Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Arkadaslar yarın bu telefonu almayı düşünüyorum ama hangi siteden hangi satıcıdan almalıyız? Alırken bilmem gereken bir şey var mı? Bilen arkadaslar yazabilirse sevinirim biraz acelemiz var da..
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke kendi sitesinden alsaydın.
    35 tl indirimde. Bştmediyse tabi. İptal et siparişi. Ordan ver

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Önerinize teşekkür ederim. Sanırım cam koruma değil dimi yoksa yanılıyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Hocam keşke kendi sitesinden alsaydın.
    35 tl indirimde. Bştmediyse tabi. İptal et siparişi. Ordan ver
    Hocam link atar mısın ben oradan alayım.

• AY Force A kullanıcısına yanıt
    https://www.spigen.com.tr/urun/huawei-mate-10-ekran-koruyucu-spigen-neo-flex-2-adet-1

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Dostum ben hepsiburada dan aldım. Satıcı da hepsiburada istedim özellikle çünkü garanti söz konusu olduğunda muhatap olarak onları bulmak önemli. Ben çok memnunum şu ana kadar mükemmel derece de akıcı şarjı 6.5 saat civarı ekran süresi veriyor. Çok hızlı şarj oluyor ki gün içinde henüz gerek duymadım geceye kadar gidiyor. Görünümü etkileyici ekran 18.9 a göre genişliği fazla bu hoşuma gidiyor. M10 pro ile kıyaslarsak + ları daha fazla ve 500 TL daha uygun. Bir de ekran içinde yön tuşları sevmeyen biriyim bu da önemli bir etken bence M10 da fiziksel tuşla herşey hallediliyor

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Bende bir kaç gün önce mate 10 aldım. Daha önce pro kullandım ama kesinlikle mate 10 daha kullanışlı ekrana oranı hafıza kartı olayı parmak izinin önde olması herşeyi ye muntazam orijinal ekrani koruyucu yu sevmedim direk çıkardım

Bunu aldım cuma ya bende okur xzp de spigen flex kullanmıştım kesinlikle tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Hocam uygulaması farklı acaba zorluk yaşanır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: AY Force

Hocam uygulaması farklı acaba zorluk yaşanır mı?

Alıntıları Göster
    çok kolay kutuda fıs fıs var,

telefona fıs fıs sıkıyorsun sonra flex e sıkıyorsun telefona hizalayıp aparatıyla suyunu alıyorsun ilk başlarda içinde kabarcıklar oluyor malzeme hava alan bir malzeme zamanla kabarcık vs kalmıyor yok oluyor
    Hocam hissiyatı koruması nasıl. Ben daha uygulamadım

• Flex serisi için Samsung s8 ve s8+ kullanıcı yorumlarını okudum olumlu yorum olduğu kadar olumsuz yorumda var. Kimi dokunma hassasiyeti iyi diyor kimi kötü diyor, kimi portakal kabuğu gibi yüzeyi var diyor. Kimisi ekranda iz bıraktığını ve çıkmadığını söylüyor. Siz memnun kalmışsınız ki tekrar almışsınız. Olumsuz yapılan yorumlar açısından sizin yorumunuz nedir, ona göre sipariş vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

Flex serisi için Samsung s8 ve s8+ kullanıcı yorumlarını okudum olumlu yorum olduğu kadar olumsuz yorumda var. Kimi dokunma hassasiyeti iyi diyor kimi kötü diyor, kimi portakal kabuğu gibi yüzeyi var diyor. Kimisi ekranda iz bıraktığını ve çıkmadığını söylüyor. Siz memnun kalmışsınız ki tekrar almışsınız. Olumsuz yapılan yorumlar açısından sizin yorumunuz nedir, ona göre sipariş vereceğim.
    ben sony xz premium da kullanıyorum memnunun edge ekranlı telefonlarda hiç kullanmadım bilemiyorum ama edge ekran olmayan telefonlar için tavsiye edebilirim
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Pek sıkıntı olmaz hocam 4000 mAh bataryası var

• *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Bu da bugünkü ekran sürem 8.20 gibi çektim prizden. Saat 3 en kadar mobil veri sonrası wi fi. Çoğunca internette gezinme mesajlaşma toplam 30 dk kadar da oyun. Bence gayet iyi. Parlaklık oto bu arada.

• Bu ürün cihazı korur mu acaba? Kullanıp deneyimleyen var mıdır acaba?
    https://www.spigen.com.tr/urun/ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-nano-liquid

• Ekrana cam dışında sağlam spigen kılıf alın çok iyi koruyor ekran camsızda olsa kaç kere düşürdüm s7yi hiç ekrana zarar gelmedi

• dün bende arkadaşım olan bir telefoncudan 3350 tl ye sıfır mavi Huawei Mate 10 pro aldım kutusu açılmıştı ve ön cam filminde çizikler vardı,bu çizikler neden var yoksa kullanılmış mı diye sordum,fabrikasyon dedi benim huawei mate 10 da da vardı dedi sizce fabrikasyon mudur ve sizde de ilk aldığinizda var mıydı bu çizikler
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Yalan söylüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Yalan söylüyor
    kullanılmış mı sattı yoksa
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Teşhir de olabilir. Fabrikadan kutu açık gelmez.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.