Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana da gelmedi :) beklemeye devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "20 MP tek renkli sensör ve Optik Görüntü Sabitleme özelliğine sahip 12 MP RGB sensörü"

Arkadaşlar, Huawei sitesinde böyle yazıyor ama telefonda 20 MP renkli fotoğraf seçeneği var.

20 MP seçeneğinin sadece siyah beyazda olması gerekmiyor mu?

Bunu şu sebeple soruyorum. 20 MP renkli fotoğraf çektiğimde acaba fotoğraf kalitesi düşer mi diye tereddüt ediyorum.

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• mate 10 cihazım geldi 185 sürümlü sıkıntı varmı bu sürümde bide kutu açılmışmı geliyor sizlerede yani kutunun 2 yanında kutu açılmasın diye bulunan huawei bantları kutu açılabilsin diye düzgün bişekilde kesilmiş geldi dikkat etmezsen fark edemessin imei lerde sıkıntı yok kutular bu şekilmi geliyor acil cevap bekliyorum ona göre davranıcam daha sim takmadım
  • serif66 S kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz da 185.Herhangi bir sorun yok çok şükür.Yanlız cihaz jelatinli kutuda geldi bana.Fabrikasyon jelatinli . Sizin cihaz belki kutu açılıp global rom yüklenmiş ve tekrardan ambalaj yapılmış olabilir.Delta garantili cihazlar genelde öyle oluyor.

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    c185 ben de almadım ff ile uğraşmıyorum ota ile gelir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: vayanamvaybabam

c185 ben de almadım ff ile uğraşmıyorum ota ile gelir umarım
    şuan ben de ummaktayım hocam.
  • TRibLy* T kullanıcısına yanıt
    Video kamerada yavaş çekim modu var, 1080p 120fps veya 720p 240fps olarak seçebiliyorsunuz. Tek sıkıntı, ne çekerken ne de çektikten sonra düzenlerken, sesi kapatamıyorsunuz.
  • Arkadaşlar 2 konuya da yazıyorum bunu (pro ve düz model)
    Tripod bakıyordum da, world kart puan var kullanmam gereken, sitelere baktım ama galiba gittigidiyor'da kullanabiliyorum. başka site bilen varsa söyleyebilir almak istediğim ürün ise;

"TELEFON İÇİN TRİPOD" fiyat aralığı en fazla 40-50 TL civarı olsun diyorum. ama böyle kırılmayacak, etrafa kolayca kenetleyebileceğim bir şey olsun. Ahtopot gibi.
    Birkaç model var ama kullanan arkadaşlardan tavsiye almak istedim. özellikle gece çekimleri için kullanmak gerekiyor.
    teşekkür ederim.
  • Evet arkadaşlar 132 nolu sürüm yeni gelmişken 134 nolu sürüm firmware findera düştü 134 nolu sürüm ile yüz tanıma özelliği geliyor ayrıca nisan güvenlik güncelleştirmeside eklenmiş

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Vay maşallah hocam. C185di dimi. Bize daha gelmedi 132😀 yaptınız mı 134

• Arkadaşlar bu mate 10 suya dayanıklı mi pro biliyordum mate 10 bilmiyordum çünkü sim kart yuvasında bile tıpa var birde YouTube de bir sürü insan suya sokuyor bir şey olmuyor

C636 benim cihaz dün geldi 132, firmware finder da onaylı olsa 134 yaparım ama diğer yolla yüklersem telefonu sıfırlamam lazım beklerim daha iyi

• arkadaşlar delta ve global bilişim servisleri arasında çok fark var mıdır ? hangi mağaza hangi servisle çalışıyor biliyor musunuz ? hepsiburada, gezegengsm ve diğerleri ?
  • Kamerayla ilgili bir sorum var; aranızda kamerayı belirlediği modda ya da kameradan çıkış yaptığı modda başlatmayı ayarlayabilen var mı?
  • eği,şim için almayı düşünüyorum. kamerasi gerçekten leica nın hakkını veriyor mu?

note 3 almayı düşünüyordum sonra note fe mi dedim en son gönlüm buna dogru kaydin. yalnız gold rengi de tam kezban işi gibi geldi. kahvesi güzel gibi. nereyi öneririsiniz almak için?
  • Ya gerçekten sinir bozucu. bu whatsap bildirim gelmeme olayı başladı. olan var mı?
    2 saat önce yazmış mesajı. şimdi içine girince düştü mesaj kutuya. allah allah
    Ayarlar - Pil - Başlat - WhatsApp - Otomatik Olarak Yönet

• Arkadaşlat merhaba 2-3 gün önce ben de mate 10 alarak aranıza dahil oldum. Herşey çok iyi telefonda yalnız benim ekran koruyucu kenarlarından hava almış değiştirmek istiyorum denediğiniz bir cam var mı? Piyasaya sormadım ancak telefon yeni ve resmi girişi olmadığı için muhtemelen sadece internette vardır. Satın aldığınız link paylaşır mısınız?

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam. Oldu. Ama otomatik kontrol olunca şarjı fazla yemez dimi uygulamalar.
    Donanım haber uygulaması da bildirim yollamıyor. Onu da yaptım otomatik

• quote:

Orijinalden alıntı: AY Force

Arkadaşlat merhaba 2-3 gün önce ben de mate 10 alarak aranıza dahil oldum. Herşey çok iyi telefonda yalnız benim ekran koruyucu kenarlarından hava almış değiştirmek istiyorum denediğiniz bir cam var mı? Piyasaya sormadım ancak telefon yeni ve resmi girişi olmadığı için muhtemelen sadece internette vardır. Satın aldığınız link paylaşır mısınız?
    Bende bir kaç gün önce mate 10 aldım. Daha önce pro kullandım ama kesinlikle mate 10 daha kullanışlı ekrana oranı hafıza kartı olayı parmak izinin önde olması herşeyi ye muntazam orijinal ekrani koruyucu yu sevmedim direk çıkardım

Bunu aldım cuma ya bende okur xzp de spigen flex kullanmıştım kesinlikle tavsiye ederim

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.