun arka kamerası efsane resmen dslr makine taklidi yapıyor :)

Telefonun kamerasını ve kullanımını o kadar beğendim ki bu böyle ise p20 nasıldır acaba diyerek bunu satıp p20 almayı düşündüm. fakat p20 lerde bekleme esnasında pil tüketimi sorunu var ve aynı sorun p20pro dada var.

iyiki satmamışım.

Deneyimlerime göre Huawei nin ürettiği en sağlıklı model ve fiyatına göre en alınası telefon. Şuan için beni 3 sene ileri atar atmasada canı sağolsun :) telegonu herkese tavsiye ederim
    Akıllı saat ve kablosuz kulaklık kombinasyonuna geçmeyi düşünüyordum, sıkıntı mı yaşarım diyorsunuz

• Bunlar tamamen benim tecrübelerim

Mi band 2 kullanıyorum yürüyüş yaparken telefonla sürekli bağlantı halinde. aynı anda gps açık. Mi band 2 uygulaması Yürüdüğüm yolu mesafeyi haritayı eş zamanlı olarak kaydediyor.

Bluetooth ve gps bağlantısı açık full şarj 4 saatte tamamen bitiyor. Bluetooth bağlantısı gps ile birleştiğinde pili aşırı tüketiyor.

Bir senedir

Anker soundcore bluetooth hoparlör ve

Xiaomi mdz-15 bluetooth hoparlör kullanıyorum

Bu iki cihazın sesi bası tizi oldukça kaliteli ve güzel

İki hoparlörde fiyat performans ürünü ve youtube de yüzlerce incelemesi olan cihazlar.

Xiaomi mdz-15 ile huawei mate 10 bağlantısını kurmak Çok zor telefon cihazı görmüyor.bildiğin bağlantı yok

Hoparlörü açıp kapatıyorum hatta telefonu bile açıp kapatıyorum. telefon sürekli olarak daha önce bağlatısı yapılmış o an orada olmayan cihazlara bağlanmaya çalışıyor. sonunda nihayet bağlanıyoruz. Ses tatmin edici değil normalden iki tık düşük ve çok tiz çıkıyor. Yotubede şarkıyı dinlerken başka şarkıya geçtiğim anda bir anda bağlantı kopuyor ve haydaa aynı işlemleri bir daha baştan alıyoruz.

Anker soundcore bluetooth hoparlör ile bağlanma sorunu ve bağlantıda kopma olmuyor

Anker soundcore ses olarak gerçekten süper bir hoparlör aynı fiyat seviyesindeki jbl vs den çok çok ileride çok zevkli tatlı bir sesi var müzik dinlemek için kesinlikle tavsiye ederim

Fakat huawei mate 10 ile ses potansiyeli yansıtamıyor, şarkılar çok tiz kulak tırmalayan bir hale geliyor ve ses seviyesi yine iki tık düşük.

Bluetooth kulaklıklarımda da ses seviyesi ciddi anlamda düşük ve tiz

Sesi kulaklık çıkışı ile aldığımda hiç bir sorun yok

Bas tiz ses şiddeti gayet yerinde

sorun bluetooth yonga setinde çünki huaweinin farklı modellerinde de aynı şikayetler var hatta bir kaç incelmede de bluetooth bağlantı sorunlarından bahsettiklerini gördüm

Sonuç bluetooth bağlatısı bu telefonun en zayıf noktası.

Bluetooth ekosistemi için bu telefon insanı yorar.

Fakat telefonu genel olarak değerlendirdiğimde önemsemiyorum telefonun artıları bu konuyu kapatıyor

Kullandığım telefonlar içinde bana bu kadar keyif veren başka bir telefon olmadı

• Akıllı saat olarak huawei watch kullanıyorum..Bluetooth hoparlör olarak beats kullanıyorum..Ayrıca bluetooth kulaklık da kullanıyorum. Şu ana dek bir sorun yaşamadım

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 18 Ağustos 2018; 17:12:14 >
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.